Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dramat Krystyny Jandy! "Mam problem ZE ZNALEZIENIEM GOSPOSI"

1296
Podziel się:

Aktorka uważa też, że osoby, którym się nie powodzi, same są sobie winne.

Dramat Krystyny Jandy! "Mam problem ZE ZNALEZIENIEM GOSPOSI"

Krystyna Janda przez kolejne dekady aktywności artystycznej zbudowała pozycję prawdziwego autorytetu w świecie aktorskim. Od momentu, w którym Prawo i Sprawiedliwość przejęło władzę, artystka często jest wzywana przez tvn24 i Gazetę Wyborczą, by krytykowała rząd. Nie dziwi więc, że Janda niedawno udzieliła kolejnego wywiadu dla Wyborczej, w której mówiła właściwie to, co zawsze.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, co pani Krystyna uważa o ludziach wykluczonych społecznie, które nie urodziły się w wielkiej aglomeracji, nie mają wpływowych znajomych oraz zaplecza finansowego, to poniższy fragment rozmowy zapewne wiele wyjaśni:

Wyborcza: Może na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowali ci, którzy chcieli żyć jak wygrani transformacji? Mieć swoją sferę symboliczną, jeździć na wakacje.
Janda: Co to znaczy: wygrani transformacji? Każdy mógł sobie z tą wolnością zrobić, co chciał. To był raptownie kraj wielkich, oszałamiających możliwości. Mogli sobie na to zapracować.
Wyborcza: Nie wszyscy mieli taką możliwość.
Janda: Wszyscy.
Wyborcza: Nawet ci w małych wsiach z zamkniętymi PGR-ami?
Janda: Nawet oni, jeżeli się uparli. W Polsce nie ma pozytywnego snobizmu na pracę, wiedzę, lepsze życie, przesuwanie się wyżej w hierarchii społecznej. Szkoda.

Poza mądrościami typu "weź się w garść" Janda zdradziła też, że od prawie półwiecza zmaga się z poważnym problemem, którego wciąż nie potrafi rozwiązać.

Przez 45 lat dorosłego życia mam problem ze znalezieniem gosposi. Wolę zagrać w teatrze i w nim zarobić pieniądze, żeby dobrze zapłacić gosposi. Ale nie ma takich osób. Na szczęście są panie z Ukrainy. Z drugiej strony znam osoby, które pochodzą z absolutnego dołu i stały się wybitnymi profesorami czy lekarzami. Słowem, jak ktoś chciał, to sobie poradził.

Pani Krystyno, skoro nie znalazła pani gosposi, to najwyraźniej za mało się pani starała. Proszę wziąć się w garść i ją znaleźć, bo przecież jak bardzo coś się chce, to się to dostaje, prawda?

KOMENTARZE
(1296)
Gość doris
3 lata temu
Kiedyś ją lubiłam ale teraz przegina! Oderwana od rzeczywistości.
gość
3 lata temu
Powaga ? Ja mam problem z widzeniem, mam zanik nerwu wzrokowego - to jest dramat.
Gość
3 lata temu
A może sama pani sobie posprząta, trochę pokory
Gość
3 lata temu
Bardzo irytujące b****o.
Gość6
3 lata temu
Problemy pierwszego świata...
Najnowsze komentarze (1296)
adf
rok temu
Mało inteligenta ta osoba, co napisała żeby wzięła się w garść i znalazła gosposię. Przecież znalazła z Ukrainy.
Maria
3 lata temu
Chciała za psie grosze to nie znalazła.Ukrainka to co innego.
gość
3 lata temu
Czyby Jaśnie Pani była zbyt delikatna do takiej roboty ?
gość
3 lata temu
"zapomniał wół, jak cielęciem był.
gość
3 lata temu
wyjatkowo wredna baba, co potrafi yo trzepac lbem.
gość
3 lata temu
jprdl...
Gość
3 lata temu
Przecież ma rację, kto chciał, to sobie poradził - jak ludzie ze wsi potrzebowali, to bez języka i znajomości lądowali w DE, USA, Szwecji, i sobie radzili. Dziś ci, co zostali i bidują, to zwykła patola, która patolą była lub byłaby i za PRL-u
isztwan
3 lata temu
nie pokazujcie tej pani bo to szkodzi i to bardzo edukacji naszych dzieci
isztwan
3 lata temu
beztalencie które wychodzi w warunkach rynkowych,skonczyly sie czasy w których miernoty popierajace rzadzace elity robiły kariere,dlatego teraz słychać ten skowyt tych niby prawdziwych artystów,mogłbym ich tu wymieniac bez dwukropek D O ,K J,A W,A H,M O,SZT M I J itp itd
ALDona
3 lata temu
Dotacje dla Fundacji Krystyny Jandy , lata 2005-2017 , w ciągu tych lat dostała w sumie ponad 15 mln zł , min. z ministerstwa i od Miasta WARSZAWY
gość
3 lata temu
Pudelku pisz opudlach a nie o zawszonych kundlach
Ukrainiec
3 lata temu
Co za porombany lud 30 lat jak przestala przez zerdc s**c a tetaz wielka pani niech ta kukurydza zrobi to co potrafi najlepiej a z pan z Ukrainy nie robi pod ludzi
Chryste Panie...
3 lata temu
Kobieto - weź bambusową pałę i walnij się w czoło - może coś zaskoczy!
selena
3 lata temu
sama rusz d**e do roboty
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie