Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Edyty Górniak wyszła ze szpitala. "Dziękuję Bogu za Edytkę, Gosię i mojego męża"

98
Podziel się:

"Jestem już w domu" - potwierdza Grażyna Jasik. "Czekam teraz na konsultacje lekarskie i w razie konieczności wracam na oddział".

Mama Edyty Górniak wyszła ze szpitala. "Dziękuję Bogu za Edytkę, Gosię i mojego męża"
bEDTRaHV

Mama Edyty Górniak, Grażyna Jasik od dawna ma problemy zdrowotne. W minionych latach przeszła kilkanaście operacji, w tym zabieg usunięcia tętniaka aorty brzusznej.Niestety, w tamtych czasach Edyty próżno było szukać przy szpitalnym łóżku. Była wtedy skłócona z mamą i nie utrzymywała z nią żadnych kontaktów.

Ich relacje ociepliły się zaledwie trzy lata temu, gdy piosenkarka podczas występu na opolskim festiwalu nieoczekiwanie pozdrowiła mamę ze sceny, a potem spędziła z nią cały dzień.

Od tamtej pory Górniak jest idealną córką. Gdy tydzień temu jej mamę z podejrzeniem udaru przewieziono do szpitala, Edyta natychmiast odwołała swój udział w nagraniu The Voice Kids i pojechała do szpitala św. Jadwigi Śląskiej w Opolu. Przez kilka kolejnych dni czuwała przy mamie, a producentom programu powiedziała, by poszukali kogoś na jej miejsce.

bEDTRaHX

Na szczęście najgorsze już chyba minęło. Pani Grażyna po specjalistycznych badaniach, których wyniki będą znane za dwa tygodnie, została wypisana ze szpitala.

Jestem już w domu. Czekam na konsultacje lekarskie i w razie konieczności wracam na oddział - potwierdza mama Edyty w rozmowie z Super Expressem. Cały personel szpitala opiekował się mną wspaniale.

Z Londynu przyleciała też druga córka Grażyny Jasik, przyrodnia siostra Edyty, Małgorzata. Zdaniem ojczyma piosenkarki, to właśnie troska córek przesądziła o powrocie pani Grażyny do zdrowia, być może nawet w większym stopniu niż wysiłki lekarzy.

Edyta i Gosia to najlepsze lekarstwo dla mojej żony - mówił wzruszony Zdzisław Jasik w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

bEDTRaId

Mama Edyty podziela tę opinię.

Dziękuję Bogu za Edytkę, Gosię i mojego męża i proszę Go o zdrowie - mówi tabloidowi. Jednego dnia jest człowiek, a drugiego może go już nie być. O tym zawsze trzeba pamiętać.

bEDTRaIe
bEDTRaIf
bEDTRaIy
KOMENTARZE
(98)
Gość
3 lata temu
Niezla pokazowe odwaily.
Gość
3 lata temu
Mamuska udzielala wywiadow w szpitalu, a media sie rozpisywaly jak to jest ciezko chora i, ze Edytka stawia caly spzital na nogach. Zenada.
Gość
3 lata temu
I fajnie. Super, że się pogodziły i że matka Edyty wraca do zdrowia.
bEDTRaIz
gość
3 lata temu
teraz będziemy zasypywani informacjami o nic nie znaczącej dla nas kobiecie tylko dlatego że jest matką edzi, z którą wcześniej była skłócona
Gość
3 lata temu
Histeryczka Edzia narobila cyrku ze mama tak ciezko chora , a ona po dwoch dniach wyszla .Zenada , ogarnij sie co kogo obchodzi cyganko
Najnowsze komentarze (98)
kob
3 lata temu
ludzie co nas to obchodzi nic absolutnie nic
gość
3 lata temu
życzę dużooo zdrowia dla mamy Pani Edytki:)
gość
3 lata temu
Jej matka wyglada haj facet.
gość
3 lata temu
Życzę zdrowia!
Gość
3 lata temu
A co nas to obchodzi
gość
3 lata temu
Edyta najpierw prala rodzinne brudy w mediach, teraz udaje dobra corke ,a matka udaje dobra matke.Obi siebie warte wraz z ojczymem.
gość
3 lata temu
Jak to w taborze tylko kuni brak
Gość
3 lata temu
Ale ten Allanek jest piekny.
bEDTRaIr
Gośaaaaaaać
3 lata temu
Życzę mamie Edytko zdrowia;*
Gość
3 lata temu
Lepiej późno niż wcale
gość
3 lata temu
dobrze, że Edyta się pogodziła, choć było jej cięzko wybaczyć to , że matka wiedziała o jej molestowaniu i nie wygoniła tego przyjaciela rodziny. Dlatego Edzia jest taka zwichrowana. ale dobrze teraz dla jej syna, że ma babcię, przyszywanego dziadka i sympatyczną ciocię. To jest lek na posiadanie ojca narkomana i kryminalisty.
gość
3 lata temu
Ładny schow odwaliły.
Gość
3 lata temu
Tysiace ludzi Co dziennie szpitale opuszcza...
Gość
3 lata temu
Szkoda że o wnuki nie wspomniała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDTRaJk
bEDTRaJl
bEDTRaJm
bEDTRaJn
bEDTRaJo
bEDTRaIT