Trwa ładowanie...
Przejdź na

To Górniak zaczęła konflikt z Dodą? U Wojewódzkiego nazwała ją... "KROWĄ"

112
Podziel się:

Fani Dody kpią z diwy: "Kiedy masz inny poziom wrażliwości..."

To Górniak zaczęła konflikt z Dodą? U Wojewódzkiego nazwała ją... "KROWĄ"

Powstały z inicjatywy Dody koncert Artyści przeciw nienawiści od kilku tygodni jest jednym z najgorętszych tematów w Polsce. Wszystko za sprawą niespodziewanej "woli pojednania", którą przejawiła Rabczewska zapraszając do udziału w wydarzeniu swoje dwie najzagorzalsze przeciwniczki: Justynę Steczkowską i Edytę Górniak.

Justyna po długiej chwili namysłu przyjęła zaproszenie Doroty do wzięcia udziału w koncercie. Zaproponowała nawet dodatkową pomoc przy jego organizacji.

Niestety, o wiele mniej entuzjazmu do inicjatywy Rabczewskiej wykazała Edyta Górniak, której odmowa spotkała się z ogromną dezapobratą fanów. Ilość niepochlebnych komentarzy zmusiła diwę do zorganizowania relacji live na Instagramie, gdzie wytłumaczyła, dlaczego nie mogła zgodzić się na występ w Łodzi.

Górniak głównie tłumaczyła się "innym poziomem wrażliwości", który na fanów Dody zadziałał jak płachta na byka. Dwa dni później w Internecie pojawiło się mnóstwo profili udostępniających fragment odcinka programu Kuby Wojewódzkiego sprzed 13 lat, którego gościem była Edyta.

Piosenkarka na kanapie showmana nazwała Dodę... krową:

A zauważyłeś jaka jest tendencja w tej chwili? Niszczy się osobowości, a do nieosobowości dorabia się ideologię? Patrz: Doda Krowa - szepnęła na ucho Górniak.

Nie, Doda cool - odpowiedział Wojewódzki.

Zobaczcie nagranie. Zabawne?

KOMENTARZE
(112)
gość
3 lata temu
nie obchodzi mnie to. a wy na sile podsycacie nienawiść, zamiast ją wygaszać
Gość
3 lata temu
Po co to nakręcacie?
gość
3 lata temu
Fani Dody? Znaczy Emil i rodzice?
Gość
3 lata temu
Nikt nie wie jak relacje Dody i Erzi wyglądały za kulisami
gość
3 lata temu
I bardzo słusznie ją nazwała, zrobiła to szeptem, Wojewódzki specjalnie to nagłośnił, go nie trawi krowy ups! 'królowy '
Najnowsze komentarze (112)
Gość
3 lata temu
Drama queen
effek
3 lata temu
przecież krowa, to KRÓLOWA bydła :)
gość
3 lata temu
jacy fani????rodzice? aa jeszcze nositorbiel
gość
3 lata temu
No i co z tego. Edyta ma rację. Doda niech przemyśli swoje zachowanie
gość
3 lata temu
te baby są koszmarne
Gość
3 lata temu
Oba pustaki dawno przeterminowane.
Gość
3 lata temu
Jedna i druga są g****o warte
Gość
3 lata temu
Proszę porównać życie pani Edyty to nie hejt wymuszenia niszczenie cudzego mienia to życie Dody .okropne i powinna ponieść za to wszystko karę nie kto inny tylko doda.
gość
3 lata temu
No i na racje Edytko jestes piekna i mądra kobieta o gołębim sercu
Gość
3 lata temu
Zryj chore mięso z uboju lezakow, bo sprawę naglosnil TVN a nie TVP. Wam juz mózgi polasowalo przez ta nienawiść i propagandę
Gość
3 lata temu
Przecież na live powiedziała, że każdy coś ma więc czego się czepiasz?
Gość
3 lata temu
Pani Górniak ma rację. Stępniowa to durna krowa i tania w*******a chwaląca się "bzykaniem w kiblu". Ma bardzo niskie poczucie własnej wartości, które próbuje ukryć pod zachowaniem rodem z obory. Nie rozumiem hejtu na Panią Górniak. Agnieszka Chylińska też odmówiła I Tandecie RP i jakoś nikt jej nie hejtuje.
Gość
3 lata temu
Pudel Pudel Ty ch*ju
gość
3 lata temu
Dobra, dobra! To zobaczymy w ilu egzemplarzach sprzeda się tak głośno promowana płyta. 600? 1.000? 1.500? Ile sprzedało się po tygodniu od premiery gdzie sprzedaż jest najbardziej intensywna? Założę się, że nawet 1.000 nie było. Doda NIE MA żadnych fanow. To są jakieś dzieci, garstka ludzi o niskiej kulturze muzycznej na których robi wrażenie, ze laska robiąc pokazówkę siada przed fortepianem i udaje, ze umie na nim grać :D. Choć nie umie :D. Ona stoi tak pomiędzy disko-polo a normalną muzyką. Diskopolowcy zawsze i tak wybiorą Zenka a normalnych ludziom uszy więdną od grafomanii w tekstach na pytach Dorotki. nIkt tego nie kupi. Tak jak nie kupił poprzednich płyt w tym tak ponoć wyczekiwanej płyty z Virgin, która nawet na chwilę nie pojawiła sie w zestawieniu OLIS i której nie sprzedało się nawet 2.000 sztuk. Czemu ona nie da sobie spokoju z tą muzyką? Nie ma za grosz talentu, osobowości, charyzmy i TO TAK BARDZO WIDAĆ.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie