Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ilona Łepkowska ocenia oświadczenie Śmigielskiego: "Wydaje się wiarygodne. Jest spokojne i wyważone"

429
Podziel się

Zgadzacie się ze scenarzystką?

Ilona Łepkowska ocenia oświadczenie Śmigielskiego: "Wydaje się wiarygodne. Jest spokojne i wyważone"
bCzXwpAl

Choć dramat związany z samotnym macierzyństwem Weroniki Rosati ciągnie się już od kilku miesięcy, tydzień temu aktorka zdecydowała się na wytoczenie najcięższej artylerii. W Wysokich Obcasach ukazała się rozmowa Magdaleny Środy z aktorką, w którym ta wyznała, że padła ofiarą przemocy domowej.

Słowa mamy małej Elizabeth wywołały prawdziwą burzę w mediach i show biznesie. Aktorka automatycznie zyskała rzeszę sprzymierzeńców. Za Rosati wstawiła się m.in. Ewa Chodakowska czy Agnieszka Holland, a odwagi pogratulowały jej jeszcze: Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska i Joanna Kulig.

bCzXwpAn

Jednakże po tym jak Robert Śmigielski zdecydował się zabrać głos w sprawie, wydając oświadczenie, w którym podważa słowa byłej partnerki, znaleźli się i tacy, którzy stanęli po jego stronie. Jedną z takich osób jest Ilona Łepkowska. Scenarzystka we wpisie na Facebooku kolejny raz podaje w wątpliwość wyznania Weroniki i daje do zrozumienia, że zdecydowanie bardziej jest skłonna uwierzyć wielodzietnemu ortopedzie:

I co teraz powiecie? - zagaja Ilona i dodaje: Nie wiem, jak Wam, ale mnie oświadczenie Roberta Śmigielskiego wydaje się wiarygodne, choćby z powodu jego szczegółowości w opisaniu wspólnej historii tej pary. Jest spokojne i wyważone - ocenia scenarzystka i apeluje: A ocenę sytuacji zostawmy powołanym do tego organom, tak chyba będzie najlepiej...

bCzXwpAt

Pod postem 64-latki nie zabrakło głosów krytyki jej spostrzeżeń:

Mówi Pani, aby ocenę zostawić organom, ale sama na początku wprowadza swoje spostrzeżenia, które sugerują, jak powinno się myśleć. Nikt nie wie, co dzieje się za drzwiami domu - brzmią komentarze internautów.

Wam też oświadczenie Roberta wydaje się wiarygodne?

bCzXwpAu
bCzXwpAv
bCzXwpAO
KOMENTARZE
(429)
Gość
rok temu
Odezwała się mądralinska
Gość
rok temu
Ta jak coś powie . A jakie ma być to oświadczenie jak mu je prawnicy pisali .
gość
rok temu
Jakby mnie facet uderzył to raczej wątpię bym pozostała mu dłużna
bCzXwpAP
ona
rok temu
nie nam ich osadzac, nikt z nas z nimi nie mieszkal i nie wie jak bylo , o tym zadecyduje sad, a na marginesie Weronika wiedziala jaki z niego mezczyna ile ma dzieci
gość
rok temu
Az mi jej zal. Wpakowała sie w dziecko z starym facetem z 7 dzieci. Mogla zacząć jak wszyscy młody chłopak miłość i dziecko. JA jako rowieśnica pana Ś. nawet bym na niego nie spojrzala
Najnowsze komentarze (429)
gość
rok temu
Ilona , Ty tak na trzeźwo czy coś było łyknięte?
Dana
rok temu
Pan Łepkowska jest ostatnią osobą, która powinna zabierać głos! Sama jest powodem nieszczęść przynajmniej dwóch kobiet. Pamiętajcie państwo aktorkę Ewę Wencel, grała w M jak miłość. Do serialu przyszła jako żona i matka a odeszła jako samotna matką bo męża odbiła jej ta "moralna" Łepkowska, nie patrzyłaa rozpacz pani Ewy i jej synka. Lepiej niech się zajmie ostatnią zdobyczą, którą nazywa swoim mężem, tylko nikt nie słyszał o ślubie.
Gość
rok temu
Taki kat zawsze wydaje się wiarygodny.
Gość
rok temu
Nie znoszę jej. Sama nie wie czego chce
Gość
rok temu
Po co wchodzi z buciorami w ich życie. P*****a.
gość
rok temu
A w jakim celu Pani zabiera głos w tej sprawie?
Gość
rok temu
Lubie ja ale fakt ze ona tez nie ma dobrej reputacji. Duzo partnerow glosne rozstania skandale
Gość
rok temu
Weronika ciągłe fika a potem pretensje do całego Świat a trzeba było wlazic facetowi do łóżka
bCzXwpAH
gość
rok temu
Tej też kolanka szwankują ?
gość
rok temu
Tej też kolanka szwankują ?
gość
rok temu
Jest w piekle specjalne miejsce dla kobiet, które nie wspierają innych kobiet. Ja wierzę Weronice, mimo że nie jest z mojej bajki. Nikt nie zasługuje na przemoc i trzeba ją tępić.
Gość
rok temu
a co, kolana siadaja pod naporem wagi? Potrzebny moze ortopeda?
gość
rok temu
A na znęcanie się psychiczne nad byłymi facetami?
Gość
rok temu
Czy to ważne co o tym sądzą jakieś rajfury ? Sprawa zgłoszona na policję więc muszą być dowody na oskarżenia bo nikt nie jest samobójcą żeby bezpodstawnie oskarżać niewinnego
...
Następna strona
bCzXwpBj