Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jemioł: "Zadzwoniłem do Radia Maryja, bo to jest niepojęte. Wybuchła panika"

244
Podziel się:

Wściekły projektant zadzwonił do rozgłośni Rydzyka zarzucając mu "sianie nienawiści do homoseksualistów". Twierdzi, że redaktorzy usunęli go z anteny.

Jemioł: "Zadzwoniłem do Radia Maryja, bo to jest niepojęte. Wybuchła panika"

W ostatnim czasie Łukasz Jemioł zasłynął nie tylko "autorskimi" projektami bluz z błędem gramatycznym, które wciskał niemal każdej celebrytce w Polsce, ale i telefonem do Radia Maryja, gdzie dał upust swoim emocjom. Wściekły projektant postanowił zadzwonić do toruńskiej rozgłośni i zabrać głos w audycji, w której omawiano temat kondycji polskich teatrów. Rozmowa szybko jednak zeszła na krytykę osób homoseksualnych i ich stanowcze potępienie przez Kościół. Ulubieniec celebrytek "nie mógł już słuchać zarzutów kierowanych wobec środowisk LGBT" i za wszelką cenę próbował dodzwonić się do radia. Gdy udzielono mu głosu na antenie, Jemioł stwierdził, że redaktorzy radia "piorą mózgi biednym ludziom nie wiedząc o czym mówią".

Łukasz jest wyjątkowy dumny z faktu, że udało mu się dodzwonić do Radia Maryja, a telefonował do studia aż 26 razy. Nie żałuje, że powiedział co myśli, choć - jak przyznał w programie śniadaniowym - redaktorzy go nie zrozumieli i "w panice usunęli go z anteny". Przy okazji zapewnił, że wielu księży popiera jego poglądy.

Nie myślałem o konsekwencjach. Mój głos był potrzebny, bo wielu z nas uważa pewne rzeczy za swój światopogląd, ale ich nie wyraża, szczególnie w dzisiejszej Polsce - tłumaczył na kanapie w Dzień Dobry TVN. Każdy chciałby żyć w fajnej Polsce, w fajnym kraju, a to się wymyka spod kontroli. Chciałem się podzielić tym na antenie radia, które jest bardzo jednostronne. Cieszę się, że nie dałem się wyprowadzić z równowagi. Potem mnie usunięto z anteny, nie mogłem dokończyć swojej myśli. Wybuchła panika. Nie wiedzieli, co zrobić z kimś, kto ma inny głos niż reszta. Ale ten głos chyba należy do wielu Polaków. Tak mi się zdaje, taki dostałem feedback, mnóstwo wiadomości od księży, czyli jakiegoś środka tego środowiska, że dobrze postąpiłem. Bo wszyscy są zaniepokojeni pewnymi sytuacjami, które mają miejsce, które nie są prawdą i na które nie ma reakcji.

Projektant stwierdził, że w medium o tak szerokim zasięgu nie powinno umacniać się podziałów na "gorszych" i "lepszych", "normalnych" i "nienormalnych". W śniadaniówce zaapelował o równe traktowanie wszystkich, "niezależnie z kim śpią i jakie mają przekonania".

To jest niepojęte - oburzał się. Niedawno wróciłem ze Stanów, gdzie pewne prawa, o które walczą osoby homoseksualne, są już przyjęte. Niesamowite jest to, że żyję 34 lata, jestem w wolnej Polsce i słyszę rzeczy, na które bym nie wpadł, że homoseksualizm to są wynaturzenia, choroby. Myślę, że wszyscy są równi, niezależnie od tego, z kim śpią i jakie mają przekonania. A w ostatnim czasie Polaków dzieli się na takich i takich. A ja bym chciał jako obywatel, żeby to wszystko było jedną całością. Robienie łatki, że ktoś jest normalny, czy nie, jest nie na miejscu, zwłaszcza przez ośrodek, który bazuje na religii, miłosierdziu, miłości bliźniego.

