Sławomir Peszko i Kamil Grosicki wypoczywają z rodzinami nad Bałtykiem (ZDJĘCIA)
Korzystając z upalnej pogody, piłkarze zabrali żony i dzieci nad polskie morze.
Grosiccy i Peszko wypoczywają nad Bałtykiem
Wraz z nadejściem lata na profilach celebrytów w mediach społecznościowych zaroiło się od zdjęć z urlopów. Jedni, tak jak *Marta Wierzbicka, wybierają wypoczynek nad polską rzeką, inni luksusowe zagraniczne kurorty. *
Drogimi wakacjami chwalili się ostatnio na Instagramie Lewandowscy i Szczęśni, którzy wspólnie wybrali się do Grecji. Kamil Grosicki i Sławomir Peszko także postanowili zabrać żony nad morze - dla odmiany Bałtyckie.
Paparazzi przyłapali ich na plaży w Gdańsku. Podczas gdy Dominika i Anna relaksowały się pod parasolem i zajmowały dziećmi, sportowcy spędzali czas bardziej aktywnie - grając w siatkówkę plażową.
Zobaczcie zdjęcia:
Kierunek Bałtyk
Słoneczna pogoda sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Piłkarze i ich żony wybrali się nad polskie morze.
Relaks na plaży
Paparazzi przyłapali ich podczas relaksu na plaży w Gdańsku.
Wakacyjna stylizacja
Żona Kamila, Dominika, zaprezentowała się najpierw w kwiecistej sukience.
Zadbane ciało Dominiki
Potem WAG przebrała się w skąpe bikni i pokazała swoją rewelacyjną figurę.
Rodzinny czas
Żony piłkarzy spędzały czas na leżakach i zajmowały się dziećmi.
Aktywny wypoczynek
Piłkarze wybrali bardziej aktywny wypoczynek. Kąpali się w morzu i grali w siatkówkę plażową.
Polskie atrakcje
Najwyraźniej Grosiccy i Peszko wolą polskie atrakcje od luksusowych, zagranicznych kurortów.