Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati ciągnie temat ojca swojego dziecka: "Włożyłam kij w mrowisko"

449
Podziel się:

Weronika twierdzi, że walczy o prawa kobiet. Rzeczywiście o to tu chodzi?

Rosati ciągnie temat ojca swojego dziecka: "Włożyłam kij w mrowisko"
bFdKHDvV

Choć w zasadzie od zawsze Weronika Rosati wzbudzała spore zaciekawienie mediów, to w ostatnich miesiącach osiągnęła chyba pewnego rodzaju apogeum zainteresowania swoją osobą. Prawdą jest, że Polacy aktorkę kojarzą bardziej za sprawą znanych rodziców i ewentualnie związków ze sławnymi mężczyznami, niż z faktycznie granymi przez nią rolami. Jednakże od kiedy Weronika, a stało się to mniej więcej w tym samym czasie, urodziła córkę i rozstała się z jej ojcem, pisze się o niej z niebywałą częstotliwością.

Od kilku tygodni rozgoryczona absolwentka Instytutu Lee Strasberga zdaje się, że stara się zwrócić na siebie uwagę byłego partnera - Roberta Śmigielskiego, na którego temat wypowiada się przy każdej możliwej okazji. Rosati w ostatnim czasie udzieliła większej ilości wywiadów niż przez całe swoje życie. Aktorka zdążyła już dodać kilka wymownych wpisów, a nawet pokłócić się z kulinarną guru - Magdą Gessler, której zarzuciła stronniczość, ze względu na to, że przyjaźni się z niezwykle płodnym lekarzem.

bFdKHDvX

W ostatnim numerze Gali pojawił się przepełniony żalem wywiad, w którym mama Elizabeth gorzko wypowiada się na temat jej taty, zarzucając mu przede wszystkim to, że nie udało im się założyć wspólnie rodziny. Niestety nie wszystkim udziela się potępiający nastrój względem tego, że Rosati została samotną matką. Pojawiają się głosy krytykujące aktorkę: Na co ona liczyła, wiedziała, że ma dzieci, Nie powinna tak mówić, przecież wiedziała w co wchodzi i z kim – piszą internauci.

Weronika postanowiła zabrać kolejny już głos w sprawie, tym razem wyjaśniający jej wywiad, który ukazał się niespełna dwa dni temu. Na łamach Plejady ponownie odniosła się do całego zamieszania, tym razem twierdząc, że walczy o... prawa kobiet:

W wywiadzie opowiedziałam o sprawach niewygodnych dla niektórych osób. To wymagało odwagi. Im bardziej walczę o prawa kobiet, tym bardziej dostaję po głowie. Wiem, że ta ilość hejtu, jaka się wylała pod moim adresem, pojawiła się tylko i wyłącznie dlatego, że włożyłam kij w mrowisko - przyznała aktorka w rozmowie z serwisem.

bFdKHDwd

Czy to oznacza, że teraz możemy się spodziewać Weroniki jako obrończyni praw kobiet?

bFdKHDwe
bFdKHDwy
KOMENTARZE
(449)
Gość
3 lata temu
Wera nie wiedziała o 3 dzieci pozamałżeńskich doktorka! I o to poszło
gość
3 lata temu
sama byłam nieszczęśliwie zakochana, także nie oceniam sytuacji. Mam wrażenie, że my kobiety wchodzimy w związki nie patrząc na sygnały ostrzegawcze...
Gość
3 lata temu
Wera, pomysł że to co mówisz teraz córka przeczyta z kilka lat. Po co ci publiczne pranie brudów. Ty miej chociaż klasę
bFdKHDwz
gość
3 lata temu
Do robienia dzieci trzeba dwojga, odpowiedzialność jest po obu stronach.
Czekoladowy K...
3 lata temu
Rosati widziałem tylko w Pitbullu z 2005r. Grała jeszcze w czymś ? 🤔
Najnowsze komentarze (449)
Gość
3 lata temu
8 dzieci nie dziwię się to można zawału serca dostać od nadmiaru radości
kobieta!
3 lata temu
no nie żałosna na maxa jest już!! Mogla pi....dy nie dawać i tyle w temacie!
gość
3 lata temu
Dzień dobry, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że mogą Państwo w istotnym wymiarze obniżyć koszty zużywanej w firmie energii elektrycznej i gazu. O ile? Być może o 40%. Być może więcej. Być może mniej. Wystarczy, że poświęcą Państwo 10 minut, żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Chętnie Państwu pomożemy porównać koszty u różnych dostawców i wybrać najkorzystniejszą dla Państwa ofertę. Jeśli są Państwo zainteresowanie poznaniem szczegółów oferty bardzo prosimy o wypełnienie formularza na stronie Zapraszamy!
gość
3 lata temu
radze pani cieszyć się z pięknego i zdrowego dziecka, dałabym wiele za taką kruszynkę
Gość
3 lata temu
Jaka ona brzydka k...a
gość
3 lata temu
tylko ma nazwisko a rozumu 0
gość
3 lata temu
Pewnie juz dorosłe te dzieci biorąc pod uwagę jego wiek.
gość
3 lata temu
Rosati ciągnie temat ojca swojego dziecka: "Włożyłam kij w mrowisko" - Ty g****a dziewucho pociągnij lepiej coś innego tylko z wyczuciem i z uwagą na prześcieradło, a zamiast kija w mrowisko wsadź lepiej wibrator w ci@p#sko. Kolejna walcząca "dziewica skrzywdzona" po siedmiu skrobankach.
bFdKHDwr
Gość
3 lata temu
Kijek w mrówkę to włożył doktorek
Gość
3 lata temu
Widze, ze nie wszyscy są do niej bojowo nastawieni I potrafią zrozumieć... to jego zachowanie jest karygodne, kobiety są slabe, a milosc slepa. Niestety. A mezczyzni jego pokroju to wykorzystują. Niech wstydza sie Ci, ktorzy go bronią.
Gość
3 lata temu
Co ciebie obchodzi rodzina Walesow Jak już to z szacunkiem do Pani Danusi! Zresztą takiego buraka jak ty nikt kultury już nie nauczy !
Kora
3 lata temu
Popieram Rosati poglądy ,że kobieta to nie....a chłop, to tak , nie są wspólcześnie uzasadnione.Każdy ma prawo marzyć i ufać. Nie potępiajmy jej tylko jego. To nieodpowiedzialny gach, dzieciorób i egoista. Niech wszystkie ciągną z niego kasę , dla dzieci. Trzymaj się Weronika. Nie poddawaj. Ja wiem ,że trudno samemu matkować, ale dasz radę.
Kora
3 lata temu
Popieram Rosati poglądy ,że kobieta to nie....a chłop, to tak , nie są wspólcześnie uzasadnione.Każdy ma prawo marzyć i yfać. Nie potępiajmy jej tylko jego. To nieodpowiedzialny gach, dzieciorób i egoista. Niech wszystkie ciągną z niego kasę , dla dzieci. Trzymaj się Weronika. Nie poddawaj. Ja wiem ,że trudno samemu matkować, ale dasz radę.
Gość
3 lata temu
Biedne w tym wszystkim to jest to dziecko,bo coz winne ze jedno szuka kolejnej przygody,a drugie mysli nie glowa...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdKHDxk
bFdKHDxl
bFdKHDxm
bFdKHDxn
bFdKHDxo
bFdKHDwT