Sobota 07.10.2017 18:30

Przetakiewicz w lateksowych kozakach i Rozenek w spódniczce uczennicy wychodzą z "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan Joanna Przetakiewicz Borys Szyc Bartłomiej Topa Marta Dyks Dzień Dobry TVN

Polskie gwiazdy nigdy nie przepuszczają okazji, by pokazać się w telewizji. Pod tym względem prawdziwym błogosławieństwiem okazały się dla nich programy śniadaniowe, które przywędrowały do nas przed dekadą z Zachodu. Dzięki Dzień Dobry TVN i Pytaniu na Śniadanie każdy celebryta, niezależnie od swoich osiągnięć i stopnia popularności, może poczuć się ważny i wypowiedzieć jako "ekspert" w jakimś ważnym społecznie temacie.

Dzisiaj z tej okazji w tym pierwszym programie skorzystały dwie z naszych ulubionych gwiazd - Joanna Przetakiewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta pierwsza wzięła udział w dyskusji na temat retuszowania zdjęć i wprowadzonego niedawno we Francji nakazu wyraźnego oznaczania zdjęć poddanych obróbce graficznej. Joanna, która niedawno trafiła w wieku 49 lat na okładkę Playboya, przyznała, że nie ma nic przeciwko "lekkim" poprawkom zdjęć pojawiających się w kolorowych magazynach.

Rozenek-Majdan do studia śniadaniowego show przyszła, by promować swoją kolejną książkę, tym razem poświęconą... "perfekcyjnym" ślubom. Małgonia, która ma już za sobą trzy wesela, prawdopodobnie na tym temacie zna się akurat jak mało kto.

Obie panie zadbały, by zwrócić na siebie uwagę również strojem. Przetakiewicz do czarnego płaszcza z połyskującymi zlotymi klamerkami założyła efektowne, lateksowe kozaki w kolorze żywej czerwieni. Małgonia też postawiła na ten kolor - jednak nie na butach, lecz... minispódniczce w kratkę, która przypominała nieco element mundurka uczennic z drogiej prywatnej szkoły.

Zobaczcie, jak celebrytki prezentowały się pod studiem Dzień Dobry TVN. Która wypadła lepiej?

« Poprzednie 1/16

Przetakiewicz i Rozenek wychodzą z "Dzień Dobry TVN"

2Przetakiewicz i Rozenek wychodzą z "Dzień Dobry TVN"