Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulska nie chce świętować jubileuszu mamy. "Zamknęła już ten rozdział"

95
Podziel się

"Pamięć o mamie woli kultywować w czterech ścianach, a nie publicznie z tysiącami ludzi".

Kukulska nie chce świętować jubileuszu mamy. "Zamknęła już ten rozdział"
bCYxQovF

W przyszły roku mija 50 lat od sceniczego debiutu Anny Jantar. W 1968 roku, jeszcze jako Anna Szmeterling, nagrała swój pierwszy utwór z zespołem Polne Kwiaty, pt. _**Po ten kwiat czerwony**_.

Fani zmarłej 37 lat temu artystki oczekują od jej jedynej córki, Natalii Kukulskiej, że w specjalnie uroczysty sposób uczci rocznicę debiutu mamy.
Jak donosi Fakt, do piosenkarki zgłosiło się kilka wytwórni muzycznych z propozycjami nagrania rocznicowego albumu z piosenkami Anny Jantar oraz organizatorzy koncertów, którzy chcieli, by Natalia wystąpiła jako gość specjalny na imprezach poświęconych pamięci jej mamy.

Kukulska odrzuciła ponoć wszystkie te propozycje. Uznała, że nie chce promować się na popularności swojej mamy ani na dorobku artystycznym taty, znanego kompozytora Jarosława Kukulskiego.

bCYxQovH

Jej przyrodni brat, Pikej, ma zresztą o to do niej duży żal. Niedawno oskarżył Natalię o to, że marnuje spuściznę ich wspólnego ojca. Zobacz: Pikej wraca i znów atakuje Natalię Kukulską: "Muzyka mojego taty się marnuje!"

Kukulska jednak ma na ten temat inne zdanie.

Natalia zamknęła już rozdział związany ze swoją mamą - ujawnia w Fakcie znajomy piosenkarki. Nie chce rozdrapywać starych ran. Pamięć o niej woli kultywować w czterech ścianach, a nie publicznie z tysiącami ludzi. Długo szukała swojej drogi muzycznej i znalazła. Teraz Natalii w duszy gra muzyka elektroniczna. Latami pracowała nad tym, by udowodnić, że nie jest kalką mamy. Powrót do jej utworów byłby krokiem w tył.

bCYxQovN
bCYxQowi
KOMENTARZE
(95)
Gość
3 lata temu
Ma rację. Rozumiem ja.
Gość
3 lata temu
I ma racje
Gość
3 lata temu
No i dobrze. Dajcie jej już święty spokój!
bCYxQowj
Pozdrawiam
3 lata temu
Myślę, że to jej wybór. I jaka ta decyzja by nie była, to nie nasza sprawa. Bardzo lubię piosenki jej mamy, ale to inne pokolenie. Niech Natalia realizuje się zgodnie ze swoimi przekonaniami. A i tak jest znana dzięki rodzicom. Wspaniałym artystom.
Gość
3 lata temu
Jej wybór
Najnowsze komentarze (95)
Gość
2 lata temu
Rozumiem ją. Co prawda śmierć Anny dalej ściska za serce, ale trzeba dać spokój Natali bo ona też ma swoje życie!!!
gość
3 lata temu
Popieram Natalie,żaden artysta nie chce być odbierany jak skonowane odzwierciedlenie z całym szacunkiem rodzica.Natalia to cudowna artystka i piosenkarka i ma prawo wyboru własnej wizji tworzenia muzyki.Nie ulega wątpliwości że odziedziczyła geny t talent matki ale to nie znaczy by ją postrzegano jak jej odbicie.Wielokrotnie dała dowód że ma szacunek dla Anny,,ale nie musi na każde tupniecie spełniać życzeń fanów Jantar.bravo Natalio,pozdrawiam
Gość
3 lata temu
Bardzo mądra dziewczyna. Zostawcie ją w spokoju. A co to za rocznica... debiutu?!!!
aanna
3 lata temu
ma rację dziewczyna
gość
3 lata temu
to niech jutro nie idzie na cmentarz,.......po co rany rozdrapywac.głupie gadanie
gość
3 lata temu
s****e w banie..po jednym jubileuszu by ją zaszufladkowali.o co inneego chodzi...myslę, ze ojciec był jej bliższy, bo go miała, znała, a do matki ma zal o romans..ale to tatuś był babiarzem!!
beria
3 lata temu
ona i elektronika to jakieś nieporozumienie!!!nie da się słuchać tego wyjca w elektronicznych aranżach!
Ewa
3 lata temu
Super, bo przy okazji pikej wróciłby a ponoć ma długi
bCYxQowb
gość
3 lata temu
Popieram masz rację Natalia
gość
3 lata temu
To śmieszne że byłby to "krok w tył". Natalia ma już wyrobiony styl i dawno udowodniła, że nie jest kalką swojej mamy i nic by jej nie zaszkodziło gdyby wzięła udział w programie poświęconemu mamie. Zrobiłaby to nie tylko dla jej pamięci, ale też dla jej, jak to się dzisiaj mówi, fanów. Byłby to dla nich powrót do przeszłości, a dla młodszych, okazja do wysłuchania melodyjnych utworów.
Gość
3 lata temu
Z wiekiem staje się bardziej podobna do matki... Ma rację, co ma naśladować matkę jak ona była niepowtarzalną. Niech pozostanie. Natalia jest Natalią. Trzeba mieć dużo mądrości życiowej, by się tak zachować.
Gość
3 lata temu
Slabiutka jest, nie ma co porownywac do Jantar.
Gość
3 lata temu
bo za malo kasy by wpadlo..za wieksza kwote napewno..beztalencie
Gość
3 lata temu
Odcięła już tyle kuponów że starczy. A matka to dla niej tylko słowo. Teraz przyszła pora na otwarte mówienie o tym kim jest dla niej Jantar!
...
Następna strona
bCYxQowD