Trwa ładowanie...
Przejdź na

Węgrowska marzy w tabloidzie: "Chciałabym przysięgać Maciusiowi przed ołtarzem"

90
Podziel się

Niestety, kilka lat temu dozgonną miłość obiecał w kościele innej kobiecie... Na orzeczenie Sądu Metropolitalnego przyjdzie poczekać parę lat.

Węgrowska marzy w tabloidzie: "Chciałabym przysięgać Maciusiowi przed ołtarzem"
bDIAkPLV

Pięć lat temu Iwona Węgrowska przedstawiła fotoreporterom swojego męża, Krzysztofa Madejskiego. Znalazła go w USA, dokąd wyemigrował w 1983 roku. Iwonka miała wtedy zaledwie roczek… Na początku małżeństwa chętnie manifestowała miłość do starszego od niej o 22 lata siwego rozwodnika z czwórką dzieci, jednak z czasem jej się znudziło i postanowiła poszukać emocji gdzie indziej.

Jeszcze będąc żoną Madejskiego, zaszła w ciążę z kochankiem. Ponieważ jednak córka przyszła na świat przed upływem 300 dni od rozwodu Węgrowskiej, otrzymała nazwisko jej byłego męża. Polskie prawo zakłada bowiem, że w takich przypadkach ojcem dziecka jest mąż matki. Tymczasem piosenkarka chciała już układać sobie życie z nowym partnerem. Konieczna była sprawa o ustalenie ojcostwa.

Na szczęście wszystko jakoś się ułożyło. Iwona wychowuje 2,5-letnią Lilianę z jej biologicznym ojcem i zapewnia, że do szczęścia potrzeba jej tylko ślubu i to koniecznie kościelnego.

bDIAkPLX

Maciuś to moja miłość, największa jaka spotkała mnie w życiu - wyznaje w Super Expressie. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mężem i żoną, bo ślub to moje wielkie marzenia. Bardzo poważnie traktujemy ten związek i *jeśli się pobierzemy to tylko w kościele. *

Niestety, z poprzednią partnerką Maciuś też był przekonany, że szykuje się związek na całe życie i zawarł z nią ślub kościelny. Na orzeczenie jego nieważności trzeba będzie troszkę poczekać.

Nie jest to łatwe, ale mam nadzieję, że dostaniemy taką szansę - marzy Iwona. Chciałabym przysięgać Maćkowi przed ołtarzem, że go nie opuszczę aż do śmierci, a obrączki mogłaby nam podać Lilisia. Piękna przyroda, mała kapliczka, masa gości…

bDIAkPMd
bDIAkPMy
KOMENTARZE
(90)
Gość
3 lata temu
Trochę to takie uwłaczające godności, że to kobieta , czyli Iwonka opowiada jak to marzy o ślubie, o pierścionku , o ślubowaniu przed ołtarzem do końca życia itp itd to ten kicius Maciuś też tego chce czy może trochę mniej? Czy wcale nie chce?
Gość
3 lata temu
W Dubaju?:-)
Gość
3 lata temu
Boszeeee , a co to za Grażyna? ???
bDIAkPMz
Gość
3 lata temu
Fajna jest i tyle w temacie😎
Gość
3 lata temu
Zazdrość was zżera moi pudelkowicze
Gość
3 lata temu
Lubię ja
Gość
3 lata temu
Ten kicius Maciuś to jakiś dewiant. ..tak jak te araby
Gość
3 lata temu
Co za zakłamane babskie! Przed ołtarzem chce przysięgac! Rozbiła małżeństwo i będzie teraz świętą odgrywać! Może jeszcze się okaże, że jest dziewicą 😇
Gość
3 lata temu
Infantylna dzidzia piernik 😆
gość
3 lata temu
Ten facet wyglda jak Psycho a ona nie widzi.....
Gość
3 lata temu
Jesteście zazdrosniki
Gość
3 lata temu
Myslalam ze ona jest po 40stce
Gość
3 lata temu
Kocham się w niej
bDIAkPMr
Gość
3 lata temu
Pudel kocham cie
...
Następna strona
bDIAkPMT