Trwa ładowanie...
Przejdź na

Antek Królikowski potwierdza, że ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! "Chcemy mieć spokój"

94
Podziel się

"To nie jest medialny związek" - zapewnia. Myślicie, że to przytyk w stronę Julii Wieniawy i Barona?

Antek Królikowski potwierdza, że ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! "Chcemy mieć spokój"
bCzkUPSd

Antoni Królikowski 17 lutego obchodził 30. urodziny. Nie była to radosna uroczystość, bo jubilat ciągle leczył rany po burzliwie zakończonym związku z Julią Wieniawą. Właściwie on sam był chyba najbardziej zaskoczony tym, jak się potoczyły ich wspólne losy. Dla pozostałych było raczej jasne, że Julia od tygodni zastanawiała się, jak mu powiedzieć, że jego obecność w jej życiu bardziej ją męczy niż raduje.

Widać to było po jej zniecierpliwionych i wymijających odpowiedziach na zadawane przez dziennikarzy pytania o przyszłość jej związku z Antonim i wspólne zamieszkanie.

bCzkUPSf

Dzieląca ich dziewięcioletnia różnica wieku miała nie być żadnym problemem, ale jednak była. Antoni doszedł do wniosku, że już się wyszumiał, podczas gdy Julia miała ten etap ciągle przed sobą. Królikowski, ku radości mamy, stał się domatorem, a Wieniawa wolała brylować na ściankach. Wzajemne pretensje narastały od dłuższego czasu, w końcu jesienią zeszłego roku doszli do wniosku, że nie warto dalej tego ciągnąć.

Królikowski podobno źle to zniósł. To dziwne, biorąc pod uwagę, że polski show biznes jest dosłownie usiany jego byłymi narzeczonymi i po żadnej dotąd aż tak nie rozpaczał.

Najbliższy decyzji o małżeństwie był za czasów związku z Laurą Breszką. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a po rozstaniu Antoni przez krótki czas pokazywał się na ściankach z uczestniczką czwartej edycji Top Model, Samuelą Górską. Z czasem jednak doszedł do wniosku, że bardziej niż na nim, zależało jej na możliwości promowania się w show biznesie. Zaraz po rozstaniu, w marcu 2015 roku zaczął spotykać się z Joanną Jarmołowicz. Ich miłość przetrwała zaledwie dwa miesiące, bo już w maju Antoni zakochał się w Katarzynie Sawczuk. Związek skończył się nagle, w atmosferze skandalu, po wygraniu przez Antka pierwszej edycji programu Agent Gwiazdy. Podobno podczas pobytu Królikowskiego w RPA oboje z Kasią mieli kłopoty z wiernością.

Jednak, nawet jeśli to była prawda, to Królikowski nie zdecydował się na kontynuację nawiązanej na planie przyjaznej relacji z Macademian Girl. Zamiast tego zaczął spotykać się z przyjaciółką Sawczuk, Julią Wieniawą.

bCzkUPSl

Ona, jak się okazało, dużo lepiej niż Antek zniosła rozstanie. Szybko zaczęła spotykać się z Baronem, co podobno jeszcze pogłębiło frustrację Królikowskiego.

W końcu i on ogłosił w Fakcie, że już pocieszył się po Julce nowym związkiem. Trudno na razie orzec, czy to prawda, czy tylko akcja odwetowa.

Moje serce jest zajęte - zapewnia aktor. Spotykamy się od kilku tygodni - potwierdził to, o czym napisaliśmy już w lutym.
Jak udało się wstępnie ustalić, nową ukochaną imieniem Kasia, Królikowski spotkał na planie serialu Diagnoza. Katarzyna, podobnie jak Wieniawa, i Sawczuk jest od niego młodsza o prawie dekadę i tak jak Górska marzy o karierze modelki, ale Królikowskiemu powiedziała, że nie przepada za ściankami i zamiast tego woli siedzieć z nim w domu. Uwierzył jej...

bCzkUPSm

Chcemy mieć spokój - zapewnia Antoni. To nie jest medialny związek.

**_

bCzkUPSn
bCzkUPSo

_**

bCzkUPSG
KOMENTARZE
(94)
Gość
rok temu
Po Wieniawie już raczej nic gorszego go nie spotka, szczęścia
Gość
rok temu
stop making stupid people famous
Gość
rok temu
A ja życzę mu powodzenia w miłości ! :)
bCzkUPSH
celebryty
rok temu
Chyba gdzies jest targ z tymi "nowymi" dziewczynami i chlopakami, albo jakas fabryka, idziesz, kupujesz, masz! Szybko i bezbolesnie. Masakra!
Gość
rok temu
Dzisiejsze związki na 5minut... 0 milosci i romantyzmu tylko traktowanie siebie wzajemnie jak jednorazowki
Najnowsze komentarze (94)
Gość
rok temu
On jest dziwnym kolegą.
Gość
rok temu
No pomylony.
Gość
rok temu
On jest nieodpowiedni.
Gość
rok temu
Extra.
Gość
rok temu
Żal go.
Gość
rok temu
Nie jestem za nim.
Gość
rok temu
No żenada.
Gość
rok temu
Nie jak powinien.
bCzkUPSz
Gość
rok temu
Nie lubię go.
Gość
rok temu
On się chciał dogadać z nią.....
rok temu
Baron? Buahahahaha
gość
rok temu
On nie uczy się na błędach... Wybiera ciągle dziewczyny aspirujące do roli gwiazdy/celebrytki, które przede wszystkim chcą się przy nim pokazać. Szkoda chłopaka
gość
rok temu
Łomatko.... Każdy z każdym....warszafka
Gość
rok temu
On to cpun warszawski o czym wszyscy wiedz. Do tego teraz wszyscy Henryka tr małolatę, a tak na prawdę nic złego nie zrobiła
...
Następna strona
bCzkUPTb