Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestnicy "Warsaw Shore" POBILI SIĘ NA WIZJI! "Wypie*dalaj transie!"

216
Podziel się:

Niezbędna była wizyta w szpitalu. Uczestnicy natychmiast zostali wyrzuceni z programu.

Uczestnicy "Warsaw Shore" POBILI SIĘ NA WIZJI! "Wypie*dalaj transie!"
bESxnUuZ

Kilka lat temu stacja MTV zdecydowała się przenieść amerykański format Ekipa z New Jersey do Polski. Produkcja programu zaprosiła na castingi młodych ludzi z całego kraju, którzy by zdobyć popularność, gotowi byli na upijanie się do nieprzytomności i seks przed kamerami. Osoby, które udowodniły, że potrafią imprezować i mają osobowość telewizyjną, zostały zamknięte w pięknej willi, która na kilka najbliższych tygodni została ich domem, gdzie urządzali "melanże życia". Program, mimo że żaden z uczestników nie pochodzi ze stolicy, otrzymał nazwę Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy i wykreował takie postaci, jak na przykład Trybson.

Niestety, fanów alkoholu, seksu i bójek okazało się być wystarczająco dużo, by po każdej rezygnacji uczestnika z udziału w programie, dobierać nowych ekipowiczów. Tym sposobem do domu Warsaw Shore weszli Jola i Jacek, którzy niemal od początku swojej przygody z programem wdawali się w konflikty z pozostałymi domownikami.

bESxnUvb

Jola dała się poznać jako osoba bardzo "kochliwa", a jej romanse były kością niezgody w domu Ekipy z Warszawy. Była dziewczyna "Pedra" - jednego z uczestników WS, w trakcie trwania programu wdała się w romans z innym członkiem Ekipy - Brzydalem, którego później zostawiła dla swojego byłego chłopaka.

Pech chciał, że Brzydal zakochał się i rozkochał w sobie koleżankę Joli, weterankę Warsaw Shore, "Małą" Anię, co ewidentnie nie spodobało się wulgarnej i agresywnej uczestniczce. Nowa sytuacja w Warsaw Shore zaowocowała podziałem na "obozy" i serią wzajemnych wyzwisk podczas zabawy w klubie. Choć przekleństwa w ustach uczestników przestały szokować, pijani celebryci w szóstym odcinku 9. (!) sezonu przekroczyli granicę. Kiedy pijany Jacek, znany z wymiotowania w drodze powrotnej, próbował wejść do busa, w którym siedziała Wiktoria, Ewelina i Jola, zaczęły się problemy. Dziewczyny, chcąc wrócić w spokoju do domu, nie chciały wpuścić go do samochodu. Jacek nie dawał za wygraną i w złości za utrudnianie mu wejście do busa zaczął wyzywać Wiktorię, a później... wypchnął ją z samochodu:

Wypierdalaj ku*wa transie i ch*j - krzyczał w złości do Wiki, którą po chwili wypchnął z samochodu. Dziewczyna wypadła z busa na plecy i gdyby nie interwencja ochrony, upadek mógłby się skończyć tragicznie.

Dziewczyny natychmiast stanęły w obronie koleżanki i zaczęły okładać Jacka pięściami po głowie, wykrzykując: Po*ebało cię ku*wa. Pomiędzy domowników kolejny raz musiała wkroczyć ochrona.

bESxnUvh

Podobna sytuacja miała miejsce w jednym z wcześniejszych odcinków programu, kiedy Jacek zaatakował Ewelinę i wylał jej piwo na głowę. Wściekłe uczestniczki krzyczały do kamery, żeby agresywny Jacek został usunięty z programu, ponieważ bije dziewczyny.

Dla mnie jest to jego kolejna żenująca sytuacja, kiedy podnosi rękę na kobietę - mówiła Wiktoria. Jak dla mnie dla Jacka nie ma już miejsca w programie, jeśli on nie wyjdzie - ja wychodzę.

Niestety, po powrocie do domu okazało się, że to dopiero początek wielkiej wojny w Warsaw Shore. Jola opuściła pokój pod pretekstem przyrządzenia kolacji, jednak nie dotarła do kuchni. Wzięła z korytarza parę szpilek i zaczęła ostrym obcasem okładać Brzydala na głowie. Agresywna uczestniczka zadała mu tyle ciosów, że chłopak krwawił z każdej strony i niezbędna była wizyta w szpitalu.

MTV podjęło błyskawiczną decyzję o usunięciu Joli i Jacka z programu.

bESxnUvi

Stacja MTV zawsze była, jest i będzie przeciwnikiem wszelkiego rodzaju agresji - napisano w oświadczeniu. W jej DNA zapisana jest walka z brakiem tolerancji i przemocą. Jola i Jacek zostali natychmiastowo usunięci z programu, a współpraca z nimi została bezpowrotnie zakończona. Poszanowanie godności każdego człowieka oraz bezpieczeństwo uczestników programu jest dla MTV sprawą nadrzędną, a wszelkie przejawy agresji i barku szacunku są niedopuszczalne.

O komentarz pokusiła się także Jola, która opublikowała na Instagramie komentarz do patologicznej sytuacji.

Od kilku odcinków nie oglądam tego programu, ze względu na to, że nie mogę na to patrzeć - skomentowała bezboleśnie. Dostałam masę wiadomości, jaka to jestem najgorsza, psychiczna, że powinnam dostać karę śmierci, że jestem ku*wą. Jak Wam będzie lepiej jak to napiszecie, to piszcie. Nie złamie mnie to - zapewnia. (…) Trochę się ucieszyłam, że to się stało. Coś się we mnie zmieniło. Od tamtej pory nie spotkałam już tamtej Joli. Każdy z Was na pewno miał taką akcję, której żałuje. To jest jedyna rzecz, której żałuję. Jestem wrażliwą osobą, wszystko biorę do siebie. Co się stało, to się nie odstanie.

bESxnUvj
bESxnUvk
bESxnUvC
KOMENTARZE
(216)
Gość
4 lata temu
Patola ktoś to ogląda? Poważnie?
gość
4 lata temu
Jola jest niebezpieczna dla otoczenia i nigdy nie powinna byc w takim programie, ona powinna być w zamkniętym pomieszczeniu. Ma niezrównowżoną psychikę, jest nałogową alkoholiczką, i pokazywanie tego w przekazie medialnym jest niemoralne i promuje takie zachowania. MTV powinno dostać zakaz emisji takiego g***a z prostytutkami, alkoholiczkami i psychicznie poj....banymi osobami. Tak samo Jacek juz dawno powinien być wypier.....ony , a wciąż tam byl. Pokazywanie takich patoli jest po prostu szkodliwe , bo oglądaja to małolaty i się tak tym jarają.
Gość
4 lata temu
Jacek troche przesadził ale Wiktoria kobieco nie wyglada nie obrazajac jej
bESxnUvD
gość
4 lata temu
Smutne jest to, że TV nadaje takie programy. One nic nie wnoszą tylko demoralizują młodzież i dzieci, choć mam szczerą nadzieję, że one jednak tego patola nie oglądają. Powinni to zdjąć z anteny już dawno temu, a te wszystkie szmaciska męskie i damskie powinny gnić w rynsztoku, a nie lansować się na Srajbukach i Świństagramach.
Gość
4 lata temu
MTV promuje patologie ! Margines społeczny ! Dziwki i frajerzy
Najnowsze komentarze (216)
Lans
9 miesięcy temu
Jola obijała chłopaków nie tylko w Warsaw store lecz także w Ex na plaży gdzie również tolerowano jej agresję. Programy tego typu bardzo często lekceważą agresje dziewczyn wobec chłopaków bo zwiększa pewnie oglądalność, do czego to prowadzi pokazała Jola.
Anna
11 miesięcy temu
Jolka miała potencjał...zmarnowała go.
Bogdan
rok temu
Jacek to jeden z nielicznych facetów w programie który nie pozwolił żeby kobiety nim pomiatały czy go biły na co miały zielone światło bo chłopacy nie oddawali im i nie wylatywały z programu a powinny wylecieć niemal wszystkie za przemoc. Co nie z mienia faktu że z Wiktorią to Jacek przesadził. Dyskryminacja mężczyzn bardzo rzucała się w oczy w WS a prawa uczestników w tym do obrony powinny być równe a nie kobietom wszystko wolno a ty się pilnuj bo wylecisz.
gość
4 lata temu
Powinna się leczyć. Problemy psychiczne widać było na kilometr. Ten chłopak powinien w sądzie wyciągnąć solidne odszkodowanie. Może to ją czegoś nauczy!
Gość
4 lata temu
Hahaha ale beka... to najlepszy artukul na pudelku ever! Pozdrawiam osobe ktora to pisała, ubawiłam się jak nigdy ;) niech ta patola nada zyje swoim zyciem... made my day, pozdrawiam czekam na wiecej :)
Gość
4 lata temu
Hahaha ale beka... to najlepszy artukul na pudelku ever! Pozdrawiam osobe ktora to pisała, ubawiłam się jak nigdy ;) niech ta patola nada zyje swoim zyciem... made my day, pozdrawiam czekam na wiecej :)
JEB*Ć KUR*WĘ ...
4 lata temu
Jola to zwykła KUR*A jak ją spotkam to z miłą chęcią napluję jej na ten krzywy ryj. Straciła w oczach całej Polski i jest dla nas wszystkich zwykłym z***m. J***ć takie szma*y jak Jolka Jak to powiedziała Ania Mała "Jola bez bloca dostaje pierdol*a" hahahha
Gość
4 lata temu
To trzeba mieć n*****e i nie wymieszane w głowie zeby takie rzeczy robic .Panienki z tego programu to za grosz szacunku do siebie nie mają s****a ,zdzira to mało powiedziane
bESxnUvv
Agnieszka
4 lata temu
Znam tą szmatę 😂 Nosi nazwisko byłego męża bo swojego się pewnie wstydzi 🙄 J*******a do granic możliwości. Zawsze wyśmiewała się z innych i miał za kogoś lepszego. No to właśnie pokazałaś szmato jaka jestem naprawdę - i to całej Polsce 😂😂 Brawo ty ☝🏻☝🏻☝🏻🤣🤣🙄
gość
4 lata temu
MTV promuje taki styl życia????Szok !
Gość
4 lata temu
Rodzina to pewnie z domu nie wychodzi bo sie za nią wstydzą!
Marta
4 lata temu
No po prostu super ! Nigdy nie oglądałam tego programu, ale po tym co tu przeczytałam nie mogę pojąć po co takie programy ? Poziom to dno i wodorosty. Patologia dla patologicznego odbiorcy(bo ktoś to ogląda)
Anja
4 lata temu
Mtv promuje agresję i patologię!
Gość
4 lata temu
Program dla patoli
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESxnUwo
bESxnUwp
bESxnUwq
bESxnUwr
bESxnUws
bESxnUvX