"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"
kaja godek
27.08.2018 08:30

"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"

Kaja Godek twierdzi też, że do szkół celowo wprowadza się edukację seksualną, aby... łatwiej było molestować dzieci.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kaja Godek to jedna z najbardziej znanych działaczek "pro life" w Polsce. "Obrończyni życia" zasłynęła m.in. krytykowaniem Jerzego Owsiaka, któremu zarzuciła "lobbowanie za zabijaniem dzieci".

Godek ma więcej tego typu oryginalnych teorii. Ostatnio stwierdziła na przykład, że pedofilia w Kościele to efekt... rewolucji seksualnej, za którą odpowiada lewica. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Twitterze.

Przede wszystkim warto zrozumieć różnicę między pedofilią jako naruszeniem własnego systemu wartości (Kościół) a pedofilią jako konsekwencją i częścią systemu wartości (lewica). Tyle w Kościele pedofilii, ile tam przenikło skutków rewolucji seksualnej przeprowadzanej przez lewicę - napisała.

Godek uważa też, że lewica celowo wprowadza do szkół edukację seksualną, aby łatwiej było molestować dzieci.

Środowisko lewicowo-feministyczo-genderowe forsuje np. standardy edukacji seksualnej WHO, dokument pedofilski, oraz prawa seksualne dzieci - także pedofilską koncepcję. Warto pamiętać, że seks dzieci i seks z dziećmi to postulat lewacki - ogłosiła.

Aktywistka podtrzymała swoje zdanie w wywiadzie dla Na temat.

Są kraje, np. Niemcy, gdzie obowiązkowa edukacja seksualna polega na tym, że dzieci od wczesnych lat zachęcane są do aktywności seksualnej, a rodziców, którzy się na to nie zgadzają, podaje się do sądu. Państwo wspiera pedofilię. Kiedy podobne idee przenikają do Kościoła, pedofilia również się w nim pojawia - przekonuje działaczka. Postulat praw seksualnych, także praw seksualnych dzieci, pochodzi od propagatorów rewolucji seksualnej.

Zdaniem działaczki pedofilia jest ściśle powiązana z homoseksualizmem.

Pedofilia łączy się z homoseksualizmem, a lobby homoseksualne usiłuje wchodzić się w różne obszary działalności Kościoła, stopniowo wymuszając tolerancję dla praktykujących homoseksualistów - mówi Godek. Środowiska lewicowe promują dokumenty pedofilskie, a z drugiej strony głośno krzyczą o tym zjawisku w Kościele. Pedofilia jest w różnych miejscach, a przede wszystkim na lewicy. W środowiskach lewicowych czyny pedofilskie są efektem wolnego myślenia o seksie - zwłaszcza przekonania, że dziecko powinno rozwijać swoją seksualność od najmłodszych lat.

Godek pozwoliła sobie też na śmiałą sugestię pod adresem Roberta Biedronia.

Dlaczego Robert Biedroń nie chciał kontroli w Miejskim Ośrodku Kultury w Słupsku, gdzie najprawdopodobniej grasował pedofil? Prominentny działacz ruchu LGBT tuszował skandal pedofilski? - pyta aktywistka.

Działaczka jest przekonana, że pedofilia to wyłącznie problem lewicy.

Współczesna lewica jest skażona pedofilią. Tam, gdzie udało jej się dotrzeć do wewnątrz Kościoła, problem pedofilii pojawia się także wśród duchownych - podsumowuje.

Zgadzacie się z nią?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
26-08-2018

GośćPani chyba zapomniała dziennej dawki leków na głowę... I odleciała

26-08-2018

GośćOna tak na serio???nie wierzę że ktoś może być aż tak głupi!! Bierze za gadanie tych banialuk gruną kasę.

26-08-2018

gośćPIs w 3 lata ukradł 10 razy więcej niż PO przez 8 lat. Ludzie obudźcie się bo nie bedzie was stać na chleb niedługo, a za granicę nie wyjedziecie bo … Czytaj całość

12-05-2019

Gośćksiodz powiesil sie w wiezieniu bo byl nieslusznie oskarzony czy ktos pomyslal otym?

19-09-2018

gośćjesteś kurwą Kaju Godek. W twarz też bym ci to powiedziała, ale w sumie obrażam kurwy.

03-09-2018

HA HAPORABANA BABA

03-09-2018

gośćWariatka

03-09-2018

gośćCiekawe to jest, że od lat wczesnego dzieciństwa otoczona byłam środowiskiem lewicowym, zgodnie z poglądami moich rodziców, którzy jednak meli … Czytaj całość

03-09-2018

gośćCo za chory umysł! To jest przerażające! Wydaje mi się, że jej dzieci są w wielkim niebezpieczeństwie bo ta pani spodziewa się największego … Czytaj całość

02-09-2018

gość"Obrończyni życia" powinna sobie wyobrazić własne dziecko w rękach pedofila, ale może ma za małą wyobraźnię.