Środa 06.12.2017

Jessica Mercedes chwali się na Instagramie nowym mieszkaniem! (FOTO)

Jessica Mercedes Maffashion

Jessica Mercedes chwali się na Instagramie nowym mieszkaniem! (FOTO)

Nowa era w branży modowej i szeroko pojętym celebryctwie pojawiła się wraz z pojawieniem się aplikacji Snapchat, która po czasie zostaje powoli wyparta przez InstaStories. Obie dają możliwość jeszcze bardziej szczegółowego relacjonowania życia prywatnego - nie tylko tego związanego stricte z działalnością modową, ale również zwykłej codzienności. Przodowniczkami w dziedzinie relacjonowania życia są oczywiście najpopularniejsze polskie szafiarki, Jessica Mercedes i Julka Kuczyńska Maffashion, które dzielą się z fanami niemal każdym zakamarkiem swojego życia.

Nie obyło się też bez prawdziwych dramatów: dwa lata temu, tuż po Mikołajkach, dziewczyny pokłóciły się o... fryzurę. Maffashion zarzuciła Jessice, że ta ukradła jej pomysł na skrócenie włosów, a ona "pierwsza to wymyśliła". Julka ze Złotowa zadzwoniła jednak do Jessiki i przeprowadziła z nią "naprawdę długą rozmowę".

Zobacz: Maffashion żali się, że... Jessica Mercedes ukradła jej pomysł na fryzurę!

Okazuje się, że historia zatoczyła koło i dziś Maff może ponownie obrazić się na koleżankę. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Julka ze swoim narzeczonym Czarkiem Abstrachujem oglądali siedmiopokojowe (!) mieszkanie. Niestety, nie zdecydowali się na zakup, czego Julia prawdopodobnie będzie żałowała do końca życia, bo przez jej niezdecydowanie po raz kolejny nie będzie "pierwsza".

Zobacz: Maff ogląda siedmiopokojowe (!) mieszkanie. Wije gniazdko dla siebie i Abstrachuja?

Jessica ogłosiła na swoim Instagramie, że weszła w posiadanie ogromnego mieszkania. Jak się okazuje, blogerka modowa kupiła apartament już wiosną, jednak nie chciała się przyznać do tego swoim fanom w obawie, że zostanie skrytykowana za obnoszenie się z bogactwem... Jak się jednak okazało, fani zareagowali na tę wiadomość entuzjastycznie.

"Wspaniale Jessica! Gratuluję!" "Aaa! Ekstra! Czekamy na vloga z urządzania!" "Należało ci się jak nikomu innemu, gratulacje!" - pisali pod zdjęciem kluczy z breloczkiem Balenciagi.

Póki co szafiarka pokazała jedynie inspiracje, według których zamierza urządzić swój nowy dom. Jak sądzicie, co zrobią, żeby pokazać, że wcale się nie nienawidzą? Może Julka urządzi Jessice jedno z pomieszczeń? Dwa lata temu na zgodę "wystylizowały się nawzajem"... Zobacz: Maffashion i Mercedes w takich samych sukienkach (ZDJĘCIA)

 

Zawstydzona Mercedes próbuje udzielić wywiadu: "Nie lubię rozmawiać o pieniądzach"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (124)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 124
Odpowiedz
14 9
zgłoś
gość 06.12.2017 16:45
PIMEJU ZDROWIEJ
Odpowiedz
9 11
zgłoś
gość 06.12.2017 16:47
AHA.
Odpowiedz
10 9
zgłoś
gość 06.12.2017 16:47
PIMEJ PIMEJ nie daj się
Odpowiedz
304 122
zgłoś
Gość 06.12.2017 16:47
Jak bardzo trzeba być zakompleksionym i laknac zainteresowania, aby chwalić się fotkami mieszkań. Czekamy na laptopy, komórki i rasowego kota.
Odpowiedz
5 15
zgłoś
Gość 06.12.2017 16:47
Mmmm
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 124