Krzysztof Włodarczyk wreszcie się rozwiódł. "Można rozejść się gładko i w przyjaźni"

108
Podziel się

Żona boksera, ku zaskoczeniu wszystkich, nie wnioskowała o rozwód z winy niewiernego męża. Nic dziwnego, że był w takim świetnym nastroju...

Krzysztof Włodarczyk wreszcie się rozwiódł. "Można rozejść się gładko i w przyjaźni"

Kłopoty w małżeństwie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Małgorzaty Babilońskiej piętrzyły się od lat. Siedem lat temu, gdy zmęczona zdradami boksera żona wyjechała z synem na urlop do Hiszpanii, Włodarczyk odszukał ją i dziecko w nadmorskim hotelu, zdemolował im pokój, po czym wrócił do Warszawy i połknął 30 tabletek antydepresyjnych... Życie uratowało mu przeprowadzone w porę płukanie żołądka.

Po nieudanej próbie samobójczej bokser prosił żonę, żeby dała mu kolejną szansę. Babilońska zdecydowała się poświęcić ze względu na dobro syna, jednak Krzysztof szybko wrócił do dawnych nawyków. Jeszcze tego samego roku zrobił dziecko Magdalenie Radomskiej.

Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Oskarżył za to byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby luksusowo żyć z alimentów i nie chodzić do pracy. Na pożegnanie jeszcze ją okradł.

Radomska wniosła do sądu o alimenty. Włodarczyk jednak nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich.

W międzyczasie żona boksera wreszcie uniosła się honorem i złożyła pozew rozwodowy. Wbrew przewidywaniom, nie wnioskowała o orzeczenie winy niewiernego męża, choć miała ku temu podstawy. Mało tego, do sądu przyjechali razem, w serdecznych i przyjaznych nastrojach, a po opuszczeniu sali rozpraw nawet się uściskali.

My nigdy nie byliśmy w złych relacjach, a nasz rozwód dowodzi, że można się rozejść gładko i w przyjaźni - opowiadał dziennikarzom rozpromieniony bokser. Rozwiedliśmy się szybko i bez orzekania o winie. Z jednej strony cieszę się, że jestem już po rozwodzie, ale z drugiej trochę mi żal. Bo nie da się wymazać z pamięci tych lat spędzonych z Małgorzatą i naszym synem.

Jak dowiedział się tygodnik Twoje Imperium, szesnastoletni Cezary zamieszka z mamą, jednak Krzysztof ma zagwarantowany nieograniczony kontakt z synem. Sąd zobowiązał go także do płacenia miesięcznych alimentów.

Jest to rozsądna kwota. Mogę widywać syna kiedy tylko zechcę - cieszy się Diablo w tabloidzie. To fajny chłopak, juz trochę boksuje, ale nie wiem, czy pójdzie w moje ślady, bo bardziej interesuje się surfingiem.

Chociaż teraz już formalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by bokser poprosił o rękę swoją nową dziewczynę, jednak jakoś się na razie do tego nie pali.

Mieszkam z Karoliną już jakiś czas, nasz związek dojrzewa, ale nic więcej nie powiem - komentuje oględnie.

KOMENTARZE
(108)
.
rok temu
Twarz nieskalana myślą
Gość
rok temu
Gdyby nie kasa, żadna by się spojrzała nawet na tego damskiego boksera. Prymityw z wyglądu i z zachowania.
Gość
rok temu
Taki Seba spod bloku, z wyglądu i manier.
gość
rok temu
Mam -6 dioptrii - prawie ślepa, ale w życiu bym sie na niego nie rzuciła :-P
Gość
rok temu
Widać ze nie zarabia głowa
Najnowsze komentarze (108)
gość
rok temu
Nie wnioskowała o winie męża , bo sama też miała za uszami , a ta chuda blondyna na zdjęciu to jedna z jego kochanek a nie żadna partnerka, nigdy nie miał zamiaru z nią się ożenić .
gość
rok temu
Juz przestańcie z tymi tabletkami i samobójstwem , bo niedobrze sie robi . Ciągle te same bzdury wałkujecie...wziął tabletki na uspokojenie i popił alkoholem ( a nie mozna tego przecież popijać alkoholem ) , nie 30 tylko 3 ( trzy ).
gość
rok temu
gorszego dupka to jeszcze nie widzialam...za darmo bym go nie chciala!!
Gość
rok temu
Niestety takie toksyczne relacje pociągaja a co najgorsze uzależniaja... Innego wytlumaczenie nie widze na to jak kolejne kobiety sie z nim wiaza i liczą na to że z nimi bedzie inaczej.
Gość
rok temu
Bencwał.
gość
rok temu
Trzeba być strasznie zdesperowaną kobietą aby zwrócić uwagę na takie straszydło jak Włodarczyk. Ani to przystojne ani to mądre.
Gość
rok temu
To nie on jest rynsztok, tylko ten artykul to dno I rynsztok Wybrane tendencyjnie zdjecie sprzed 10 lat, najgosze z mozliwych. Wstawione zdjecia tej matki dziecka, ktora obsmarowala go w mediach, ktora wrobila go w dziecko a pozniej zale wylewala I klamala, A to czy sie zareczy czy nie I z kim to juz jego prywatna sprawa Czlowiek nikogo nie zabil , ciezko pracuje, trenuje I kase, jesli ma to zawdziecza ja sobie I swojej ciezkiej pracy Prywatnie jest niesamowicie sympatycznym, inteligentnym facetem z poczuciem humoru
Gość
rok temu
Pan ohyda....oblesny typ. Sorry za zadną kaske
Gość
rok temu
G****k
Gość
rok temu
Mieszkać to sobie można...w nieskończoność, a związek też może dojrzewać bardzo dlugo i nie dojrzeć .
Gość
rok temu
Duren.taka piekna zone mial
gość
rok temu
Na kasę lecą te baby bo brzydszego faceta nie widziałam.
Gość
rok temu
Po pierwsze- on nie ma takich zębów, to jest bardzo stare zdjecie, chyba sprzed 10 lat Jest bardzo zadbanym facetem i przystojnym Do tego b.inteligentnym W mediach jego wizerunek jest przeklamany
Gość
rok temu
Ten rozwód to już dawno powinien być...
...
Następna strona