Trwa ładowanie...
Przejdź na

MTV zrezygnuje z kontynuacji "Warsaw Shore"? "Rozpatrujemy różne możliwości"

151
Podziel się

Po tym, jak w ostatnim odcinku doszło do rozlewu krwi, stacja zastanawia się nad przyszłością formatu.

MTV zrezygnuje z kontynuacji "Warsaw Shore"? "Rozpatrujemy różne możliwości"
bDohWXdx

Kiedy w 2013 roku MTV wyemitowało pierwszy odcinek Warsaw Shore: Ekipy z Warszawy, widzowie zgodnie uznali, że tak wulgarnego, bazującego na prymitywnych instynktach programu jeszcze w polskiej telewizji nie było. Warsaw Shore okazał się być programem dla ludzi, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem, a z patologicznych zachowań uczynili atut. Uczestnicy nie ukrywali, że ich celem jest co wieczór upijać się do nieprzytomności i uprawiać przygodny seks. Szokował też sposób, w jaki się ze sobą komunikowali, jednak w tamtym czasie nie dochodziło jeszcze między nimi do aktów przemocy.

Od tamtej pory powstało już dziewięć sezonów programu, w trakcie których wypromowano kilku trzecioligowych celebrytów i celebrytek. Jedną z nich była niejaka Jolanta Mróz, która wcześniej brała też udział w innym programie MTV, Ex na Plaży. W obu formatach kobieta zachowywała się podobnie - często upijała się na umór i miała poważny kłopot z hamowaniem agresji. Gołym okiem widać było, że uczestniczka ma poważne problemy emocjonalne, a mimo to twórcy show postanowili zaangażować ją również do najnowszego sezonu. Nie trzeba było długo czekać, aby doszło do tragedii.

W ostatnim odcinku Ekipy widzowie byli świadkami bijatyki, która skończyła się rozlewem krwi. Jeden z uczestników został brutalnie zaatakowany przez Jolantę, w wyniku czego trafił do szpitala. Jak skomentowała sytuację "Mała" Ania, Jola chciała obcasem od szpilki "zrobić mu z głowy durszlak". Trudno o bardziej obrazowy opis tego, co się wydarzyło.

bDohWXdz

Stacja podjęła decyzję o natychmiastowym usunięciu Jolanty z programu. Wraz z nią usunięto też Jacka Bystrego, który wcześniej wypchnął jedną z uczestniczek z busa, tak że niemal uderzyła głową o chodnik. Stacja wystosowała oświadczenie, w którym zapewniła, że jest "przeciwnikiem agresji". Usunięto też profile agresorów z mediów społecznościowych. Aktualnie ważą się dalsze losy produkcji. MTV nie wyklucza rezygnacji z formatu.

Obecnie rozpatrujemy różnorodne możliwości i propozycje programowe. Oczywiście nie wykluczamy, że format Warsaw Shore będzie kontynuowany. Jeżeli zdecydujemy się na realizację kolejnej edycji to nie pojawią się w niej osoby, które zostały nieodwołalnie usunięte z programu. Ciągle pracujemy nad nowymi formatami oraz sezonami obecnie emitowanych programów - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Denis Pluskota, PR manager VIMN Europe, nadawcy MTV Polska.

Pluskota tłumaczy, że stacja rozważała, czy pokazać widzom brutalne sceny, jednak ostatecznie uznano, że powinni znać prawdziwe powody usunięcia Joli i Jacka z programu.

bDohWXdF

W programach typu reality-show, emitowanych na antenie MTV tak w Polsce, jak i na świecie, za każdym razem pokazujemy naszym widzom wydarzenia takimi, jakimi były naprawdę. Niczego nie zamiatamy pod dywan, choć nie ukrywamy, że decyzja o wyemitowaniu tych treści w programie była dla nas trudna. Byliśmy winni szczerość widzom Warsaw Shore, którzy bardzo angażują się w życie uczestników programu. Zarówno Jolanta Mróz, jak i Jacek Bystry byli popularnymi członkami ekipy, dlatego tym bardziej musieliśmy szczerze powiedzieć ich fanom o powodach ich kategorycznego usunięcia z programu - tłumaczy Pluskota.

