Środa 14.02.2018

TYLKO U NAS: "Jeszcze rok temu Bela i Rubik się nie cierpiały!"

Małgorzata Bela Anja Rubik Vogue

TYLKO U NAS: "Jeszcze rok temu Bela i Rubik się nie cierpiały!"

Okładka pierwszego Vogue Polska budzi wielkie emocje nie tylko za sprawą kontrowersyjnego zdjęcia, ale i bohaterek na nim występujących. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, w modowych kuluarach stolicy mówi się wiele nie tylko o Pałacu Kultury i czy czarnej Wołdze, ale także o tym, że jeszcze niedawno Małgorzata Bela i Anja Rubik, delikatnie mówiąc, nie przepadały za sobą.

Kiedy tylko w Polsce pojawiły się pierwsze informacje, że doczekamy się własnego Vogue nad Wisłą, ruszyła giełda naziwsk na okładkę. Od początku najwięcej mówiło się o Anji Rubik, która bez wątpienia jest polską modelką z największymi światowymi sukcesami. Cień na ten pomysł padł, gdy okazało się, że tzw. "editor at large" (cokolwiek to znaczy) polskiego wydania została Małgorzata Bela.

Bela i Rubik jeszcze niedawno się nie znosiły. W środowisku nie było tajemnicą, że jak jedna idzie na event, to drugiej nie ma nawet po co zapraszać. Nie chciały nawet przebywać w jednym pomieszczeniu - zdradza nam osoba z branży. Sama Rubik zapowiadała na salonach, że raczej nie wyobraża sobie, że to ona znajdzie się na okładce magazynu, którego Bela jest współtwórczynią - dodaje nasz informator. Do końca nikt nie wie, o co dokładnie między nimi poszło, ale dużo mówiło się o konkurowaniu o miano "najlepszej kariery zagranicznej". Bela uważała, że Rubik niesłusznie przypisuje się pierwsze miejsce w tej dziedzinie.

Okazuje się jednak, że nawet największą niechęć można przewalczyć, gdy w grę wchodzi chęć bycia na tak prestiżowej okładce.

Tak wygląda PIERWSZA OKŁADKA polskiego "Vogue"!

Właściwie pierwszy raz spotkały się twarzą w twarz podczas sesji, do której obie musiały się "zmuszać". Okazało się, że bardziej im się opłaca współpracować niż konkurować. Bela nawet zaprosiła Anję na swój ślub - zdradza nasze źródło.

Tego typu konflikty określamy mianem "problemy pierwszego świata". Myślicie, że zostaną medialnymi "psiapsiółkami"?

Pudelek prezentuje: Tak powinna wyglądać okładka polskiego "Vogue'a"

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (183)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 183
Odpowiedz
177 27
zgłoś
gość 14.02.2018 21:01
A co nas to obchodzi?
Odpowiedz
25 9
zgłoś
gość 14.02.2018 21:01
Ojej! Fascynujące!
Odpowiedz
308 22
zgłoś
Gość 14.02.2018 21:01
SMOUGE......
Odpowiedz
257 29
zgłoś
gość 14.02.2018 21:02
Ja nie lubię swojej sąsiadki. Kiedy news o tym na Pudlu? :D
Odpowiedz
60 28
zgłoś
gość 14.02.2018 21:02
kasa laczy, a za kase od Sorosa aria jest nawet specjalistka od sexu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 183