Wtorek 17.07.2018 19:00

Kylie Jenner i Travis Scott opowiadają o trudach rodzicielstwa na pierwszej wspólnej okładce (FOTO)

Kylie Jenner Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott opowiadają o trudach rodzicielstwa na pierwszej wspólnej okładce (FOTO)

Kylie Jenner to przykład gwiazdy, która właściwie nie wie czym jest prywatność. Celebrytka dorastała na oczach kamer, a każdy jej krok był później szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Dzięki firmie kosmetycznej Kylie Cosmetics, której wartość rynkowa szacowana jest na 900 milionów dolarów, 21-latka została niedawno obwołana najmłodszą miliarderką w historii.

Zobacz: Kylie Jenner pozuje na okładce Forbesa jako NAJMŁODSZA MILIARDERKA (FOTO)

Na fali sukcesów gwieździe zaproponowano pojawienie się na sierpniowej okładce magazynu GQ u boku partnera i ojca córki, Travisa Scotta. Uzależniona od uwagi mediów gwiazdka nie odpuściła sobie okazji do wywołania szumu wokół swojej osoby i wystąpiła w sesji okładkowej, przy okazji której udzieliła obszernego wywiadu. Co ciekawe później okazało się, że za pierwszym razem trzeba było odwołać spotkanie z dziennikarzem ze względu na kłótnię, która wywiązała się między kochankami kilka godzin wcześniej.

Kiedy był ostatni raz kiedy płakałam? Wczoraj - zaczęła Kylie. Pokłóciliśmy się z Travisem, co jest zupełnie normalne. Dlatego trochę sobie popłakałam, bo poczułam się przytłoczona... Właściwie nie pokłóciliśmy się o nic ważnego, tak po prostu wyszło. Postanowiłam później, że polecę do Travisa do Houston, żeby się z nim pogodzić. Zwykle kłócimy się przez to, że tak rzadko się widujemy... Czasem nie widzimy się przez dwa tygodnie. Teraz mamy Stormi, która jest za mała na to, żeby ciągle latać samolotem, dlatego trudniej jest nam spędzać ze sobą czas.

Kylie przyznała, że ich romans rozpoczął się na odbywającym się w Kalifornii festiwalu Coachella.

Coachella była jednym z pierwszych koncertów na trasie Travisa. Powiedział mi wtedy, że jedzie dalej w trasę i co dalej zrobimy z naszą znajomością. Stwierdziłam, że bardzo się lubimy, dlatego pojechałam z nim w trasę. Nie opuściłam żadnego koncertu.

Na koniec Jenner opowiedziała o... "klątwie Kardashianów", która podobno dotyka każdego mężczyznę wiążącego się z którąś z sióstr.

Mężczyźni nie są w stanie znieść presji i uwagi, która spada na nich, gdy zwiążą się z którąś z nas. To nie tylko faceci, ale też przyjaciele czy znajomi, którzy nie wiedzą, jak sobie poradzić ze sławą. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy nas uwielbiają, ale też całe zastępy osób, które nas nienawidzą - zakończyła.

Wróżycie im świetlaną przyszłość?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 234
Odpowiedz
708 41
zgłoś
Gość 17.07.2018 19:02
Czy ona ma jedna pozycje do pozowania?
Odpowiedz
58 49
zgłoś
Gość 17.07.2018 19:02
Piękne mają dzieci te kardaszianki
Odpowiedz
462 50
zgłoś
Gość 17.07.2018 19:02
Już widzę jakie oni mają trudy....
Odpowiedz
45 40
zgłoś
Gość 17.07.2018 19:03
Najważniejsze ze sie kochaja Ludzie mniej nienawisci
Odpowiedz
723 36
zgłoś
Gość 17.07.2018 19:03
i ona jest w moim wieku??? wygladam przy niej jak gimnazjalistka haha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 234