Zgadzacie się z nim?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(244)
PINKY
5 lata temu
Jakby Polak nie zajrzał drugiemu do łóżka i portfela to by chyba chory był ....
Davidoff
5 lata temu
Kto czyta Biblie ten zna prawde i nie jest katolikiem lecz Chrzescijaninem.To ogromna roznica
Gość
5 lata temu
Mam nadzieje, ze Bog mnie nie ukarze, ze czytam Pudla. Ani to prawdziwe ani uzyteczne.
gość
5 lata temu
I to jest milosc do blizniego...smutne
Davidoff
5 lata temu
Kosciol katolicki jest pelen obrzydliwosci. Biblia wyraznie ostrzega przed Falszywymi nauczycielami. Wilki w owczej skurze
Najnowsze komentarze (244)
gość
5 lata temu
Za czasów mojej młodości spanie z facetem było be, bo to p*******o, a oddziewiczanie małolat, cacy - bo zgodne z naturą. Dziś spanie z facetem jest cacy, a oddziewiczanie małolat to pedofilia. Co za czasy...
Gość
5 lata temu
Zapchajdziura tvnhahaha
Gość
5 lata temu
No tak bo dziś tylko geje i lesby są dobrymi ludźmi porzadnymi obywatelami.. żal pl
gość
5 lata temu
Leczyć homo a nie legalizować!
gość
5 lata temu
Jeśli osoby jednopłciowe nie mogą się rozmnażać, no to takie związki SĄ wbrew naturze i osoby wierzące powinny liczyć się z tym. Nie mniej jednak żaden człowiek nie ma prawa osądzać i nie ma prawa do nienawiści, za to mamy miłować bliźniego.
gość
5 lata temu
jemiol jestes kochajacy inaczej o co tobie chodzi kochaj inaczej a innym nie zawracaj d..py
gość
5 lata temu
szkoda nerwow na sekte popaprancow
gość
5 lata temu
Na krzyż katolików tam jest ich miejsce
gość
5 lata temu
W Biblii sodomia jest potępiana, i jeśli ktoś jest wierzący to oczywiste że nie może tego popierać, chyba że ktoś zna jakąś inną wiarę i biblie która sodomię popiera.
gość
5 lata temu
Byłem molestowany przez homusiów w młodości i nie było to zabawne
gość
5 lata temu
Ci którzy słuchają tej rozgłośni i tak w tym czasie byli w przychodni po leki.
wiedz o tym!
5 lata temu
podziwam o. Rydzyka, jedna z najpiękniejszych i daleko widzących postaci Kosćioła katolickiego, kiedyś tego nie rozuzmiałem, ale po 1989 zrozumia,lem, jaka by była Polska, gdyby nie On, gdyby nie Radio Maryja, TV Trwam, Szkoła w Toruniu, wielkie akcje o. Rydzyka, przetrwał oszczerstwa i prowokacje obcych polskojęzycznych mediów w Polsce, tysiące pomówień i wyśmiewanie, przekonał się do Niego Episkopat, a dziś nie ma wątpliwości, że w Polsce po 1989 władzę trzymali przemalowani nagle na demokratów neokomuniści, neomarksiści, w stylu zachodnim, bo tam już tak jest od dawna, od lat 60tych XX, rewolucja obyczajowa i kulturowa to właśnie neokomuniści, marksizm w kolejnym wydaniu, jakby mało narobili tragedii w XX w. Relatywizm, gender, ateizm, wojna z kulturą i religią chrześcijańską, to ich robota, to są liczne formy satanizmu, nie miejcie wątpliwości, to idzie z USA i UE na świat, ale Polska ma wielką misję na Koniec Dziejów i to się spełnia, jesteśmy narodem Maryi Panny Matki Bożej, z Polski już wychodzi na świat Boże Miłosierdzie, którego misjonarką była św. Faustyna Kowalska i nasz Papież św. Jan Paweł II. To dlatego papież wołał na Placu Zwycięstwa w Warszawie do Ducha Św, o odnowienie ziemi, mało kto to zrozumiał! To dlatego ten Papież aż 9 razy przybywał do Polski, a myślano że to sentymenty, nie! Przez Polskę w której do władzy doszli katolicy i ogłoszono wreszcie razem z Kosćiołem Chrystusa Królem Wszechświata i oddano Mu cały swiat, Maryja zwycięży, jak zapowiedziała! Koniec dziejów i Kosćioła bliski, nadchodzi Pan odnowionego wszechświata, nadejdzie nagle, nieoczekiwanie, zabierze oznakowanych krzyżem św. i osądzi ziemię, 3 dni ciemności jak w grobie, zapowiadanych przez Maryję, a potem będzie koniec świata, zaczną się potworne kataklizmy, głód, nieszczęścia, ziemi nie urodzi, woda gorzka, nienawiść i zbrodnia zapanują wszędzie, aby wszyscy wiedzieli, że g ...
gość
5 lata temu
dlaczego ci zboczeńcy muszą epatować swoimi dewiacjami ?
gość
5 lata temu
to jedź pedale do ameryki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie