Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Morawieckiego jest dumna z syna: "POBŁOGOSŁAWIŁAM GO. Synku, ufam ci"

243
Podziel się

Pani Jadwiga twierdzi, że nowy premier jest skromnym, uczynnym człowiekiem, który "od zawsze chciał zrobić dla Polski coś dobrego".

Matka Morawieckiego jest dumna z syna: "POBŁOGOSŁAWIŁAM GO. Synku, ufam ci"
bDnymqeZ

Od dwóch dni Polska żyje dymisją Beaty Szydło i desygnowaniem na nowego premiera Mateusza Morawieckiego.

Nowy Prezes Rady Ministrów zdążył już udzielić pierwszego wywiadu w Telewizji Trwam, w którym opowiedział m.in. o planach... rechrystianizacji Europy.

bDnymqfb

Głęboką religijność nowy premier wyniósł najwyraźniej z domu. Jego mama przyznaje, że tuż po ogłoszeniu desygnacji, został przez nią "pobłogosławiony".

Wczoraj, gdy potwierdziły się informacje że zostanie premierem, pobłogosławiłam go i powiedziałam: synku ufam ci, bo wiem, że chcesz dobrze - powiedziała w rozmowie z serwisem gazetawroclawska.pl, Jadwiga Morawiecka.

Matka premiera wypowiada się o nim w samych superlatywach, zapewnia że jest bardzo rodzinnym człowiekiem i stara się ją odwiedzać, gdy tylko może.

Mateusz zawsze sprawiał mi radość, jest dobrym i czułym synem. Od młodości był odważny i mądry. Można powiedzieć, że patriotyzm wyssał z mlekiem matki - zachwala go. Czymkolwiek się w życiu zajmował, to zawsze robił to bardzo solidnie, w wewnętrznej prawdzie. Jego poglądy zawsze cechowała uczciwość, patriotyzm i szacunek do drugiego człowieka.

bDnymqfh

Morawiecka twierdzi też, że jej syn jest bardzo uczynny i pomocny, a jednocześnie skromny.

Pamiętam, że na studiach wielu jego kolegów miało problem z łaciną. Nie mieli do tego przedmiotu serca, czy nie chcieli się nauczyć, nie wiem. Mateusz przygotował wtedy dla nich taki skrypt z najważniejszymi informacjami, żeby łatwiej było im się tego nauczyć. Zawsze pomagał wszystkim, był bardzo uczynny, ale nigdy nie lubił rozgłosu, wręcz przeciwnie, takie sytuacje go krępowały - przekonuje pani Jadwiga.

Mama premiera wspomina także jego dzieciństwo.

Był niezwykle grzecznym i mądrym dzieckiem. Gdy był mały, do wielu rzeczy podchodził z rezerwą, lubił być niezależny. Pamiętam, że jak miał 5-6 lat to jego siostra wtedy wołała na niego "Dziki" - mówi kobieta i dodaje, że Mateusz "od zawsze marzył o tym, by zrobić dla Polski coś dobrego".

bDnymqfi

Wiadomo, że Morawiecki prywatnie interesuje się też muzyką i sportem. Gra na gitarze oraz uprawia piłkę nożną i tenis stołowy. Premier jest też ojcem czwórki dzieci i mężem Iwony, którą poznał jeszcze będąc w podstawówce.

bDnymqfj
bDnymqfC
KOMENTARZE
(243)
Gość
3 lata temu
Powodzenia!! Oby Polska stanęła na nogi!
Gość
3 lata temu
Każda matka tak by powiedziała.
gość
3 lata temu
Matki redaktorów pudelka pewnie tylko na nich krzyczały?
bDnymqfD
Gość
3 lata temu
Powodzenia!
gość
3 lata temu
Dumna matka chwali syna. News stulecia!
Najnowsze komentarze (243)
gość
3 lata temu
Głosi Pan o przyszłej szczodrobliwości rządu. Czyżby Pan zamierzał zostawić w moim portfelu więcej niż moje obecne 3 zł. na dzienne wyżywienie. Może Pan Premier wątpi w moją prawdomówność? To proszę sprawdzić przelewy ZUS za br. To byłaby najprawdziwsza prawda o rządach PIS.
gość
3 lata temu
poblogoslaw tez hipokrytko Kornela
gość
3 lata temu
J**E
gość
3 lata temu
no nie wiem czy bym była dumna jak by mój syn został czyjąś marionetką....niech nie będą premierami ale niech będą ludźmi którzy mają własne zdanie i odwagę by je wypowiadać
jaga
3 lata temu
o tym , co jest dobre dla Polski decyduje Prezes. Ktoś ma nadzieję, że Morawiecki się postawi?
katolik
3 lata temu
a czego mozna innego sie spodziewac po ciemnogrodzie === a hiena r****k sie cieszy
gość
3 lata temu
s****e w banie.... bankster na usługach żyyyydooomasonerii....
gość
3 lata temu
s****e w banie.... baknster na usługach żydomasonerii....
bDnymqfv
gość
3 lata temu
No niestety tatulek to jakaś patologia moralno-seksualna. Partnerki, kochanki jawne, niejawne, a nadal jest mężem. Brak skrupułów, honoru, kręgosłupa.
Miła
3 lata temu
Też będę tęsnić na brochą,
gość
3 lata temu
Ło matko. Ale wiocha
gość
3 lata temu
Jaki rodzic nie był by dumny z takiego syna.
gość
3 lata temu
Gratuluję Panie Premierze ! Trzymam kciuki za powodzenie Pańskiej misji dla dobra nas wszystkich .
Gośćfakt
3 lata temu
Panie Mateuszu jest Pan nadzieją Polski i Polaków Wierzę, że jest Pan wybitną osobowością i z Panią Beatą stworzycie, wspaniały tandem.Niech wam Wszechmoc Błogosławi.
...
Następna strona
bDnymqfX