Środa 10.10.2018 22:45

Odmieniona Kinga Korta pozuje na Instagramie. Fani: "Niepodobna do siebie"

Kinga Korta Żony Hollywood

Odmieniona Kinga Korta pozuje na Instagramie. Fani: "Niepodobna do siebie"

Kinga Korta należała do najbarwniejszych uczestniczek pierwszych dwóch sezonów programu TVN-u Żony Hollywood. W ostatnich miesiącach było o niej szczególnie głośno. Wiodąca bajkowe życie w Kalifornii celebrytka uznała bowiem, że do pełni szczęścia potrzeba jej jedynie dziecka.

Starania rozpoczęła od zainstalowania w smartfonie aplikacji owulacyjnej. Okazało się jednak, że zajście w ciążę nie jest w jej przypadku takie łatwe. Pojawiły się spekulacje, że przeszkodą jest wiek Korty, podejrzewanej o to, że przekroczyła już pięćdziesiątkę. Ostatecznie celebrytce udało się zostać mamą - nie ujawniła jednak, czy skorzystała z pomocy in vitro.

W czasie ciąży Kinga publikowała zdjęcia swojego brzucha i podkreślała, jak bardzo jest podekscytowana oczekiwaniem na syna. Ponoć długi czas starania się o dziecko pogłębił w niej instynkty macierzyńskie. Choć zarzucano jej, że nie dba o siebie wystarczająco, bo w zaawansowanej ciąży chodzi w szpilkach, pod koniec czerwca na świat przyszedł zdrowy chłopiec, który otrzymał imię Grayson.

Zobacz: KINGA KORTA URODZIŁA! "Będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami i zmianą pieluszek"

Po wszystkim Kinga pochwaliła się zdjęciem ze szpitala, zrobionym ponoć tuż po porodzie. Przy okazji ujawniła, że za opiekę medyczną zapłaciła 90 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: Kinga Korta zapłaciła 90 TYSIĘCY za poród! Pochwaliła się rachunkiem na Instagramie...

Jak można się było spodziewać, Greyson na stałe zagościł na Instagramie Korty, która chwali się nim przy każdej okazji. Pokazała już m.in., jak karmi dziecko piersią. Na większości ostatnich zdjęć celebrytka prezentowała się w "naturalnej" odsłonie - bez makijażu i ze swobodnie upiętymi włosami.

Teraz świeżo upieczona mama zaskoczyła fanki nowym zdjęciem, na którym pozuje zupełnie odmieniona - w pełnym makijażu, ze starannie ułożonymi i rozjaśnionymi włosami. Fani niemal jej nie rozpoznali.

"Ale inaczej wyglądasz, pięknie! Dzieci to jednak mają moc", "Inny kolor blond - robi różnicę", "Piękna... choć do siebie niepodobna", "Inaczej, ale równie pięknie" - pisali.

Faktycznie Kinga wygląda inaczej niż zwykle? Lepiej?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (237)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237
Odpowiedz
37 8
zgłoś
Gość 10.10.2018 22:47
Wolumetria twarzy poszła w ****** dobry make up
Odpowiedz
226 33
zgłoś
Gość 10.10.2018 22:47
Insta vs rzeczywistosc
Odpowiedz
37 32
zgłoś
Gość 10.10.2018 22:47
Jak żaba. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
2 14
zgłoś
gość 10.10.2018 22:47
Lol
Odpowiedz
76 38
zgłoś
gość 10.10.2018 22:48
Ło matko , jaka wyszpachlowana gęba. Z wyglądu ona może mieć równie dobrze 30 jak i 70 lat. Takie porobione gęby nie maja wieku.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 237