Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala!

99
Podziel się

78-letnia aktorka na początku czerwca przeszła zawał. Potem mówiła, że to wina... niestrawności.

Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala!

Na początku czerwca Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala z zawałem serca. Nic dziwnego, bo aktorka od lat jest zadeklarowaną palaczką i jeszcze w szpitalu wychodziła poza zasięg wzroku lekarzy, paląc pod murem. Chyba nie chciała się przyznać, że w końcu ktoś zwrócił jej uwagę na śmiertelny nałóg. Chociaż nie wyglądało to najlepiej, już po wyjściu z placówki 78-letnia aktorka próbowała robić dobrą minę do złej gry. Stwierdziła bowiem, że problemy kardiologiczne pomyliła z niestrawnością po zjedzeniu ostrych potraw: Tyszkiewicz pomyliła... ZAWAŁ Z CURRY. "Żadnych objawów nie miałam, tylko byłam u Hindusa"

Niestety, kolejnej wizyty w szpitalu chyba nie da się zgonić na ostre curry. Jak donosi Fakt, Tyszkiewicz znów zabrało pogotowie i trafiła na badania.

Mama słabo się poczuła. Ale nie ma jakiejś groźnej sytuacji. W tym wieku tak się zdarza. Zważywszy na wcześniejsze kłopoty z sercem, dmuchamy na zimne - uspokaja jej córka, Karolina Wajda.

**Beata Tyszkiewicz robi zakupy na bazarku. Przeszła na zdrowy tryb życia?

**

KOMENTARZE
(99)
gość
2 lata temu
Pani Beato dużo zdrowia !
gość
2 lata temu
Zdrowka Pani Beato !
gość
2 lata temu
Pani Beato proszę przestać palić
Gość
2 lata temu
Oby szybko z tego wyszła,dużo zdrowia
gość
2 lata temu
Ta kobieta jest niesamowita. Jest bardzo oryginalna, zyje swoim zyciem. Zdrowia i tylko zrowia!
Najnowsze komentarze (99)
Gość
rok temu
Pani Beatko życzę zdrówka. I gratulujeze rzuciła Pani palenie. Bardzo Panie cenię i lubie. Pozdrawiam😍🙂🙂
SMOG
2 lata temu
Może z wiekiem ma niedobór nikotyny proponuje zapalić na dwie lofki może będzie lepiej!!
faje
2 lata temu
Meczycie ludzi tymi informacjami a czy ta pani jedyna trafila w tym czasie do szpitala,?????napiszcie o zwyklych schorowanych ludziach ktorych lekarze nawet zbadac nie chca,zyczymy jej zdrowka ale niech ten temat wreszcie zniknie,w pewnym sensie sama sie przyczynila do tego problemu bo loila a nie palila faje ,wiec do czasu dzban wode nosi!!!!!!!!!
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Koło Szeherezady przechodziłem i patrzę stoi ta kobita. Tak jakoś biednie wyglądała, a ja w Boga wierzę to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko, do Wielkiego Ryśka. Rysiek ma melinę, całkiem niedrogo bierze. Śledzia można tam kupić i czarne. Czarne to jego teść to on takie robi, że to lepsze niż szynka. Ja wolę. To wypiliśmy tam pół basa z nią i z Ryśkiem i ona mówi, że ma dzieci. „Duże?” – pytam. A ona mówi, że no jedno cztery, drugie dwa… ...nie, dwa i pół. Nie! Dobrze mówię, cztery i pół i dwa lata. To miałem akurat te pieniądze, co dostałem jak wychodziłem, to dałem. No niech kobita kupi jakieś pomarańcze tym dzieciom. Akurat tak się wigilia jakoś zbliżała. Cukierki jakieś. No niech dzieci takie coś mają od życia. Ty, ja potem wchodzę do Starego Mordziatego. Znasz starego Mordziatego. On też ma melinę, tylko droższą. Ja patrzę, a ta k***a tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódkę pije. I tak żeby nie skłamać, no pół litra tak do połowy już odpite. To ja mówię: „To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś dzieciom pomarańcze kupiła”, mówię, „a ty tutaj na melinie z pijakami wódkę pijesz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ją jebłem młotkiem, no… takim fest półtorakilowym. No ze łba nie było co zbierać.[/cytat]Wyrwałem Chwasta:)
Hades
2 lata temu
Nie stety zbyt puzno. Kostucha czeka juz za rogiem.
EW
2 lata temu
pani beato życzę dużo zdrowia !! bardzo panią podziwiam i czekam na panią w tv,w jakiejkolwiek roli ,pozdrawiam
gość
2 lata temu
Który to juz raz...niech policzę raz,dwa,trzy,cztery..........
baca
2 lata temu
Szkoda pięknej babuszki.Ja też kiedys uważałem że fajki ponad wszystko.Rzuciłem to g****o 5 lat temu ale czasem czegoś jest brak :(
brudger@o2.pl
2 lata temu
niezbyt ją podziwiam z oczu jej dobrze nie patrzy- ale zdrowia każdemu życzę
Wladimir Paze...
2 lata temu
Nu Beata zdarowia i nie nada kurit.
Gość
2 lata temu
Dużo zdrowia
gość
2 lata temu
dużo zdrowia życzę z całego serca
Gość
2 lata temu
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Olo5
2 lata temu
Śmiertelny nałóg,ha ha ,dobre w naszym kraju mało kto dożywa 60tki nawet jak nie pali i nie pije, bo zwyczajnie go nie stać na tak ekskluzywne używki no może od święta
...
Następna strona