Chris Brown został aresztowany! Jest podejrzany o gwałt!

158
Podziel się

Ofiara sama zgłosiła się na komisariat policji.

Chris Brown został aresztowany! Jest podejrzany o gwałt!

O mrocznej przeszłości Chrisa Browna pisaliśmy wielokrotnie. Raper na przestrzeni kilku lat usłyszał wiele zarzutów, między innymi brutalnego pobicia Rihanny, z którą przez lata był w związku, a także fizycznego i psychicznego znęcania się nad kolejnymi partnerkami. Niecały rok temu ekschłopak Barbadoski został ponownie oskarżony o molestowanie seksualne i gwałt przez koleżankę, która przyszła na jego imprezę. Prawniczka ofiary wyznała wówczas, że to "najbardziej przerażający przypadek molestowania seksualnego, jaki kiedykolwiek widziała".

Okazuje się, że Chris Brown znów wpadł w kłopoty. Jak donosi francuski magazyn Closer, raper został aresztowany z powodu podejrzeń o gwałt. 29-latek został zatrzymany przez paryską policję w hotelu Le Mandarin Oriental, gdzie zatrzymał się, aby uczestniczyć w Paris Fashion Week. Niestety, wygląda na to, że pokazy mody nie dostarczyły mu wystarczająco dużo "atrakcji"...

Jak zeznała 24-letnia dziewczyna, która zgłosiła się na posterunek policji, Chris Brown nie tylko uczestniczył w pokazach podczas PFW, ale także imprezował na mieście. Ofiara poznała rapera w klubie Le Crystal, gdzie razem bawili się do późnych godzin wieczornych. Następnie ona i jej koleżanka zostały zaproszone przez Chrisa do hotelu. Zgodziły się, jednak ostatecznie koleżanka ofiary zrezygnowała i nie została na noc w pokoju rapera.

Ofiara zeznała, że nocowała w pokoju hotelowym Browna w nocy z 15 na 16 stycznia. Raper miał przekroczyć granice i pomimo sprzeciwu dziewczyny, dopuścić się gwałtu. Po jej zeznaniach policja zatrzymała rapera.

KOMENTARZE
(158)
Gość
rok temu
Nie chcę go bronic, ale co ona myślała, że do hotelu zaprasza ją na herbatkę?
Gość
rok temu
Tacy ludzie sie nie zmieniają
Gość
rok temu
Czy w koncu rozumiecie, ze kobieta moze spac kolo was nago, ale jak mowi nie, to nie?
gość
rok temu
Ten typ tak ma,niestety. Facet nie panuje nad sobą i lepiej trzymać się od niego z daleka.
Gość
rok temu
No tak, bo kobiecie się nie może odwidziec. Skoro z nim poszła to już moze ja j****c na łóżko i wykorzystać ? Może chciała ale stwierdziła, że jednak podziękuje, a on i tak ja zgwałcił.
Najnowsze komentarze (158)
Gość
rok temu
Ale on jest mega nieatrakcyjny. Sorry
gość
rok temu
Bardzo dobrze, degenerat już dawno powinien siedzieć. Ale pewnie za pieniądze się wykupi.
Gość
rok temu
Po co tam lazła sama szczuła a teraz się żali masakra😂
Gość
rok temu
Nie chciałbym mieć takiej żony. Czyli jak kobieta wchodzi w seksownym stroju do sypialni to też już gwałt na mnie? Bo zachęca mnie do seksu kiedy ja oglądam tv, albo czytam książkę? A jak mnie złapie za... To już koniec!? Dzwonić na płokułatułe? Popadacie w skrajności.
Gość
rok temu
A wrzucie aktualizacje ? Wypuścili go. Laska zmyśla.
gość
rok temu
Kiedy w końcu zamkną to ścierwo? Od początku wiadomo było że to dno i że jeszcze gorzej narozrabia.
Gość
rok temu
Dziwne ze wszystkie historie gdzie sławni są oskarżeni o gwałt brzmią tak samo. "byłam z koleżanką ale ta nie chciała zostać w hotelu...."
gość
rok temu
zycze kobietom, zeby zostaly same ktoregos dnia, samiutenkie. po roku nie bedzie co zbierac.
Gość
rok temu
W końcu murzyniory będę ponosić konsekwencje za swoje czyny.Dzicz zawsze dzicza pozostanie.
Gość
rok temu
Przeciez to monkey!!
Gość
rok temu
Ma pieniadze wiec będą prace społeczne dokładnie jak u nas.
Gość
rok temu
Jeden wielki s**t I kłamstwo wierzycie w każde g****o jakie wciskają idiotki szukające wrażeń i media. Ocenia człowieka przez pryzmat jednego cholernego błędu. Zacznijcie najpierw od siebie.
gość
rok temu
no właśnie o tym mowa. On najwyraźniej jest psychopatą i dlaczego jeszcze nie siedzi, tylko krzywdzi kolejne kobiety??? To, że ktoś jest naiwny, pijany czy zwyczajnie g***i nie znaczy, że może być gwałcony i czytać potem w internetowiec, że "to jej wina" bo mogła być mniej naiwna czy mniej g****a. Gwałciciel powinien ponieść karę, a nie jego ofiara. Liczę, że we Francji nie wymknie się tak łatwo jak w USA gdzie ponoć wystarczy zapłacić ofierze żeby uniknąć jakiekolwiek odpowiedzialności.
gość
rok temu
najpierw pobil RiriTeraz ma co innego za uszami.Czego oczekujecie od c.za.r.n.u.c.ha!!!! Taka ich natura.Natura zwierzecia przywieziona w genach z Afryki.D ZI CZ PO PROSTU!!!a jak usuniecie moj komentarz to znowu go wstawie
...
Następna strona