Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pogodzili się dla dobra dzieci?

710
Podziel się

Kinga pozwoliła dzieciom na wakacje z Hanią. Czy to koniec "zimnej wojny"?

Pogodzili się dla dobra dzieci?
bEiPToYB

Po rozwodzie Kinga Rusin milczała jak zaklęta na temat swojego byłego męża. Nieraz bardzo wymownie. Czuć było, że bardzo zawiodła się na nim i na swojej byłej świadkowej, którzy zeszli się w Watykanie, gdy umierał Karol Wojtyła.

Po ślubie Tomasza z Hanią (zwaną później Lisicą), była tak rozgoryczona obrotem sprawy, że zabroniła dziewczynkom spędzać czas z nową rodziną taty. W wyniku tego zakazu małżeństwo Lisów musiało spędzić urlop oddzielnie - każde ze swoimi dziećmi. Ostatnio jednak coś się Kindze odmieniło. Pozwoliła córkom pojechać z ojcem do Meksyku, pomimo towarzystwa nowej żony i jej córek. Zgodziła się także na dwie wigilie.

Kinga musiała się przekonać, że Tomek odbiega od modelu niedzielnego ojca, o co go obwiniała. I może na niego liczyć w każdej sytuacji - mówi Na żywo znajoma prezenterki.

bEiPToYD

Dziwnym zbiegiem okoliczności czas łaskawości ze strony Kingi przypadł na okres wyjątkowo kiepski dla Lisów - akurat ważyły się losy Hani jako prowadzącej "Wiadomości". Być może Kindze dla pełnej satysfakcji wystarczyła miła świadomość, że była przyjaciółka radzi sobie znacznie gorzej niż ona?

bEiPToZe
KOMENTARZE
(710)
gość
12 lat temu
To akurat świadczy o tym facecie i tej babie-psiapsiule
gość
12 lat temu
Hm...z tym zadbaniem o siebie to prawda. Kobiety się "zapuszczą" a potem zdziwienie -oooo ma kochankę. Tylko co się dziwic jak kochanka zawsze piekna i pachnąca, a żona gruba, z wlochami pod pachą i marudząca.
gość
12 lat temu
POPIERAM ale żal mi tej Osoby nie jest . tak chamskich i rynsztokowych wypowiedzi nikt subtelnu , kobiecy nie pisze, tylko jakaś niestety Chamica !która mąż porzucił.
bEiPToZf
gość
12 lat temu
nie mogę na nią patrzeć.
gość
12 lat temu
wojny rusinów i lisów ciąg dalszy..
Najnowsze komentarze (710)
gość
12 lat temu
zlotowke miesiecznie
gość
12 lat temu
Kinga,on ZAWIÓDŁ,jako mąz i ojciec,taki przykład dał swoim małym kobietkom,rodzonym córeczkom.Ch,,,, myślał
gość
12 lat temu
lenka sama jestes mysza-a chyba sama cos takiego zrobilas ze trzymasz ich strone!!!!zdrajcy!!!a ty razem z nimi!
gość
12 lat temu
jaka psiapsółka???tego czegos nie mozna nazwac psiapsiolka!!!wredna lisica.Kinga jestes ok!
lenka356
12 lat temu
Nie, wierzyć się nie chce co wy tu wypisujecie!!! Dlaczego tak ich obrażacie?? Za to, że dopadła ich miłość?? Zazdrościcie im, że to nie wam się przytrafiła. Hanna nieuk? Każda z was chciałaby być tak wykształconą kobietą jak ona. A do tego piękna. Tak zjawiskowo piękna. Dlaczego Lis zostawił Kingę? Bo była zwykłą myszką bez ambicji /albo lepiej kura domową/. Myszką nadal pozostała i tak już pozostanie ..ale już w kolorowych ubrankach. Nie wiem czy lepiej się prezentuje w takim przebraniu - tak jak ktoś już tutaj napisał jest żenująca z tym głupawym śmiechem.
gość
12 lat temu
Kinga to śliczna kobietka a nie to co stary wytarty, wyrafinowany,kaprawy k*******n Hanka
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Hanka ty jesteś nijaka-czytająca dziennikarka bez wykształcenia.ty nie jesteś w stanie prowadzić programu na żywo,bo to nie to co przyjaciółce podstępnie męża omotać , wp.......ć się i rozwalić rodzinę.
bEiPToYX
gość
12 lat temu
matka dzieci pana Tomka jest nie tylko osobą zadufaną w sobie,ale konfilktową na gruncie prywatnym i słozbowym.Popatrzcie jak prowadzi rano program DZ.TFN.przerywa prowadzącemu,głupawo się śmieje własciwie wtedy kiedy nie trzeba,wsłuchajcie się,poprostu jest zeenuująca!!!!.przełączam na pr.2.
gość
12 lat temu
Zastanawia mnie dlaczego tyle się mówi o tym trójkącie Lisica, Lis i Rusin. Zwykli ludzie, którym udało się zyskać miano gwiazdy, o co w naszym kraju dzisiaj nietrudno. Gdyby mniej o nich pisano, sami siedzieliby cicho i niemielibyśmy takich żałosnych tematów.
gość
12 lat temu
Hanka to nie kobieta tylko w*****a ,prawdziwa kobieta jest moralna anie stary wyrafinowany i wyrachowany depczący wszystkie wartości- k*******n
gość
12 lat temu
KEDAJ -MAMUSIA SIE OBUDZILA!!!
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
S**O co ty gnoju wypisujesz o rodzinie kingi I o kindze???????????DO PSYCHIATRY!!!!
...
Następna strona
bEiPToZz