Są tylko 3 takie porsche w Polsce!

421 reakcji
0
0
421
Podziel się

Właśnie tego chciał - absolutnego braku prywatności...

Są tylko 3 takie porsche w Polsce!

Kanarkowe porsche Kuby Wojewódzkiego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów w Warszawie. Dzięki charakterystycznemu kolorowi nie sposób nie domyślić się, kto akurat rusza ze świateł. O ten efekt właśnie Kubie chodziło - takich samochodów jest naprawdę bardzo mało. No właśnie, jak mało?

Sprawdziliśmy. W Polsce są zarejestrowane tylko 3 kanarkowe porsche GT3 RS. Kupując je Wojewódzki zagwarantował sobie absolutny brak prywatności. Na każdych światłach musi się mierzyć ze spojrzeniami zaciekawionych ludzi.

Na Wrzucie znaleźliśmy filmik - Wojewódzki odjeżdża spod swojej ulubionej "lansiarni". Dla takich banalnych scenek (i dla reakcji nagrywających go przechodniów) wydał właśnie te 600 tysięcy złotych.

421
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(421)
gość
12 lat temu
kłania się siedem grzechów głównych próżność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
x6
12 lat temu
od kiedy to kolor pomarańczowy to kanarkowy?! Kanarkowy to raczej podchodzi w zieleń połączoną z żółtym. Kuba to najinteligentniejszy facet RP - posłuchajcie np jego rozmowy w TERAZ MY - nikt nie ma tak celnych ripost. Gdyby można było wybierać chciałabym, żeby moje dziecko miało jego inteligencję!
gość
12 lat temu
Zrobił to właśnie po to, aby na Pudlach i jemu podobnych zawrzało. Widać chłopak się nie zawiódł...
gość
12 lat temu
a jest zapisany na portalu: Twoja Rejestracja ?
gość
12 lat temu
kanarkowe? a ja myślałam, że kanarki są bardziej żółte i to od nich wywodzi się nazwa tego koloru:/
Najnowsze komentarze (421)
gość
11 lat temu
Yyy... jak to jest kanarkowy to ja jestem święta...
kucma
11 lat temu
Poprostu dzieci neostrady. Ma pieniadze i kocha porsche. Co wy byscie zrobili na jego miejscu? najlepiej to zeby wszyscy mieli gorzej od was i wtedy bedzie najsprawiedliwiej. ma pieniadze to je wydaje, dlaczego nie?! Do grobnu je zabrac czy trumne sobie banknotami wytapetowac, sam najego miejscu kupil bym sobie porsche i majac tyle pieniedzyco on niczego bym sobie nie zalowal tak jak kazdy z nas i po co te wszystkie idiotyczne gadanie. wypowiedzi typu "k.u.t.a.s" a on jak jezdzil swoim kanarkowym porsche tak jezdzi dalej a wy (wszystkie dzieci neo.) macie IQ nizsze od trawy. Kocham porsche i kupie sobie nawet chocby boxtera czy caymana i wole sie cisnac w malym mieszkaniu i miec porsche. A was nie stec na kszte rozumu. Zalosne
Batory:)
11 lat temu
fajnie ze go stac pracuje ciezko z jeden strony zarabia to ma i nie ma co zazdroscic
gość
11 lat temu
auto jest z*******e, a widać było jak sie nim cieszy w programie.dla faceta takie rzeczy sa ważne.I po co te wredne komentarze zazdrosnych idiotów?
auger
11 lat temu
jak ktoś nie ma kasy na prawdziwy wózek, to kupuje Porsche w gejowskim odcieniu, by choć trochę przyszpanować na małolatach. Ale potwierdza się reguła, że prawdziwe samochody, jak choćby Aston Martin, kupują jedynie faceci z krwi i kości a nie szelki na kościach. Może by tak na antenie TVN zrobić zbiórkę na lepsze auto dla tego pajaca, skoro go nie stać z pensyjki u waltera?
gość
12 lat temu
To wy jesteście żałośni, że takie bzdury wypisujecie. chciał kanarkowe porsche to ma, wy jesteście tylko zazdrośni i wypisujecie tu te wszystkie bzdury. Nasza chlubna cecha narodowa-zazdrość.
gość
12 lat temu
Kanarkowe?! Kanarkowe?! Ktoś tu jest chyba daltonistą...
gość
12 lat temu
No nie, czasem myślę, że głupota powinna być karana śmiercią, a dzięki czemu niby ma byc znany ty niedorobiona tępoto, jak nie "jemu Fatalnemu Show" ?! P.S. jeśli nie rozumiesz co tu jest napisan....oj sorry, Co Tu Pisze, to postaram się przetłumaczyć na twój jęęęęęęęęęęęęęęzyyyyyyyyyyyyyyk
gość
12 lat temu
ech, chciałem to skomentować, ale tym razem się zlituję, nie będę sie wyśmiewał z małych dzieci ew. osób nie do końca sprawnych umysłowo......bahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
gość
12 lat temu
Dokładnie, kiedyś jeżdził czarnym 911 Carrera S, gdy jeszcze udzielał się w Antyradiu, potem miał też czarne GT3 (czego zresztą pudel nie omieszkał skrytykować). Ale dla pana/pani kokosimo "fascynat", ew. pasjonat to zbyt trudne słowo.
gość
12 lat temu
A ty już tam bedziesz czekał p******u z prowincji !
gość
12 lat temu
taa, za to twoja wypowiedź aż poraża elokwencją
gość II
12 lat temu
kuba intryguje ; ale najlepsze auta to ciemne z ciemnymi szybami , mozna robic takie piekne ......
gość
12 lat temu
Niech ma to auto ale niech nie występuje w tv bo on ma bez sensu rozmowy ine piszcie że on jest lepszy od majewskiego bo jest na odwrotwojewodzki ma takie bez sensu rozmowy ze to już szczyt ......................
...
Następna strona