Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Sekielskiego wyznaje: "Ludzie na ulicy tamują ruch, wyciągają do Tomka ręce, żeby mu podziękować"

148
Podziel się

"Od premiery czuję, jakbym żyła na haju" - mówi Anna Sekielska.

Żona Sekielskiego wyznaje: "Ludzie na ulicy tamują ruch, wyciągają do Tomka ręce, żeby mu podziękować"
bCyWGtcl

Film braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu obnażający ciemną stronę polskiego duchowieństwa, dorobił się już ponad 21 milionów wyświetleń. Takiego obrotu spraw nie spodziewali się sami twórcy, dla których popularność ich dzieła jest prawdziwym zaskoczeniem.

Tomasz Sekielski podkreśla jednak w rozmowach z mediami, że do sukcesu projektu przyczyniły się również rodziny twórców. Żona Tomka udzieliła portalowi WP Kobieta wywiadu, w którym wyznaje, co aktualnie dzieje się w rodzinie Sekielskich.

bCyWGtcn

Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych wiadomości, bardzo dużo wsparcia. (...) Jednak tuż po samym filmie dostałam kilka nieprzyjemnych telefonów. Że działamy na zlecenie opozycji, że chcemy obalić rząd. Jeden pan zadzwonił, żeby powiedzieć, że zajmujemy się pierdołami, pojedynczymi przypadkami, incydentami, zamiast skupić się na poważnych problemach - mówi.

Ja od premiery czuję się jakbym żyła na haju. Minęły dwa tygodnie, a mi się wydaje, że dwa miesiące. Tak naprawdę nie dociera do mnie to wszystko, co się dzieje. Ludzie na ulicy zatrzymują samochody, tamują ruch, wyciągają do Tomka ręce, żeby mu podziękować. To jest coś zaskakującego - dodaje Anna.

Kobieta przyznaje też, że kontaktowali się z nimi duchowni:

Odzywają się do mnie także księża. Marek i Tomek też dostają bardzo dużo wiadomości. Ludzie im dziękują. Piszą, że mają nadzieję, że film coś w końcu zmieni, bo widzą, że sama instytucja Kościoła nie funkcjonuje tak, jak powinna. I to nie jest kwestia wiary.

bCyWGtct

Sekielscy mieszkają na co dzień poza Warszawą. Żona dziennikarza opowiedziała też o tym, dlaczego z mężem zdecydowali się na wyprowadzkę ze stolicy.

Dzieciaki się tutaj inaczej chowają, nie chorują, widzą prawdziwe życie. Warszawa i duże miasta są specyficzne. Takie normalne, prawdziwsze życie toczy się poza ich granicami. Tu wszyscy się znamy, wszyscy wszystko wiemy. Jak nie odbiorę listu, to pani listonosz do mnie dzwoni, koleżanka mi zostawia jajka na bramie. Wszyscy staramy się sobie pomagać, wspierać się. Jak pies zwieje, to od razu wiadomo, gdzie dzwonić. Jak rower ktoś zostawi pod bramą, to też od razu wiadomo, czyj jest.

bCyWGtcu
bCyWGtcO
KOMENTARZE
(148)
Gość
rok temu
Zrobił dobra robotę. Szacun
Gość
rok temu
A ja czekam na film o majątkach księży, ziemiach, willach itp
Gość
rok temu
Ja też dziękuję.
bCyWGtcP
Gość
rok temu
A film o mateuszku klamczuszku i ziemii kupionej od kościoła za bezcen też by się przydał
Gość
rok temu
Brawo P.Sekielski !
Najnowsze komentarze (148)
Gość
rok temu
Pani kochana abyś nie wpadka w euforię bo upadek bywa bolesny
gość
rok temu
Brawo
gość
rok temu
o mój boże .....
Gość
rok temu
Dziekuje za ten film! Podziwiam pana za odwage!
gość
rok temu
Kobieto, odchudź męża, bo źle wygląda.
Gość
rok temu
Człowiek TVNu
gość
rok temu
Panie siekielski duzo zdrowka - Dbajcie o siebie !!!!!!
Gość
rok temu
Czapki z głów :) pozdrawiam
bCyWGtcH
gość
rok temu
Powodzenia,dużo siły i wytrwałości.Dziękujemy za odwagę
Gość
rok temu
A ja lubię Tomka od kąd pamiętam. Bardzo smutno mi było kiedy zdjeto program "Teraz My" . Potem było TVP A teraz Internet. Szacun za wszystko. Tomek ma takie prawdziwe oczy. Oczy które widzą krzywdę i mówią prawdę. Czasem są smutne. Bardzo go lubie.
gość
rok temu
super facet wielki szacunek dla niego i jego brata
Gość
rok temu
A wiecie że kościół w Polsce ma najwięcej ziem żaden kraj w Europie takiej ilości nie posiada więc nie dziwię się że politycy się podlizuja
Gość
rok temu
Brawo szacun dla wszystkich którzy wzięli udział w filmie oprócz ksiezy
gość
rok temu
to jest poprostu nudne juz wezcie sie za inne zawody
...
Następna strona
bCyWGtdj