Niedziela 12.05.2019 20:00

Uradowana Edyta Herbuś kręci piruety na Cracow Fashion Square

modapudelek Edyta Herbuś Dorota Wróblewska

Uradowana Edyta Herbuś kręci piruety na Cracow Fashion SquareW przeciwieństwie do stolic mody takich jak Londyn, Nowy Jork czy Paryż, polska branża odzieżowa nie ma konkretnie wyznaczonych terminów, podczas których wszyscy najważniejsi projektanci mogliby zaprezentować swoje najnowsze kolekcje dla prasy. Zamiast tego, po dokonaniu żywota przez łódzki fashion week, można było zauważyć swego rodzaju modową diasporę - spora część kreatorów wystawia się w Warszawie, podczas gdy o swój kawałek tortu próbują też zawalczyć takie miasta, jak Katowice czy Kraków.

To właśnie w stolicy Małopolski rozpoczął się w ostatnią sobotę Cracow Fashion Square. Producentką wydarzenia, które w tym roku doczekało się już trzeciej edycji, jest Dorota Wróblewska. Dziennikarka słynie z dość ciętego języka i nieowijania w bawełnę jeśli chodzi o kwestie mody, nikogo więc nie zdziwiło, że na jej imprezie nieobecne były niektóre "osobistości" stylowego światka.

Zobacz: Dorota Wróblewska atakuje Piekut: "Cały marketing OPIERA NA PLAGIACIE!"

Zobacz: Wróblewska i 39-letnia szafiarka kłócą się na Facebooku: "Połyskujące rajstopki, kiczowate paznokcie! STYLIZACJA Z BAZARU"

Jedną z projektantek wystawiających się na Cracow Fashion Square była Natalia Jaroszewska. Aby zadbać o nieco szumu wokół swojego wystąpienia, producentka ubrań sięgnęła po stary, sprawdzony sposób promowania mało odkrywczych kolekcji - wejście we współpracę z celebrytkami. Obok Karoliny Szostak, Darii Widawskiej i Katarzyny Glinki na wybiegu zaprezentowała się Edyta Herbuś, która zdecydowanie bawiła się najlepiej spośród gwiazdorskiego towarzystwa. Dwuczęściowa stylizacja utrzymana w stylu boho z odsłoniętym brzuchem i spódnicą do ziemi zainspirowała celebrytkę do pełnych dramaturgii póz uwzględniających zarzucanie włosami i robienie energicznych piruetów nie tylko wybiegu, ale też sąsiadującej z nim ściance.

Zachęciła Was do zakupów?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONSfot. ONS
fot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (68)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 68
Odpowiedz
17 37
zgłoś
Gość 12.05.2019 20:01
Niskopienna
Odpowiedz
100 12
zgłoś
Gość 12.05.2019 20:02
Szczęścia ludziska. Mniej hejtu
Odpowiedz
169 21
zgłoś
Asienka 12.05.2019 20:07
Bardzo mila i pozytywna osoba .Spotkalam ją na koncercie Mariah Carey i nawet zrobiła sobie ze mną zdjecie :)
Odpowiedz
20 8
zgłoś
gość 12.05.2019 20:12
Byłem, widziałem. Było super
Odpowiedz
18 7
zgłoś
Gość 12.05.2019 20:13
Na wybiegu mogłaby wyjść z Lily-Rose.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 68