Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biedroń: "Orientacja seksualna to nie przeziębienie. Idąc tym tropem, powinniśmy odebrać kota Kaczyńskiemu"

293
Podziel się:

"Jak kot się napatrzy, co on wyrabia, to będzie patologicznym kotem".

Biedroń: "Orientacja seksualna to nie przeziębienie. Idąc tym tropem, powinniśmy odebrać kota Kaczyńskiemu"
bELnvGbp

_

_

bELnvGbr

Robert Biedroń, prezydent Słupska, od 14 lat jest związku z Krzysztofem Śmiszkiem, prawnikiem, specjalizującym się w prawach człowieka. Nie afiszowali się ze swoją miłością z obawy przed prześladowaniami, aż do momentu, gdy pełnomocnik PO do spraw równego traktowania, Elżbieta Radziszewska, ogłosiła w telewizji śniadaniowej, że są parą.

To było jak zderzenie z czołgiem - wspomina Krzysztof. Nigdy nie byłem frontmenem, występuję w mediach jako ekspert od praw człowieka. Przyjaciele wiedzieli o mojej orientacji, ale nie robiłem z tego sprawy publicznej. Byłem z minister Radziszewską w telewizji śniadaniowej, żeby porozmawiać o tym, czy lesbijka może być nauczycielką w katolickiej szkole. Uważałem, że tak, a minister Radziszewska, że nie, choć wydawałoby się, że jako pełnomocnik do spraw równego traktowania powinna wspierać takie osoby. Gdy zabrakło jej argumentów merytorycznych, zaatakowała mnie, mówiąc, że jestem partnerem Roberta. Zamurowało mnie. Sprawą zainteresowała się nawet Komisja Europejska, dziwiąc się, że minister dokonała coming outu swojego rozmówcy.

Zdaniem Biedronia, dla prawicowych środowisk najważniejsze jest to, by hipokryzja trzymała się dobrze. Jego zdaniem, od prawie wieków niewiele się w Polsce zmieniło, jeśli chodzi i sprawy obyczajowe.

Jak przychodzili goście do Jerzego Waldorfa to on zamykał Miecia w kuchni - wyjaśnia prezydent Słupska. Wszyscy wiedzieli, że Miecio siedzi w kuchni, ale chodziło o to, żeby Miecia nie pokazywać. Kiedy zwiedzałem dworek w Żarnowcu, nikt mi nie powiedział, że Maria Konopnicka w tym łóżku każdą noc spędzała z Marią Dulębianką. To też jest część naszej kultury i tradycji. Maria Konopnicka, autorka Roty, którą dumni kibole, wspierani przez Kaczyńskiego, śpiewają na meczach, była lesbijką. Tego nawet PiS nie zmieni. Reakcja Petru na coming out Rabieja obnażyła polską dulszczyznę i zakłamanie.

bELnvGbx

Zarówno Biedroń, jak i Śmiszek, podobnie jak wielu gejów w Polsce, są poważnie zaniepokojeni planami Prawa i Sprawiedliwości, dotyczącymi inwigilacji homoseksualistów, podobnej do akcji „Hiacynt” z lat 80. służącej socjalistycznym służbom specjalnym do szantażowania gejów.

Na polecenie Kiszczaka tysiące gejów zostało spisanych - przypomina Śmiszek. Teraz mamy wykorzystywanie aparatu państwowego przeciwko osobom homoseksualnym. W Polsce mamy gęby pełne głoszonych wartości, a jak przychodzi do dyskusji, to państwo chce kontrolować wszystkie dziedziny życia. Nie dostaniesz pigułki po, bo masz rodzić. Pary gejowskie nie dostaną dzieci, a w Polsce 50 tysięcy dzieci wychowuje się w parach jednopłciowych. Największe pretensje mam do państwa o to, że sytuacja tych dzieci nie jest w żaden sposób uregulowana, bo państwo nie widzi takich rodzin. Każda prokuratura ma wysłać sprawozdanie do prokuratora generalnego do 1 czerwca. Będą przekopywać akta w sądach, żeby sprawdzić, czy na ich terenie są pary, które zawarły związek małżeński za granica i chcą, by to małżeństwo było uznane przez polskie władze. Oburzające jest to, że mamy tyle przestępstw, a prokuratorzy angażują się w robienie sprawozdań, które nikomu nie będą potrzebne.

