Trwa ładowanie...
Przejdź na

Misiewicz zarabia więcej niż Kaczyński!

220
Podziel się

"W 2016 roku na konto najbliższego współpracownika Antoniego Macierewicza wpłynęło 175 tysięcy złotych. Jarosław Kaczyński jako poseł zarobił 150 tysięcy".

Misiewicz zarabia więcej niż Kaczyński!
bEhdzrcl

Sytuacja Bartłomieja Misiewicza, najmłodszego (i prawdopodobnie najgorzej wykształconego) rzecznika w historii Ministerstwa Obrony Narodowej ciągle jest niepewna. Podobno prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, stracił już do niego cierpliwość. Jednak politycy PiS-u zapewniają, że szef MON-u będzie walczył o swojego ulubieńca nawet z samym prezesem.

Na razie resort obrony uspokaja, że czasowa nieobecność Bartka spowodowana jest jedynie urlopem.

bEhdzrcn

Jak ujawniają Wirtualna Polska i Super Express, Misiewicz sam z siebie raczej nie zrezygnuje z pełnionego stanowiska. Nie tylko pozwala mu ono obiecywać posady nowym kolegom poznanym w nocnych klubach i jeździć do McDonalda limuzyną na sygnale, to jeszcze świetnie się na nim zarabia.

W 2016 roku Bartłomiej Misiewicz zarobił więcej niż prezes partii Jarosław Kaczyński - pisze tabloid. Na konto najbliższego współpracownika Antoniego Macierewicza wpłynęło ok. 175 tysięcy złotych, z kolei szef partii rządzącej dostał jako poseł "jedynie" 150 tysięcy.

Misiewicz zarabia w MON około 12 tysięcy złotych miesięcznie.

Na wynagrodzenie Bartłomieja Misiewicza składa się kilka kwot: wynagrodzenie zasadnicze 6070 zł, dodatek funkcyjny 180 zł, dodatek specjalny 4121,24 zł - informuje resort.

bEhdzrct

Do tego doszły wynagrodzenia z zasiadania w radach nadzorczych dwóch spółek Skarbu Państwa. W Polskiej Grupie Zbrojeniowej Misiewicz zarobił 4 tysiące, a w Energii Ostrołęka - 16 tysięcy. Otrzymał też, jak wszyscy cywilni pracownicy MON, nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Jarosław Kaczyński, jako szeregowy poseł, zarobił w zeszłym roku 25 tysięcy mniej od Bartka. Zresztą większość pracowników gabinetów politycznych zarabia więcej od prezesa PiS. Ich pensje sięgają 14 tysięcy złotych miesięcznie.

bEhdzrcu
bEhdzrcv
bEhdzrcO
KOMENTARZE
(220)
Gość
4 lata temu
Ale on jest obleśny.Co za ludzie rządą w tym kraju?bez znajomości człowiek jest z***m nawet z najlepszymi studiami :(
gość
4 lata temu
oj ale musi miec za uszami ze mu tyle placa.. cos musi wiedziec
gość
4 lata temu
TAKI PTYŚ ... ALE ZAL!
bEhdzrcP
Gość
4 lata temu
Hiena...!
LIS
4 lata temu
Pis to totalna porażka. Kiedy Polacy to spostrzegą?!
Najnowsze komentarze (220)
gość
4 lata temu
to jakiś przygłup jest wogóle
gość
4 lata temu
co oni tym jezykiem tak na zdjeciach? chca pociagnac publicznie?
gość
4 lata temu
młody ma większe potrzeby jak stary wiem po sobie.
gość
4 lata temu
ciekawe co musi robic za ten "dodatek specjalny":-)))
gość
4 lata temu
k***a czy to jest matrix czy żeczywistość
OKO
4 lata temu
misiewicz to nieślubne dziecko wiecie kogo ? jak nie no to macie rebus do rozwiązania
gość
4 lata temu
za co ????????
erwin
4 lata temu
Dlaczego, nikt się nie zainteresuje?, czy to jest normalne, aby stary p. Macierewicz, sprowadzał, do rządu, bardzo młodych,( nie bardzo rozgarniętych umysłowo), chłopców ?? i żeby, takie byle g****a, miały coś do powiedzenia !!! Spotykać, może się prywatnie-- skoro ma takie zboczenia-- ale nie w rządzie !!! Czy wszyscy, go się boją ??Może za chwilę przyprowadzi krowę, i dalej będzie cisza ?????bo przedstawi ją jako swoją sympatię !!!!!!
bEhdzrcH
Gość
4 lata temu
Ten kur a za co bo chyba nie za pracę
Iwona
4 lata temu
Ja ratuje ludzkie zycie I zarabiam 2490
gość
4 lata temu
Ten PIS tak ośmiesza to nasze państwo aż wstyd tak ranga kraju spadła to straszne mnie wstyd że tak niski poziom ludzi nami rządzi
gość
4 lata temu
Po same kule bierze,****aka
gosc
4 lata temu
Ptysie zarabiaja krocie a emeryci gloduja, bo za ich podatki i wszystkich Polakow, gownarzeria dostaje wysokie wynagrodzenia, ot i dobra zmiana zalezy dla kogo.
10zl/h
4 lata temu
Nic tylko zostać politykiem albo klechą :)
...
Następna strona
bEhdzrdj