Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przyjaciel wspomina zmarłego Millera: "Leszku, dlaczego nie zadzwoniłeś?"

60
Podziel się

"To, co się stało, jest dla mnie niezrozumiałe" - przyznaje Piotr Majchrzak, wieloletni przyjaciel Leszka Millera juniora.

Przyjaciel wspomina zmarłego Millera: "Leszku, dlaczego nie zadzwoniłeś?"
bCySsCgR

W poniedziałek wnuczka Leszka Millera, Monika zamieściła w Internecie wpis, informujący o śmierci jej ojca. Leszek Miller junior zmarł w wieku zaledwie 48 lat. Wstępne ustalenia policji wskazują na śmierć samobójczą przez powieszenie. Ciało znalazła w niedzielę narzeczona zmarłego, Katarzyna Sobkowiak.

Jak ujawniła, tragiczną noc spędzili osobno, bo wieczorem posprzeczali się, kobieta uniosła się honorem i zdecydowała się spać na kanapie w salonie. Miller junior spędził noc w sypialni na piętrze i właśnie tam został znaleziony martwy w niedzielę rano.

bCySsCgT

Jak podejrzewa policja, samobójcza śmierć była rezultatem wieloletniej depresji, na którą cierpiał syn byłego premiera. Jego bliscy zapewniają, że nie zauważyli żadnego pogorszenia przed śmiercią, bo wtedy z pewnością by interweniowali.

Nie mogłem spać tamtej nocy w soboty na niedzielę i nie wiedziałem, dlaczego - wspomina w Super Expressie przyjaciel zmarłego, Piotr Majchrzak. A wtedy coś się działo... Dlaczego nie zadzwoniłeś? Pomógłbym ci, Leszku...

Mężczyźni przyjaźnią się od blisko dwudziestu lat. Poznali się jeszcze w czasach studenckich, na początku lat 90.

Z czasem zaczęliśmy jeździć wspólnie na wakacje, spotykaliśmy się rodzinnie, spędzaliśmy ze sobą mnóstwo czasu - wspomina Majchrzak. To, co się stało, jest dla mnie wielce niezrozumiałe. Ostatni raz widziałem się z Leszkiem kilka tygodni temu z uwagi na wakacje, ale mój syn rozmawiał z nim w czwartek czy piątek i nic nie wskazywało na to, aby coś złego się działo. Niestety, ludzie, którzy mają depresję, rzadko o tym mówią i przeżywają sami ze sobą. Nie wiem, czy Leszek miał depresję, ale pewnie jakaś forma była u niego. Bardzo przeżywał utrudniony kontakt z córką i wydaje mi się, że żałował, że tak się to wszystko potoczyło w jego życiu osobistym. Spędzaliśmy mnóstwo czasu ze sobą i jestem w ogromnym szoku. *Nie mogę zrozumieć, że Leszek nie wziął telefonu, nie zadzwonił do mnie. *

bCySsCgZ

Tymczasem policja otrzymała już wstępne wyniku sekcji zwłok, jednak nie chce ujawniać żadnych szczegółów.

Dysponujemy wstępnym protokołem sekcyjnym - potwierdza Łukasz Łapczyński z warszawskiej Prokuratury Okręgowej. Czekamy na opinię końcową.

bCySsCha

Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, masz myśli samobójcze, przeżywasz kryzys? Nie jesteś sam - zgłoś się po pomoc. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.

