Nagrali Amy, jak wciągała kokainę!

403
Podziel się

Rodzina chce ją oddać w ręce policji!

Nagrali Amy, jak wciągała kokainę!

Amy Winehouse nie dotrzymała danego ojcu i mężowi słowa. Gdy tylko nadarzyła się okazja, uciekła z domu. Pomimo dawanych obietnic, znów zaczęła ćpać i pić. W mediach pojawił się nagrany komórką film, na którym widać, jak siedząca w klubie gwiazda wciąga kreski kokainy. Nieprzytomna osuwa się na krzesło i co jakiś czas dostaje gwałtownych ataków kaszlu. Świadkowie zdarzenia zeznali, że widzieli na jej ubraniu i rękach ślady krwi.

Rodzina Winehouse postanowiła podjąć ostateczne kroki, aby uratować życie Amy. Ojciec gwiazdy zmierza oddać ją w ręce policji. Chce, aby na podstawie filmu sprzed paru miesięcy, na którym piosenkarka pali crack, oraz w oparciu o nowe nagranie aresztowano ją i uratowano jej życie.

Mitch Winehouse udostępnił funkcjonariuszom także inne mocno obciążające Amy dowody. Jest zdania, że tylko w więzieniu kuracja odwykowa odniesie skutek. Musi być naprawdę skrajnie zdesperowany.

KOMENTARZE
(403)
jee
11 lat temu
kocham tą wokalistkę wiec naparawde szkoda że tak kończy sie jej kariera :/
JA tam swoje ...
11 lat temu
AA O CZYM TY PISZESZ ?? Przeczytaj soebie jeszcze raz artykul potem komentuj i pisz swoje madrosci... ONI JUZ NIE MAJA POMYSLOW NA TO JAK JEJ POMOC... I rzeczywiscie tylko i wylacznie jej pobyt w kiciu moze cos wskorac w przeciwnym razie wykonczy sama siebie ...
gość
11 lat temu
-i wszyscy będą ją kochać....nawet PUDEL
gość
11 lat temu
jakiś ty miły dla niej ._.
gość
11 lat temu
czemu się ma stać legendą jak Cobain? Co ona takiego wielkiego zrobiła poza nagraniem jednej płyty i ćpaniem?! To ma być ikona? Ikony muzyki czegoś dokonały,a ta śmierdząca ćpunka?Bez jaj... :/
Najnowsze komentarze (403)
gość
4 lata temu
No kurde pokażcie jak on tańczy
gość
11 lat temu
Raczej próbują jej pomóc, tylko nie zawsze jest to dobre wyjście.
gość
11 lat temu
już nie wyjdzie z tego. czekam tylko aż umrze i stanie się taką legendą jak Kurt Cobain do cobaina jej daleko, i to sporo. Chyba cie posrało... kurt to kupa sraki ..
gość
11 lat temu
ta zdesperowany albo g***i ..yy
gość
11 lat temu
Po pierwsze jak można wogóle zakładać, że nie wyjdzie z tego i tylko czekać na jej smierć? Żałosne. A po drugie nie widzę sensu porównywania Amy Winehouse do Curta Cobain'a, skoro tworzy ona zupełenie inną muzykę. Mam nadzieję, że uda się jej jakoś wyjść z nałogu.
gość
11 lat temu
czy ona nie ma w domu lusterka??
gość
11 lat temu
jaka ona paskunda!!
gość
11 lat temu
lepszych zdjec nie da sie zrobic (jak ma normalna mine) chyba ze ona ma jakies styki (zapewne ma od dragów)
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
boże ona wygląda jakby miała ze 100 lat !!! ble
gość
11 lat temu
I pomyśleć, że ona ma tylko 24 lata...
gość
11 lat temu
żal mi jej bydlaki dealerzy
rih@n@
11 lat temu
Biedna biedna Amy
gość
11 lat temu
uuu...nieładnie, choć po polsku!
...
Następna strona