Beata Tyszkiewicz przechodzi na emeryturę! "DAJCIE MI ODPOCZĄĆ!"

81 reakcji
0
0
81
Podziel się

"Moje życie jest teraz nudne i monotonne" - narzeka aktorka. "Jestem nudną starszą panią."

Beata Tyszkiewicz przechodzi na emeryturę! "DAJCIE MI ODPOCZĄĆ!"

Miniony rok upłynął Beacie Tyszkiewicz na porządkowaniu spraw zdrowotnych. Niestety, aktorka nie od razu zrozumiała, że sprawa jest poważna. Nawet po tym, gdy wiosną zeszłego roku aktorka dwa razy pod rząd trafiła do szpitala w Aninie z poważnymi problemami kardiologicznymi, nadal paliła w tajemnicy przed lekarzami, ukryta za budynkiem szpitala.

W rezultacie, zaledwie kilka dni po wypisie znowu trzeba było wzywać karetkę. Tyszkiewicz tłumaczyła potem, że pomyliła zawał z… hinduskim jedzeniem.

Ostatecznie zdecydowała się rozstać z ulubionym nałogiem i trochę zwolnić tempo. Niestety, znów zasłabła. Córka aktorki, Karolina Wajda, która wezwała do niej pogotowie, tłumaczyła wówczas, że to nic poważnego, a mama ma już 79 lat, więc trudno oczekiwać, że jej organizm będzie działał zupełnie bez zarzutu.

W końcu nawet do Beaty dotarło, że ze zdrowiem nie ma żartów. Niechętnie zrezygnowała z zasiadania z jury wiosennej edycji Tańca z gwiazdami, a ostatnio w ogóle postanowiła zerwać z telewizją.

Jak informuje Fakt, Tyszkiewicz odrzuciła nawet kilka propozycji pojawienia się w programach śniadaniowych.

Moje życie jest teraz nudne i monotonne - żali się w tabloidzie. Nic się w nim spektakularnego nie dzieje. Jestem nudna starszą panią. Ja się już w życiu nagrałam, dajcie mi odpocząć.

Zapytana o to, czy rozważa powrót do jury Tańca z gwiazdami, odpowiada zniechęcona: Nie planuję tego. Nie ma o czym mówić.

81
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(81)
Gość
2 lata temu
No to długiej i przyjemnej emerytury życzą czytelnicy pudelka
Gość
2 lata temu
Pani Beata bardzo pasowała by do rodziny królewskiej UK
Gość
2 lata temu
Bardzo oryginalna kobieta. Zdrówka !!
Gość
2 lata temu
Myślę, że zdrowie miałaby dobre, ale najsilniejszy nawet organizm nie wygra z papierosami. Pewnie pani Beata i tak popala w tajemnicy. Mój ojciec mawia ze woli umrzeć niż zerwać z nałogiem.
Gość
2 lata temu
Niestety na każdego przyjdzie odpowiednia pora
Najnowsze komentarze (81)
Gość
2 lata temu
Zombi
szczecinianka
2 lata temu
A ja za "5 minut":) kończę 75 lat i palę papierosy bo to lubię :) Czuję się świetnie (czasami) :) i duchem jestem młoda. Mam piękną wnuczkę i przeważnie dogadujemy się. Nie jestem stetryczałą staruchą a palić fajki będę dopóki żyję ! Panią Beatę zawsze podziwiałam bo to kobieta z wielką klasą.
Gość
2 lata temu
W towarzystwie jej corki zginal w domu Frykowski i slady zatarte !!chyba nawet procesu nie bylo!!!bo tatus wajda i mamusia znana !!!i i pani wajda karolina zyje sobie w otoczeniu koni w swoim majatku!!!i smierc niewyjasniona!!!!a zwykly czlowiek bylby sadzony lata!!!!dziadostwo!!!
Gość
2 lata temu
Stara wyjezdzona klacz!!!
Gość
2 lata temu
Kobieta z klasą
gość
2 lata temu
I słusznie niech odpoczywa ,kto chce oglądać tę pańcię .brrrr gra ale nieudolnie bo taka kiepska zawsze była.
grol
2 lata temu
Prawdziwa Dama przez duże "D .naturalna,piękna i potrafiła zachować się w każdej sytuacji. Gośka to nie pasuje nawet żeby Pani Beacie buty czyścić. Gośka pasuje jedynie do burdelu jako burdelmama
Olo
2 lata temu
Widac ze ma blekitna krew, wielka klasa sama w sobie, piekna i inteligentna, ladnie sie starzeje, takich kobiet juz nie ma, tetaz gowniary chodza po ulicach z fajka w gebie i mozna je miec na skinienie...niestety
gość
2 lata temu
Cudowna kobieta. Mądra, dystyngowana dama. Takich teraz juz nie ma. Uwielbiam ją.
gość
2 lata temu
Bardzo fajna kobieta z klasa. Napewno nie nudne to nie w jej stylu. Pozdrawiam.
Gość
2 lata temu
Mówi się z rzędu, a nie pod rząd.
gość
2 lata temu
DAMA wyjątkowym wydaniu.Ukłony.
gość
2 lata temu
Pani Beato a kto Pani zabrania przejsc na emeryturę jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze czyż nie tak
gość
2 lata temu
A następczyni z taką osobowością brak I pewnie trudno znaleźć będzie
...
Następna strona