Poniedziałek 27.08.2018 08:30

"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"

Kaja Godek pedofilia w Kościele

"Obrończyni życia" ogłasza: "Winę za pedofilię w Kościele ponosi lewica!"

Kaja Godek to jedna z najbardziej znanych działaczek "pro life" w Polsce. "Obrończyni życia" zasłynęła m.in. krytykowaniem Jerzego Owsiaka, któremu zarzuciła "lobbowanie za zabijaniem dzieci".

Zobacz: Owsiak odpowiada Godek: "Szczerze od serca ci wybaczam. Śpij spokojnie!"

Godek ma więcej tego typu oryginalnych teorii. Ostatnio stwierdziła na przykład, że pedofilia w Kościele to efekt... rewolucji seksualnej, za którą odpowiada lewica. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na Twitterze.

Przede wszystkim warto zrozumieć różnicę między pedofilią jako naruszeniem własnego systemu wartości (Kościół) a pedofilią jako konsekwencją i częścią systemu wartości (lewica). Tyle w Kościele pedofilii, ile tam przenikło skutków rewolucji seksualnej przeprowadzanej przez lewicę - napisała.

Godek uważa też, że lewica celowo wprowadza do szkół edukację seksualną, aby łatwiej było molestować dzieci.

Środowisko lewicowo-feministyczo-genderowe forsuje np. standardy edukacji seksualnej WHO, dokument pedofilski, oraz prawa seksualne dzieci - także pedofilską koncepcję. Warto pamiętać, że seks dzieci i seks z dziećmi to postulat lewacki - ogłosiła.

Aktywistka podtrzymała swoje zdanie w wywiadzie dla Na temat.

Są kraje, np. Niemcy, gdzie obowiązkowa edukacja seksualna polega na tym, że dzieci od wczesnych lat zachęcane są do aktywności seksualnej, a rodziców, którzy się na to nie zgadzają, podaje się do sądu. Państwo wspiera pedofilię. Kiedy podobne idee przenikają do Kościoła, pedofilia również się w nim pojawia - przekonuje działaczka. Postulat praw seksualnych, także praw seksualnych dzieci, pochodzi od propagatorów rewolucji seksualnej.

Zdaniem działaczki pedofilia jest ściśle powiązana z homoseksualizmem.

Pedofilia łączy się z homoseksualizmem, a lobby homoseksualne usiłuje wchodzić się w różne obszary działalności Kościoła, stopniowo wymuszając tolerancję dla praktykujących homoseksualistów - mówi Godek. Środowiska lewicowe promują dokumenty pedofilskie, a z drugiej strony głośno krzyczą o tym zjawisku w Kościele. Pedofilia jest w różnych miejscach, a przede wszystkim na lewicy. W środowiskach lewicowych czyny pedofilskie są efektem wolnego myślenia o seksie - zwłaszcza przekonania, że dziecko powinno rozwijać swoją seksualność od najmłodszych lat.

Godek pozwoliła sobie też na śmiałą sugestię pod adresem Roberta Biedronia.

Dlaczego Robert Biedroń nie chciał kontroli w Miejskim Ośrodku Kultury w Słupsku, gdzie najprawdopodobniej grasował pedofil? Prominentny działacz ruchu LGBT tuszował skandal pedofilski? - pyta aktywistka.

Działaczka jest przekonana, że pedofilia to wyłącznie problem lewicy.

Współczesna lewica jest skażona pedofilią. Tam, gdzie udało jej się dotrzeć do wewnątrz Kościoła, problem pedofilii pojawia się także wśród duchownych - podsumowuje.

Zgadzacie się z nią?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1026)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1026
Odpowiedz
755 36
zgłoś
Gość 26.08.2018 23:18
Co????
Odpowiedz
1338 54
zgłoś
Gość 26.08.2018 23:21
Ona tak na serio???nie wierzę że ktoś może być aż tak głupi!! Bierze za gadanie tych banialuk gruną kasę.
Odpowiedz
1576 63
zgłoś
Gość 26.08.2018 23:21
Pani chyba zapomniała dziennej dawki leków na głowę... I odleciała
Odpowiedz
302 37
zgłoś
gość 26.08.2018 23:24
Pewnie sama ma dziecko z księdzem... 🤷🏼‍♀️
Odpowiedz
1165 121
zgłoś
gość 26.08.2018 23:25
PIs w 3 lata ukradł 10 razy więcej niż PO przez 8 lat. Ludzie obudźcie się bo nie bedzie was stać na chleb niedługo, a za granicę nie wyjedziecie bo rząd chce 1/5 z waszej wypłaty z Zagranicy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1026