Jeśli nie przestanie ćpać - umrze!

588
Podziel się

"Tym razem miała wiele szczęścia. Następnym razem może się już nie obudzić."

Jeśli nie przestanie ćpać - umrze!

W poniedziałek Amy Winehouse zasłabła i trafiła do szpitala. Przez całą noc walczyła z atakami konwulsji. Po serii badań i testów stwierdzono, że jej organizm jest skrajnie wyczerpany, a narkotyki spowodowały trwałe uszkodzenia organów wewnętrznych. Szczerze - moglibyśmy to zdiagnozować bez badań - wystarczy spojrzeć na jej cerę, żeby i włosy. Czy kobieta łysiejąca w wieku 25 lat może być zdrowa?

Lekarze zajmujący się Amy powiedziali jej wprost: przestanie ćpać, albo wkrótce umrze. Po prostu, jej ciało nie zniesie już dłużej takiego "stylu życia".

Nigdy nie widziałam tak złych wyników krwi i wydolności serca u tak młodej osoby. Organizm Winehouse przypomina krajobraz po wybuchu bomby atomowej – wyznał w wywiadzie opiekujący się Amy lekarz. Tym razem miała wiele szczęścia. Następnym razem może się już nie obudzić. Kolejna działka może doprowadzić do poważniejszej zapaści i śmierci.

KOMENTARZE
(588)
gość
12 lat temu
strasznie jej szkoda, taka zdolna i ma cudny glos! Amy opamietaj sie!
gość
12 lat temu
żeby ? :D ni8ehc jej ktoś pomoze jak umrze to każdy bedize wtedy sie obwiniał ze nic nei zrobił czemu nikt nie chce jej pomóc niehc choć zrobią tą dla pieniedzy ale zaby tylko ją z tego wyciągneli nie rozumiem jak można być tak obojetnym nawte jej rodzice sie nie starają tak jak powinni
gość
12 lat temu
szkoda jej i jej głosu...ale teraz na pewno nie rzuci prochów...to jest pewne! ;-[
gość
12 lat temu
I c**j z nią. Więcej chleba dla nas!!!!!
gość
12 lat temu
zawsze tak wszystkim pudlu podajecie wiek nierocznikowo-więc w takim razie ona ma 24 lata! a tak w ogóle, to bardzo mi jej szkoda... cholera! opamiętaj się, dziewczyno! byłaś na najwyższej pozycji świata i ponownie mogłabyś na nią wrócić! gdybyś tylko kiedyś nie zaprzepaściła życia...
Najnowsze komentarze (588)
Batory:)
11 lat temu
1000 razy ladniej wyglada bez tych wielkich kresek nad oczami.... ale co z tego juz nie dlugo;/
gość
12 lat temu
szkoda mi jej ma taki piękny głos ;(
Gosh
12 lat temu
Cholera,Amy Ty gUpia pipko nooo!!! Nie ćpaj,masz wszystko i to Ci do szczęścia nie potrzebne.
metafiza
12 lat temu
nic z niej juz nie bedzie...w "rehab" to napisala przeciez...
gość
12 lat temu
świat na tym nie straci
gość
12 lat temu
Ania??
gość
12 lat temu
Ładne ma oczy na tym zdjęciu. Straszliwie mi jej szkoda, aelz drugiej strony patrzac ma to na co zapracowala, co oczywiscie nie usprawiedliwia od pomocy. naprawde, niech jej kots pomoze, ktos kto jestw jej najblizszym otoczeniu!
gość
12 lat temu
Ładnema oczy na tym zdjęciu. Straszliwie mi jej szkoda, aelz drugiej strony patrzac ma to na co zapracowala, co oczywiscie nie usprawiedliwia od pomocy. naprawde, niech jej kots pomoze, ktos kto jestw jej najblizszym otoczeniu!
gość
12 lat temu
fajne ma cycki, ogolnie fajna lala
gość
12 lat temu
alez ona jest... kobieca;P Ale za to ślicznie śpiewa...
gość
12 lat temu
kuzwa co to sie dzieje czy to naprawde kasa im odbija britny teraz ona szkoda
gość
12 lat temu
Ludzie, gdy mają full kasy starają się ją jakoś wydać... jeśli wszystko co chcą już mają inwestują w coś typu : narkotyki , alkohol... zauważcie że bardzo dużo gwiazd ćpa... wszystko z nadmiaru pieniędzy... myślą, że kasa daje wszystko... daje...;/ ale często śmierć... dlaczego tak jest? I don`t know
gość
12 lat temu
kurde taka gwiazda.... takie głos!! może oprzytomnieje tym razem i dotrze do niej że się zabija....
gość
12 lat temu
;(:(
...
Następna strona