Będą potrzebne Kaczyńskiemu i Ziobrze - wyjaśnia Biedroń. Do straszenia gejami. Żeby pokazać, że czuwają i są w stanie zaangażować aparat państwa, bo nie ma w IV RP przyzwolenia na homozwiązki. Nie żartujmy! Orientacja seksualna to nie jest przeziębienie, nie można się tym zarazić. Idąc tym tropem to powinniśmy odebrać kota Kaczyńskiemu, bo jak kot się napatrzy, co on wyrabia, to też będzie patologicznym kotem. Na złość Kaczorowi nigdy nie wezmę ślubu poza Polską. On by chciał, żebym pojechał do Belgii, Francji czy Niemiec i tam zawarł związek. Ale noszę polski paszport, płacę w Polsce podatki, śpiewam polski hymn, jestem dumnym patriotą i udzielam ślubów jako prezydent Słupska i chcę zawrzeć związek z mojej ojczyźnie. Nie jestem jakimś gorszym Polakiem, obywatelem drugiego sortu i nawet jakaś rasa panów nie będzie mi mówiła, gdzie mam brać ślub. W nosie mam Kaczora. On ma jasny plan: chce przejąć samorządy i unijne pieniądze i dzięki temu się umocnić. Ale w najbliższych wyborach straci władzę, możemy się założyć.

_**

bELnvGby

_**

_

bELnvGbz

**

bELnvGbA

_

**

Zobacz także: Holland o Kaczyńskim: "Jest człowiekiem, który generuje DUŻO ZŁA"
Zobacz także: Zobacz też:
bELnvGbS
KOMENTARZE
(293)
ksiondz
5 lata temu
Jak kot jest ochrzczony to wszystko w porządku :-)
gość
5 lata temu
Jedyny POLITYK godny tego miana.
moher
5 lata temu
Kota mu nie zabiorą, bo sam R****k go podawal do chrztu :_)
bELnvGbT
gość
5 lata temu
Jednak sprostowaliście że Biedroń nie powiedział o jarku że jest homo
gość
5 lata temu
Uwielbiam Biedronia!! ❤️💙💚💛💜
Najnowsze komentarze (293)
Gość
3 lata temu
Nie mam nic przeciwko związkom homo mimo że jestem hetero i absolutnie ich nie rozumiem. Skoro tacy są to dlaczego odbierać om możliwość do bycia szczęśliwym
gość
5 lata temu
a czego można takiego kota nauczyć?
gość
5 lata temu
biedron stary oblesny p***l, czy juz ci z dvpy bobki leca pedale? na bank zwieracz o***tu ci nie trzyma I jak pierdniesz to bobek wyleci ci z dvpy pedale, czy nie mam racji????
gość
5 lata temu
niech piski porządki zaczną od własnych rodzin
gość
5 lata temu
Jeszcze troche i geji bedziemy sie bac ;))))) bylem w slupsku nie raz.... dziuraaaa żulownia co minute ktos pyta kierowniku nie poratowalbys dramat ukraina to lux ....mogly ten pan zajac sie troche ta dziura ale w sensie miastem bez dziwnych skojarzen ;)))))
gość
5 lata temu
Biedroń na prezydenta!!! Głosowałabym na niego...
gosc
5 lata temu
dwoch zbokow i nie ma co sie cieszyc tu plakac trzeba sama degeneracja.
gość
5 lata temu
Jaruś to taka piękna mężczyzna!...
bELnvGbL
k
5 lata temu
Jest pan spoko gościem
mano
5 lata temu
Pana homoseksualizm, to ja mam w d..Pana sprawa, alePpana chamskie wypowiedzi to już nie
gość
5 lata temu
no proszę ile p****y w polsce mogą
Gość
5 lata temu
Kaczyński siedzi na kocia łapę z kotem a gejem muszą się ukrywać przed światem.
Canuck
5 lata temu
Pełen szacun dla Roberta Biedrońa Miłość jest miłościa. Kiedy to Polacy zrozumieja. Miłość to Nie przestępstwo szczucie i obrażanie to jest przestępstwo.
gość
5 lata temu
ha ha ha ha to g***i p***l
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELnvGcE
bELnvGcF
bELnvGcG
bELnvGcH
bELnvGcI
bELnvGcn