Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wystylizowana Cardi B przybywa na kolejne posiedzenie sądu

33
Podziel się

Idolka nastolatek oskarżona jest o nasłanie swoich ochroniarzy na dwie pracownice baru ze striptizem.

Wystylizowana Cardi B przybywa na kolejne posiedzenie sądu
bDAYvhnp

Moda na patocelebrytyzm rozwija się ostatnimi czasy w zatrważającym tempie. Jeżeli ktoś byłby jednak załamany tym, jak ogromne zainteresowanie wśród Polaków wzbudziło starcie Marty Linkiewicz i Esmeraldy Godlewskiej na ringu, powinien zajrzeć na podwórko naszych sojuszników zza wielkiej wody. W USA popularyzowanie postaci o wątpliwej moralności i jeszcze bardziej podejrzanym sposobie prowadzenia się jest na porządku dziennym. Wymienić wystarczy zaskakującą historię niejakiej Danielle Bregoli, której kariera muzyczna zaczęła się od wyznania w telewizji, że tłucze swoją matkę.

Jeszcze bardziej popularna jest ostatnio Cardi B, pretendująca do miana najlepszej raperki w branży. Cardi zdobywała doświadczenie odurzając i okradając klientów baru ze striptizem (do czego sama się przyznaje), nie przeszkadza to jednak najwyraźniej wielkim koncernom spożywczym, które stoją w kolejce do podpisywania z artystką kolejnych kontraktów reklamowych.

bDAYvhnr

Łowcy autografów, chcący zebrać do swojej kolekcji podpis raperki, mają ostatnio bardzo ułatwione zadanie. Nie muszą śledzić już gwiazdy, mogą jedynie ustawić się pod sądem kryminalnym w Queens, którego Cardi jest teraz stałą bywalczynią. Raperce postawiono zarzuty napuszczenia swoich ochroniarzy na rzekome "koleżanki" jej męża. W trakcie przepychanki miało dojść nawet do miotania krzesłami. Zarzuty nie psują jednak humoru gwiazdy, która z szerokim uśmiechem na ustach pojawiła się na przesłuchaniu w ostatnią sobotę. Na tę wyjątkową okazję Cardi odziała się w śnieżnobiałą hybrydę kombinezonu z sukienką, która prezentowała się nader korzystnie w zestawieniu z ulizanym uczesaniem raperki. Przez jej ramię zwisał natomiast dorodny Birkin. Wartość niektórych modeli tej kultowej torebki wyceniana jest nawet na 600 tysięcy dolarów.

Robi wrażenie?

bDAYvhnx
bDAYvhny
bDAYvhnz
bDAYvhnS
KOMENTARZE
(33)
Gość
2 lata temu
Jakie pazury paskudne. Ciekawe jak sie podciera z takimi szponami?
gość
2 lata temu
Smutne,że takie osoby są promowane.
Gość
2 lata temu
Patologia...a te pazury- szkoda słów. No ale USA to stan umysłu
bDAYvhnT
Gość 00000
2 lata temu
Nie ma sie co dziwic, ze teraz mlodzi ludzie nie chca sie uczyc/ isc na studia. Lepsza kasa za promowanie chamstwa/patologii i golej d**y. To straszne jest.
Gość
2 lata temu
Powinna zostać ukarana, dodatkowo dlatego że daje zły przykład jako osoba publiczna i ma wpływ na młodych ludzi, ale wiadomo, że będzie dokładnie odwrotnie.
Najnowsze komentarze (33)
gość
2 lata temu
mucha w załączonym filmiku gdzie o********la loda od tej z reklamy playa - żenadaaaaaa, stara spalona na solce gruba rura nazywająca się akrotką wklada przed kamerą loda do ryja żeby wzbudzić tanią sensację
Gość
2 lata temu
Jezu! Ludzie, dlaczego według was Cardi jest taka okropna?!
Gość
2 lata temu
Obrzydliwe szpony
gość
2 lata temu
paznokcie i czarny stanik do tej stylówy...
Gość
2 lata temu
A kto to jest..?
Gość
2 lata temu
Ten świat zmierza do samozagłady.
Gość
2 lata temu
Zgnilizna moralna i dół intelektualny w bardzo drogiej oprawie. Zgnilizna toczy ten Świat.
Gość
2 lata temu
Idealna na nową l***ę bieniuka.
bDAYvhnL
gość
2 lata temu
jak mozna taka patologie promowac ?! to prostytutka, i kryminalistka. do tego analfabetka z ubogim slownictwem prostaczka. serio ameryka?
gość
2 lata temu
Rozumiem że te kobiety nie żyją? To dlatego przychodzi do Sądu w Buddyjskim stroju żałobnym?
Gość
2 lata temu
M***l
gość
2 lata temu
ale zad
xdr
2 lata temu
Ale zad - co za krówsko
Gość
2 lata temu
Jak mozna było dopuscic zeby taka patologia stala sie jakąś wazna i szanowana osoba? No jaaaak? Narkomanka striptizerka z********a ktora do dzis nie unie pohamowac emocji i leci z lapami do innych kobiet, mie ogarne nigdy
bDAYvhon