bCySsChu
KOMENTARZE
(60)
Gość
2 lata temu
Po co wałkujecie ten temat, rodzinie znarłego tym plotkowaniem nie pomagacie.
gość
2 lata temu
Przykra sprawa. Ciekawa jestem jakie miał relacje z ojcem. Nie chciałabym być na miejscu jego partnerki, bo pewnie gdyby spała z nim, do tragedii, przynajmniej tej nocy by nie doszło. Co do ex żony, to bardzo źle czyniła jeśli utrudniała kontakt ojcu z dzieckiem. Kobiety nie róbcie tego, bo krzywdzicie przede wszystkim dzieci.
Gość
2 lata temu
Straszna tragedia
bCySsChv
Gość
2 lata temu
Każda samobójcza śmierć jest wielką tragedią dla najbliższych, przykre to, młody facet jeszcze był...
Gość
2 lata temu
Znów wasza informacja o konieczności szukaniu pomocy? Super! Gratuluje! Koniecznie umieszczajcie ja tez przy artykułach hejtujacych Rozenek, Marinę, Gwit, Steczkowską. Fajnie tez ja zamieścić przy coraz liczniejszych newsach wychwalających Dodę - może jej przyrodnia siostra albo jej mama, tak miło potraktowane, mogą pomocy potrzebować? Co wy na to? To wy promujecie agresje i chamstwo a pózniej sie dziwicie, ze coraz więcej samobójstw. I czemu „nikt nie pomógł”.
Najnowsze komentarze (60)
Taki
2 lata temu
A czemu ,,przyjacielu,, ty nie zadzwoniles???
CNNNC
2 lata temu
Miler jest mniejszy od Kaczynskiego o 5 centymetrow
gość
2 lata temu
Lesiu to taka miękka klucha był, taki d**ek jednym słowem.
Gość
2 lata temu
Przecież zażywał narkotyki na potęgę, za kołnierz też nie wylewał. dziwne że o tym nikt wspomina..Zwłaszcza że mogła by być to przestroga dla innych
Gość
2 lata temu
Wrażliwy człowiek to był.Współczuję b.premierowi.
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="ewka"]Zakłamany stary Miller , gdyby był taki wstrząśnięty i tragicznie smutny , to by nie udostępniał ani zdjęć ,ani komentarzy ,ani czegokolwiek .NIE wyobrażam sobie po śmierci mojego dziecka dzielenia się z tym natychmiast na jakichś pieprzonych portalach , ta rodzina to chorzy ludzie ,skoro syn popełnia samobójstwo a wnuczka to jakaś psycholka . Facet zniknij z życia publicznego , jesteś z***m , nikim ,l bezdusznym organizmem .[/cytat]To jest właśnie przykład lewackiego pojęcia rodziny - zero uczuć przywiązania miłości żadnych wartości nic.... teraz się polansuje na żałobie A może zaraz ogłosi wielki powrót do polityki na fali "popularnosci"?[/cytat]To nie są ludzie, naprawdę. Nie mają duszy, niezdolni są do uczuć wyższych. Tylko wygląd człowieka, powłoka zewnętrzna.[/cytat]Czy Was do reszty odmozdzylo? Co ma rodzina do poglądów politycznych? Odczepcie się debile. ktoś pamięta czasy za premeriostwa Leszka Millera
Gość
2 lata temu
Przyjaciel nie powinien czuć się winny. Nie można pomoc na sile. Współczuję rodzinie
gość
2 lata temu
Pewnie dzwonił pewnie pisał Ale dziecko ale żona ale wszys y w tym momencie ale nie kolega nie przyjaciel bo ważniejsze rzeczy Tak każdy pisze po fakcie A jak pisał to MIAŁEŚ czas ?
bCySsChn
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="ewka"]Zakłamany stary Miller , gdyby był taki wstrząśnięty i tragicznie smutny , to by nie udostępniał ani zdjęć ,ani komentarzy ,ani czegokolwiek .NIE wyobrażam sobie po śmierci mojego dziecka dzielenia się z tym natychmiast na jakichś pieprzonych portalach , ta rodzina to chorzy ludzie ,skoro syn popełnia samobójstwo a wnuczka to jakaś psycholka . Facet zniknij z życia publicznego , jesteś z***m , nikim ,l bezdusznym organizmem .[/cytat]To jest właśnie przykład lewackiego pojęcia rodziny - zero uczuć przywiązania miłości żadnych wartości nic.... teraz się polansuje na żałobie A może zaraz ogłosi wielki powrót do polityki na fali "popularnosci"?[/cytat]To nie są ludzie, naprawdę. Nie mają duszy, niezdolni są do uczuć wyższych. Tylko wygląd człowieka, powłoka zewnętrzna.
Gość
2 lata temu
Trzeba mówić o takich rzeczach , wychodzić na słońce , do przyrody
Gość
2 lata temu
Piotrku,no i nastoletnie doopy też solidarnie dzieliliscie:)))
gość
2 lata temu
Dbajcie o najbliższych i cieszcie się, że istnieją. Każdy w końcu umrze.
Gość
2 lata temu
w******k taki i tyle do tego psychiczny
Gość
2 lata temu
Ale urode to on mial z czasow PRL-u.
...
Następna strona
bCySsChP