Poniedziałek 01.04.2019 17:45

Antek Królikowski potwierdza, że ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! "Chcemy mieć spokój"

Antoni Królikowski Julia Wieniawa Julia Wieniawa-Narkiewicz

Antek Królikowski potwierdza, że ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! "Chcemy mieć spokój"

Antoni Królikowski 17 lutego obchodził 30. urodziny. Nie była to radosna uroczystość, bo jubilat ciągle leczył rany po burzliwie zakończonym związku z Julią Wieniawą. Właściwie on sam był chyba najbardziej zaskoczony tym, jak się potoczyły ich wspólne losy. Dla pozostałych było raczej jasne, że Julia od tygodni zastanawiała się, jak mu powiedzieć, że jego obecność w jej życiu bardziej ją męczy niż raduje.

Widać to było po jej zniecierpliwionych i wymijających odpowiedziach na zadawane przez dziennikarzy pytania o przyszłość jej związku z Antonim i wspólne zamieszkanie.


Dzieląca ich dziewięcioletnia różnica wieku miała nie być żadnym problemem, ale jednak była. Antoni doszedł do wniosku, że już się wyszumiał, podczas gdy Julia miała ten etap ciągle przed sobą. Królikowski, ku radości mamy, stał się domatorem, a Wieniawa wolała brylować na ściankach. Wzajemne pretensje narastały od dłuższego czasu, w końcu jesienią zeszłego roku doszli do wniosku, że nie warto dalej tego ciągnąć.

Królikowski podobno źle to zniósł. To dziwne, biorąc pod uwagę, że polski show biznes jest dosłownie usiany jego byłymi narzeczonymi i po żadnej dotąd aż tak nie rozpaczał.

Najbliższy decyzji o małżeństwie był za czasów związku z Laurą Breszką. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a po rozstaniu Antoni przez krótki czas pokazywał się na ściankach z uczestniczką czwartej edycji Top Model, Samuelą Górską. Z czasem jednak doszedł do wniosku, że bardziej niż na nim, zależało jej na możliwości promowania się w show biznesie. Zaraz po rozstaniu, w marcu 2015 roku zaczął spotykać się z Joanną Jarmołowicz. Ich miłość przetrwała zaledwie dwa miesiące, bo już w maju Antoni zakochał się w Katarzynie Sawczuk. Związek skończył się nagle, w atmosferze skandalu, po wygraniu przez Antka pierwszej edycji programu Agent Gwiazdy. Podobno podczas pobytu Królikowskiego w RPA oboje z Kasią mieli kłopoty z wiernością.

Jednak, nawet jeśli to była prawda, to Królikowski nie zdecydował się na kontynuację nawiązanej na planie przyjaznej relacji z Macademian Girl. Zamiast tego zaczął spotykać się z przyjaciółką Sawczuk, Julią Wieniawą.

Ona, jak się okazało, dużo lepiej niż Antek zniosła rozstanie. Szybko zaczęła spotykać się z Baronem, co podobno jeszcze pogłębiło frustrację Królikowskiego.

Zobacz: Królikowski jest załamany nowym związkiem Wieniawy. "Uważa Barona za bawidamka"

W końcu i on ogłosił w Fakcie, że już pocieszył się po Julce nowym związkiem.  Trudno na razie orzec, czy to prawda, czy tylko akcja odwetowa.

Moje serce jest zajęte - zapewnia aktor. Spotykamy się od kilku tygodni - potwierdził to, o czym napisaliśmy już w lutym.

Jak udało się wstępnie ustalić, nową ukochaną imieniem Kasia, Królikowski spotkał na planie serialu Diagnoza. Katarzyna, podobnie jak Wieniawa, i Sawczuk jest od niego młodsza o prawie dekadę i tak jak Górska marzy o karierze modelki, ale Królikowskiemu powiedziała, że nie przepada za ściankami i zamiast tego woli siedzieć z nim w domu. Uwierzył jej...

Chcemy mieć spokój - zapewnia Antoni. To nie jest medialny związek.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (109)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 109
Odpowiedz
374 29
zgłoś
Gość 01.04.2019 17:51
stop making stupid people famous
Odpowiedz
50 15
zgłoś
Gość 01.04.2019 17:51
A choroby weneryczne? Już ogarnąłes ?
Odpowiedz
291 27
zgłoś
Gość 01.04.2019 17:52
A ja życzę mu powodzenia w miłości ! :)
Odpowiedz
48 6
zgłoś
Gość 01.04.2019 17:52
Związek na siłę, po co to komu?
Odpowiedz
44 19
zgłoś
Gość 01.04.2019 17:52
W końcu zmadrzal i dorósł. Za młodu się wyszalal to może na stare lata nie odbije mu palma jak marcinkiewiczowi.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 109