Przedstawiciel MTV wyjaśnił też, dlaczego Jola pojawiała się w kampanii promocyjnej programu rozpoczętej w marcu, choć do brutalnego ataku z jej strony doszło już w listopadzie minionego roku, kiedy kręcone były odcinki. Odpiera też zarzuty o umieszczenie Joli w centralnym punkcie plakatu promocyjnego, co miałoby sugerować, że jest główną gwiazdą sezonu.

Założeniem wspomnianej kampanii w żadnym wypadku nie było promowanie Joli, jako głównej gwiazdy tego sezonu, lecz sugestia, że w nadchodzących odcinkach będzie się znajdować niejako poza grupą, co zostało podkreślone przez odmienną od pozostałych stylizację. Warto pamiętać, że w promocji Warsaw Shore biorą udział wszyscy uczestnicy, którzy występują w danym sezonie, nigdy nie skupiamy się wyłącznie na jednej osobie. Nie inaczej było i tym razem - mówi Pluskota, dodając że program cieszy się stałym wzrostem oglądalności.

Możliwe więc, że jednak dojdzie do realizacji kolejnego sezonu. Będziecie to oglądać?

bDohWXdG
bDohWXdH
bDohWXdI
bDohWXea
KOMENTARZE
(151)
Gość
3 lata temu
Patologia
gość
3 lata temu
MTV , pokażcie świnie w chlewie, będzie taniej a praktycznie to samo
Gość
3 lata temu
Patologia i tyle w temacie. Kto to ogląda? Litości
bDohWXeb
Gość
3 lata temu
Patologii mówię stanowcze nie!!!
Gość
3 lata temu
Żal mi tych ludzi... Wszyscy sie z nich śmieją a oni myślą że są super!
Najnowsze komentarze (151)
yxek
8 miesięcy temu
wspanialy program. edukacyjny. taki pouczajacy :-D
Gość
3 lata temu
Teraz ta I*****a wylewa swoje żale, mówi jak żałuje i tp. Człowieka nie ocenia się po słowach, tylko czynach.
Gość
3 lata temu
Yyy a to Jola ma fanów?! 😂😂😂
Gość
3 lata temu
Kto ją w ogóle wpuścił do MTV. Ta dziewucha to największa patologia. Alkoholiczka która nie umie się nawet wysłowić. MTV chyba na głowę upadło !!! A żaden facet który się szanuję nawet by na nią nie spojrzał bo wstyd.
gość
3 lata temu
2 zdziry, gej i transwestyta, chodząca promocja operacji plastycznych, przygłup, zjaraniec i jeden nie pasujący :D Oglądaj Polsko :D
3 lata temu
Patologia do potęgi N :P
Gość
3 lata temu
To co pokazuje ten program to patologia w bogatym wydaniu. Tym ludziom powinno być wstyd
Moni
3 lata temu
Ja tam oglądam. Jestem zaskoczona zachowanie uczestniczki. Jednak nurtuje mnie jedna sprawa jak oni dają radę tyle razy w ciągu jednej nocy. Ktoś mi wspominał o iqman możliwe, że spróbujemy sporo tyle osób sobie chwali ten środek. Może mój mąż będzie tak boski jak ten pedro i da radę 3 razy ;)
bDohWXdT
Gość
3 lata temu
Patologia, wy chyba nie oglądalisie innych shorów u nas to nawet coś sie dzieje.🤣
gość
3 lata temu
najpierw zachęcali do przemocy żeby podbić ogladalność , a jak się ludziom nie spodobało to młodych wyrzucili - wszystko dla kasy i własnej kieszeni
gość
3 lata temu
MTV - wstyd!
Bożena
3 lata temu
Teraz MTV ma swoje podniesione słupki oglądalności! Warto było?
gość
3 lata temu
co to za buce?
Cycu
3 lata temu
Wsadzić kryminalistkę do p*****a nim kogoś zabije!!!!!! To debilka i alkoholiczka z problemami psychicznymi. Ona nie żałuje tego co zrobiła. Degeneratka.
...
Następna strona
bDohWXev