Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati i Robert Śmigielski ponownie spotkali się w sądzie! (FOTO)

859
Podziel się

Ostatnim razem pokłócili się na korytarzu przed salą rozpraw. Tym razem było spokojniej?

Weronika Rosati i Robert Śmigielski ponownie spotkali się w sądzie! (FOTO)
bCyqyZPF

Batalia pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim od kilku miesięcy jest jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. Gwiazda rozstała się z partnerem zaraz po urodzeniu córki Elizabeth i to już dało początek rozmaitym domysłom, ale prawdziwy skandal wybuchł, gdy w jednym z wywiadów aktorka opowiedziała o powodach zakończenia związku.

Rosati twierdzi, że znany ortopeda stosował wobec niej "przemoc psychiczną, fizyczną i ekonomiczną". Były partner miał też obrzucać ją wyzwiskami i zastraszać, że zniszczy jej reputację.

Śmigielski wszystkiemu zaprzecza. W pewnym momencie show biznes podzielił się na dwa obozy - część gwiazd i celebrytów więło w obronę znanego lekarza, inni stanęli murem za Weroniką.

bCyqyZPH

W końcu sprawy zaszły na tyle daleko, że Rosati wyprowadziła się z córką do Los Angeles i wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się Roberta do niej i dziecka. Jednocześnie domaga się od niego wysokich alimentów, argumentując, że warunki życiowe Elizabeth nie mogą ulec pogorszeniu. W międzyczasie Weronika zmieniła też córce nazwisko.

Aktualnie Weronika i Robert spotykają się jedynie w sądzie. Na ostatniej rozprawie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań.

bCyqyZPN

We wtorek zwaśnieni rodzice małej Elizabeth ponownie stawili się w sądzie rejonowym w Warszawie. Aktorka ubrana była w czarną sukienkę i płaszcz, do którego dobrała torebkę Gucci za 6,5 tysiąca złotych i buty Diora za 3,5 tysiąca. Na twarzy ortopedy malował się lekki uśmiech. Z kolei Weronika skryła oczy za okularami i próbowała nie okazywać emocji.

Rozprawa odbyła się za zamkniętymi drzwiami i trwała aż cztery godziny. Myślicie, że udało im się dojść do porozumienia?

bCyqyZPO
bCyqyZPP
bCyqyZQi
KOMENTARZE
(859)
gość
rok temu
Doktorku po co ci to było wpakowałeś się jak Kaz z Izabel
Gość
rok temu
Naprawdę? Od 10 do 13 są 4 godziny?!
Gość
rok temu
Ojjjj....w ciemnych barwach to widze
bCyqyZQj
gość
rok temu
Nazwisko Rosati ucierpiało wizerunkowo....by,by, europarlamencie.
Gość
rok temu
Beznadziejni
Najnowsze komentarze (859)
gość
12 miesięcy temu
Wyglądają jak Romeo i Julia -bardzo romantycznie...
momoi
12 miesięcy temu
Współczuję Weronice, musi się teraz użerać z facetem, jak to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Bardzo elegancko prezentuje się w tym czarnym płaszczyku, torebka i buty też super, a tak w ogóle to ładna i atrakcyjna kobieta.
Rocco
12 miesięcy temu
Weronika się dopiero rozkręca! 22 to narazie na pampersy
gość
rok temu
Musi go wycyckać, żeby ją było stać na te drogie ubrania i dodatki.
muchozol
rok temu
Chlopi i po co Ci to bylo potrzebne?
gość
rok temu
pytania mam dwa: co w torbach nosi? oraz co podawali w bufecie?
cycus
rok temu
po co lansujecie te szkape ?
end
rok temu
Co takiego durnowatego tkwi w dorosłych ludziach, że muszą publicznie prać mocno zabrudzone pranie? Taki sposób załatwiania spraw ZAWSZE szkodzi obu stronom, naraża na ośmieszanie i często ostracyzm towarzyski. No chyba, że im nie zależy. Niespełniona "poetka" spod Warszawy, niejaka Izabell też pieprze publicznie od dwóch czy trzech lat i ..... jest coraz gorzej. Ten przykład może nie jest najlepszy bo to kobieta głęboko zaburzona ...
bCyqyZQb
Kolo z Pikolo
rok temu
Skoro Esterka od początku wychowywała córkę sama to jej warunki życiowe nie pogorszyły się ! Niech Esterka leci do USA ! Ojciec dziecka nie pozbawiony praw do dziecka jest traktowany przez sąd w USA jak NIKT ! Co to za sąd który wydaje wyrok bez wysłuchania strony pozwanej ?
Gość
rok temu
Gwiazda spalonego teatru...totalne dno! !!
tadziu
rok temu
Jedna warta drugiego, ona niejednokrotna wydmuszka, on dzieciorób, warci są siebie do Rydzyka niech da im ślub!
Gość
rok temu
Ona brzydka on g***i
Gość
rok temu
No widać na co alimenty idą!!
Gość
rok temu
Co to za okulary???????
...
Następna strona
bCyqyZQD