Mama Edyty Górniak chwali ją w tabloidzie: "Edyta jest dla mnie najlepszym lekarstwem"

96
Podziel się

Grażyna Jasik w czwartek trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru.

Mama Edyty Górniak chwali ją w tabloidzie: "Edyta jest dla mnie najlepszym lekarstwem"

W czwartek Edyta Górniak poinformowała swoich fanów o odejściu z The Voice Kids. Powodem decyzji był zły stan zdrowia jej mamy, Grażyny Jasik, która trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Gwiazda pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami w szpitalnym anturażu, na których Allan przytula chorą babcię.

Edyta razem ze swoją siostrą Gosią przez kilka dni przebywały w Opolu. Cały czas wygospodarowany na odwiedziny w rodzinnym mieście spędziły przy szpitalnym łóżku matki.

Teraz mama Edyty Górniak postanowiła odwdzięczyć się córkom za ich poświęcenie. W rozmowie z Super Expressem wychwalała córki pod niebiosa:

Edyta nie odstępowała mnie na krok. Jest moim lekarstwem. Każdemu życzę takiej córki, a ja mam takie dwie - Edytkę i Gosię, która specjalnie przyleciała do mnie z Londynu. Zdrowie oraz kochająca się i szanująca wzajemnie rodzina to jest w życiu najważniejsze - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

KOMENTARZE
(96)
Gość
2 lata temu
Jakie to wspaniale. Przez tyle lat smarowanie sobie wzajemnie tyłków a teraz wielka rodzinna miłość i sielanka.
Gość
2 lata temu
To ludzie po udarze lansują się w gazetach? Jakaś ściema ta kobita!
gość
2 lata temu
Najważniejsze żeby wszyscy o tym wiedzieli. jak nie wiedzą to się nie liczy
Re
2 lata temu
Matka niby umierająca a wywiadów udziela.
Gość
2 lata temu
Skończcie wreszcie pudlu promować bezmózga polska patologie, mianująca się „celebrytami” i gwiazdami od siedmiu boleści . Precz z rozenek, przerobiona 50tka, wszelkiej maści utrzymankami i p.rostytutami z instagrama. Precz z zawadzka z telewizji!!!! Niech najpierw nauczy się poprawinie wypowiadać zdania i wyrobi jakiś światopogląd, bo płacenie jej ciężkich pieniędzy za dukanie, jąkanie i wcinanie się komuś w wypowiedz to GRUBA przesada
Najnowsze komentarze (96)
gość
2 lata temu
Ktoś tu jest nie normalny.Jak w wenezuelskim serialu.
gość
2 lata temu
Oby tak było cały czas bo już do końca życia będzie wymagała opieki.
Gość
2 lata temu
A co z młodsza corka? Już mamusia pod uwagę jej nie bierze? Za mało pieniędzy ma, nie jest popularna, a tak naprawdę, to ona zawsze była przy natce, utrzymywała relacje, a teraz sławna Edzia jest najlepszym lekarstwem. Najpierw publiczne pranie brudów, a później wielka milosc. Nie potrafiłabym obrazić się na matkę, obojętnie jaka to nie byłaby sytuacja, chyba nie była zła natka, jeżeli corka marnotrawna „wybaczyła” matce. Promowanie swojej dobroci publicznie jest hipokryzja. Jeżeli coś robimy dla bliskiej osoby, róbmy to w ciszy, bez rozgłosu publicznego, wtedy takie zasługi maja sens. Edytko nawrocilas się ponownie na wiarę chrześcijańska to powinnaś o tym wiedzieć, a nie poka teść swoją miłość do matki publicznie, jakbyś miała poczucie winy za te wszystkie lata spędzone z dała od najbliższych.
Jan
2 lata temu
To wszystko jest grą pod publiczne !
gość
2 lata temu
niesmaczne....
gość
2 lata temu
Alanek to czysty darciu z boku.
Gość
2 lata temu
Dużo zdrowia i siły dla Pani. Miec takie córki to skarb.
Agnieszka
2 lata temu
Jednak pochodzenie jest szalenie ważne, zwłaszcza dla osób znanych... możesz zdobyć sławę, pieniądze, ale klasy i wrodzonej inteligencji nie kupisz...nadmuchane usta, opowieści o molestowaniu, publiczne kłótni, a na koniec - BIG LOVE ... ehh kto to jeszcze kupi?
Gość
2 lata temu
Naprawde okropne wsxystko na sprzeda
gość
2 lata temu
Alanek z profilu to cały tatuś.
gość
2 lata temu
Sensacja! Córka zajęła się matką!!!
gość
2 lata temu
dlaczego ojcu tak nie pomogla moze by zyl
gość
2 lata temu
Nie posrajta się cyganie
gość
2 lata temu
Sztuczne to bardzo. Na pokaz.
...
Następna strona