Czwartek 14.03.2019 11:15

Ilona Łepkowska ocenia oświadczenie Śmigielskiego: "Wydaje się wiarygodne. Jest spokojne i wyważone"

Weronika Rosati Robert Śmigielski Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska ocenia oświadczenie Śmigielskiego: "Wydaje się wiarygodne. Jest spokojne i wyważone"

Choć dramat związany z samotnym macierzyństwem Weroniki Rosati ciągnie się już od kilku miesięcy, tydzień temu aktorka zdecydowała się na wytoczenie najcięższej artylerii. W Wysokich Obcasach ukazała się rozmowa Magdaleny Środy z aktorką, w którym ta wyznała, że padła ofiarą przemocy domowej.

Zobacz: Weronika Rosati tłumaczy, dlaczego odeszła od ojca swojej córeczki: "Wielokrotnie mnie UDERZYŁ, również, gdy byłam w zaawansowanej ciąży"

Słowa mamy małej Elizabeth wywołały prawdziwą burzę w  mediach i show biznesie. Aktorka automatycznie zyskała rzeszę sprzymierzeńców. Za Rosati wstawiła się m.in. Ewa Chodakowska czy Agnieszka Holland, a odwagi pogratulowały jej jeszcze: Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska i Joanna Kulig.

Zobacz: Chodakowska wspiera Rosati: "Dziękuję Ci za odwagę! Wierzę, że tysiące kobiet wezmą z ciebie przykład"

Jednakże po tym jak Robert Śmigielski zdecydował się zabrać głos  w sprawie, wydając oświadczenie, w którym podważa słowa byłej partnerki, znaleźli się i tacy, którzy stanęli po jego stronie. Jedną z takich osób jest Ilona Łepkowska. Scenarzystka we wpisie na Facebooku kolejny raz podaje w wątpliwość wyznania Weroniki i daje do zrozumienia, że zdecydowanie bardziej jest skłonna uwierzyć wielodzietnemu ortopedzie:

I co teraz powiecie? - zagaja Ilona i dodaje: Nie wiem, jak Wam, ale mnie oświadczenie Roberta Śmigielskiego wydaje się wiarygodne, choćby z powodu jego szczegółowości w opisaniu wspólnej historii tej pary. Jest spokojne i wyważone - ocenia scenarzystka i apeluje: A ocenę sytuacji zostawmy powołanym do tego organom, tak chyba będzie najlepiej...

Pod postem 64-latki nie zabrakło głosów krytyki jej spostrzeżeń:

Mówi Pani, aby ocenę zostawić organom, ale sama na początku wprowadza swoje spostrzeżenia, które sugerują, jak powinno się myśleć. Nikt nie wie, co dzieje się za drzwiami domu - brzmią komentarze internautów.

Wam też oświadczenie Roberta wydaje się wiarygodne?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (543)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 543
Odpowiedz
538 71
zgłoś
Gość 14.03.2019 11:19
Odezwała się mądralinska
Odpowiedz
409 49
zgłoś
gość 14.03.2019 11:19
Jakby mnie facet uderzył to raczej wątpię bym pozostała mu dłużna
Odpowiedz
135 38
zgłoś
ona 14.03.2019 11:19
nie nam ich osadzac, nikt z nas z nimi nie mieszkal i nie wie jak bylo , o tym zadecyduje sad, a na marginesie Weronika wiedziala jaki z niego mezczyna ile ma dzieci
Odpowiedz
76 102
zgłoś
gość 14.03.2019 11:19
Werka zdecydowanie za mlodego sobie wybralas ty przecież preferujesz 80-Cio latkow
Odpowiedz
39 74
zgłoś
Gość 14.03.2019 11:22
Tak myślę że jest poważny oczywiście trzeba to wyjaśnić ale Pani Weronika ma duże plecy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 543