Niedziela 21.04.2019 12:00

Odwrócona(?) od Kościoła Małgonia święci koszyk z całą rodziną (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan

Książka Małgorzaty Rozenek-Majdan dotycząca in vitro, która właśnie debiutuje na rynku, zdążyła już wywołać spore zamieszanie. Po tym, jak dominikanin Paweł Gużyński podważył autorstwo Małgosi, ta przekornie jeszcze chętniej promuje wydawnictwo w mediach:

Pewna siebie Małgorzata Rozenek: "Nie bolą mnie głosy krytyki. Jestem przyzwyczajona do tego, że moja osoba budzi skrajne emocje"

Ostatnio Małgosia udzieliła też wywiadu Gazecie Wyborczej, w którym jasno zakomunikowała, co myśli o kościele katolickim:

Zaczęłam odchodzić od Kościoła, bo nie zgadzam się z jego stanowiskiem w wielu ważnych dla mnie sprawach, m.in. in vitro, osób LGBT czy antykoncepcji. Nie akceptuję uwikłania Kościoła w politykę, silnego wpływu na państwo, tuszowania przypadków pedofilii wśród księży - mówiła.

Najwyraźniej ten stosunek nie przeszkadza jej w tradycyjnym świętowaniu wielkanocnych obrzędów. Małgonia wystrojona we flamingi wraz z mężem i dziećmi wybrała się ze święconką do kościoła.

Hipokryzja?

Zobacz też: Dorota Wellman o książce Małgorzaty Rozenek: "Cieszę się, że nie boi się mówić o tym, jak stworzono jej dzieci"

« Poprzednie 1/14

Majdanowie ze święconką podtrzymują tradycję

2Majdanowie ze święconką podtrzymują tradycję