Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"

791
Podziel się:

Kaja Godek twierdzi też, że do szkół celowo wprowadza się edukację seksualną, aby... łatwiej było molestować dzieci.

"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"

Kaja Godek to jedna z najbardziej znanych działaczek "pro life" w Polsce. "Obrończyni życia" zasłynęła m.in. krytykowaniem Jerzego Owsiaka, któremu zarzuciła "lobbowanie za zabijaniem dzieci".

Godek ma więcej tego typu oryginalnych teorii. Ostatnio stwierdziła na przykład, że pedofilia w Kościele to efekt... rewolucji seksualnej, za którą odpowiada lewica. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Twitterze.

Przede wszystkim warto zrozumieć różnicę między pedofilią jako naruszeniem własnego systemu wartości (Kościół) a pedofilią jako konsekwencją i częścią systemu wartości (lewica). Tyle w Kościele pedofilii, ile tam przenikło skutków rewolucji seksualnej przeprowadzanej przez lewicę - napisała.

Godek uważa też, że lewica celowo wprowadza do szkół edukację seksualną, aby łatwiej było molestować dzieci.

Środowisko lewicowo-feministyczo-genderowe forsuje np. standardy edukacji seksualnej WHO, dokument pedofilski, oraz prawa seksualne dzieci - także pedofilską koncepcję. Warto pamiętać, że seks dzieci i seks z dziećmi to postulat lewacki - ogłosiła.

Aktywistka podtrzymała swoje zdanie w wywiadzie dla Na temat.

Są kraje, np. Niemcy, gdzie obowiązkowa edukacja seksualna polega na tym, że dzieci od wczesnych lat zachęcane są do aktywności seksualnej, a rodziców, którzy się na to nie zgadzają, podaje się do sądu. Państwo wspiera pedofilię. Kiedy podobne idee przenikają do Kościoła, pedofilia również się w nim pojawia - przekonuje działaczka. Postulat praw seksualnych, także praw seksualnych dzieci, pochodzi od propagatorów rewolucji seksualnej.

Zdaniem działaczki pedofilia jest ściśle powiązana z homoseksualizmem.

Pedofilia łączy się z homoseksualizmem, a lobby homoseksualne usiłuje wchodzić się w różne obszary działalności Kościoła, stopniowo wymuszając tolerancję dla praktykujących homoseksualistów - mówi Godek. Środowiska lewicowe promują dokumenty pedofilskie, a z drugiej strony głośno krzyczą o tym zjawisku w Kościele. Pedofilia jest w różnych miejscach, a przede wszystkim na lewicy. W środowiskach lewicowych czyny pedofilskie są efektem wolnego myślenia o seksie - zwłaszcza przekonania, że dziecko powinno rozwijać swoją seksualność od najmłodszych lat.

Godek pozwoliła sobie też na śmiałą sugestię pod adresem Roberta Biedronia.

Dlaczego Robert Biedroń nie chciał kontroli w Miejskim Ośrodku Kultury w Słupsku, gdzie najprawdopodobniej grasował pedofil? Prominentny działacz ruchu LGBT tuszował skandal pedofilski? - pyta aktywistka.

Działaczka jest przekonana, że pedofilia to wyłącznie problem lewicy.

Współczesna lewica jest skażona pedofilią. Tam, gdzie udało jej się dotrzeć do wewnątrz Kościoła, problem pedofilii pojawia się także wśród duchownych - podsumowuje.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(791)
Gość
4 lata temu
Pani chyba zapomniała dziennej dawki leków na głowę... I odleciała
Gość
4 lata temu
Ona tak na serio???nie wierzę że ktoś może być aż tak g***i!! Bierze za gadanie tych banialuk gruną kasę.
gość
4 lata temu
PIs w 3 lata ukradł 10 razy więcej niż PO przez 8 lat. Ludzie obudźcie się bo nie bedzie was stać na chleb niedługo, a za granicę nie wyjedziecie bo rząd chce 1/5 z waszej wypłaty z Zagranicy
gość
4 lata temu
pogięło babę nienormalna jak większość pisiorów
Gość
4 lata temu
Co????
Najnowsze komentarze (791)
www
2 lata temu
powiedziała co wiedziała,kolejna wyskoczyła ze swoimi przemyśleniami. Dzieci uświadomione o złym dotyku potrafią o tym powiedzieć matce,nauczycielce. Nie tkwią w tym bezradnie cierpiąc potem całe życie a sukienkowi to szczególna mafia- najgroźniejsza bo mamiąca dzieci w imię Boże.
gość
4 lata temu
Wariatka
gość
4 lata temu
Ciekawe to jest, że od lat wczesnego dzieciństwa otoczona byłam środowiskiem lewicowym, zgodnie z poglądami moich rodziców, którzy jednak meli potrzebę wyznawania wiary w kościele katolickim. Nigdy nic złego mnie nie z potkało ze strony ludzi z otoczenia moich rodziców, tylko dopiero wtedy gdy ubzdurali sobie, że potrzebuję sakramentu pierwszej komunii - to wtedy ksiądz mnie uświadomił jak obrzydliwe jest to "czego potrzebują kochający dorośli" (dosłownie tak mi to przedstawiał). No i jakoś ksiądz ten nie był homoseksualistą (chyba). Nienawidzę wszystkiego co wiąże się z kościołem i jego wiarą. Trzymam z dala od kościoła jak się da moja córkę, która może se być homoseksualistką, nie przeszkadza mi to, tak długo, dopóki nie będzie tym robić krzywdy, tak jak kiedyś zrobiona ją mnie. Ludzie obudźcie się! Dostrzegajcie zło tam gdzie ono jest!
gość
4 lata temu
Co za chory umysł! To jest przerażające! Wydaje mi się, że jej dzieci są w wielkim niebezpieczeństwie bo ta pani spodziewa się największego zagrożenia nie z tej strony, z której trzeba...
gość
4 lata temu
"Obrończyni życia" powinna sobie wyobrazić własne dziecko w rękach pedofila, ale może ma za małą wyobraźnię.
gość
4 lata temu
Ha ha ha oooo ha ha ha
Faraon
4 lata temu
Kościół powinien być święty a nie "święty" Nie ma tłumaczenia, że wśród np. informatyków zdarzają się pedofile nie ma ! Po drugie primo prawa ręka lewa noga to tylko członki. One są sterowane przez głowę a dokładniej mózg! I to tam niektórzy mają problem.
gość
4 lata temu
Szczyt kretynstwa. Tam chyba jakis orzeszek zamiast mozgu. Ofiary pedofilii w kosciele powinni ja teraz podac do sadu tak jak tych zboczonych ksiezulkow.
dsfs
4 lata temu
z jakiej wiochy ubitej dechami ona wylazła ? ona broni pedofilów, pedałka...fuj.........
gość
4 lata temu
Skąd się takie s****wa biorą?
ram
4 lata temu
Ta s**a powinna być wysterylizowana, aby nie przekazywała genów potomstwu.
uuu
4 lata temu
co za glupota same eoitety cisna sie na usta
gość
4 lata temu
Za pedofilię w koście są winni pasieni katabasy
gość
4 lata temu
Dawno nie czytałam takiego bełkotu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie