Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewscy nie mogą doczekać się rozwodu: "Poprosiliśmy sąd o przyspieszenie"

85
Podziel się

Dominika Tajner-Wiśniewska już całkiem porzuciła mrzonki o ratowaniu małżeństwa. "Nasze 9 lat skończyło się nieodwracalnie".

Wiśniewscy nie mogą doczekać się rozwodu: "Poprosiliśmy sąd o przyspieszenie"
bCZmJEJN

W marcu tego roku Dominika Tajner-Wiśniewska ujawniła na portalu społecznościowy, że jej małżeństwo z Michałem właśnie dobiega końca. Dowiedziała się o tym z pozwu rozwodowego, który jej mąż przygotowywał w sekrecie, podczas, gdy ona trenowała do Tańca z gwiazdami.

Wiadomość o rozwodzie spadła na Dominikę w wyjątkowo ciężkich okolicznościach. Początkowo wydawało się, że odpadnięcie z tanecznego show jako jedna z dwóch pierwszych uczestniczek i przygotowywany w tajemnicy rozwód są jej największymi problemami. Do czasu, gdy przełomie kwietnia i maja syn Dominiki stracił przytomność i trafił do szpitala. Trudno nawet wyobrażać sobie, co czuła, podczas gdy lekarze głowili się nad diagnozą.

bCZmJEJP

Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, a Dominika, która początkowo dawała do zrozumienia, że zamierza walczyć o swoje małżeństwo, doszła do wniosku, że jednak nie warto.

Zresztą nie ma już czego ratować. Jak niedawno doniósł Fakt, na jej miejsce wprowadziła się już nowa kobieta. Mandaryna pewnie by skomentowała, że widocznie "czatowała na wycieraczce", ale Dominika woli w ogóle tego wątku nie komentować.

Ujawniła tylko, że są z Michałem zgodni w pragnieniu, by jak najszybciej rozejść się w swoje strony i podjęli nawet w tej sprawie oficjalne kroki.

Nasze dziewięć lat skończyło się nieodwracalnie - wyznała w rozmowie z magazynem Twoje Imperium. Nawet poprosiliśmy sąd o przyspieszenie rozprawy rozwodowej.

bCZmJEJV
bCZmJEJW
bCZmJEKq
KOMENTARZE
(85)
❗️❗️❗️
rok temu
On jest bardzo zakompleksionym człowiekiem Ma uraz z dzieciństwa wszystko się odbija na jego życiu dorosłym Jeśli ktoś nim trochę traci zainteresowanie od razu do kosza i następny bo lubi te początki kiedy kobieta jest wpatrzona w niego jak w obrazek a gdy zaczyna się codzienność i emocje opadają czuje się odrzucony
Gość
rok temu
on rani te kobiety tak strasznie... ale bycie bez niego to dla kazdej z żon dobre wyjscie.
Gość
rok temu
Chory gość w świecie kłamstwa miał kobietę która go kochała już nigdy nie będzie szczęśliwy bo nie umie szanować tego co ma pusty gość z przerośniętym ego... każda następna będzie tylko zabawka jak wszystkie poprzednie..
bCZmJEKr
Gość
rok temu
On ma jakieś zaburzenia. Tyle żon i rozwodów . Dobrze, ze Dominika nie dała się na dziecko namówić
Gość
rok temu
Dominika to rewelacyjna, silna kobieta. Drugiej takiej nie znajdzie już nigdy raczej.
Najnowsze komentarze (85)
Gość
rok temu
Rozumiem problemy związane z trudnym dzieciństwem. Ale wykazał się totalnym brakiem klasy z transmisją przy usuwaniu tatuaży
gość
rok temu
Niby przeciwko hejtowi, a skąd ta złośliwość wywołująca hejt o tatuażu? Żal dziewczyny, kolejna, która zaufała "gfiazdorowi wielkiemu" - a on je zmienia jak rękawiczki - co kilka lat następna. Mandaryna była pierwszą, która się ogarnęła i zrozumiała - Dominika jest niestety następną "mądrą", która dała mu się wpuścić w balon. Współczuję dziewczynom.
Gość
rok temu
Dominika zaczniesz żyć
Gość
rok temu
Te wszystkie jego byłe to chyba jakieś głupie i ślepe.
gość
rok temu
Dominika nie lepsza jak chciała takiego bawoła.
Gość
rok temu
9 lat na takiego zaburzonego człowieka jak Wiśniewski to niezły rekord
Ania z Czesto...
rok temu
juz 9 lat?
gość
rok temu
on ma już nową babę to mu się spieszy.
bCZmJEKj
gość
rok temu
nie pasowali do siebie !!! A Michal powinien zostac singlem zeby nie ranic juz kogos i swoich uczuc
Gość
rok temu
Pano Dominiko..nie ma tego złego! On jest toksycznym człowiekiem!Dużo szczęścia życzę!
gość
rok temu
Jak można wiązać się z takim człowiekiem. Ja rozumie pierwsza, druga i trzecia żonę ale czwarta i kolejna są poprószy naiwne
gość
rok temu
ten facet jest toksyczny. Każda jego była żona wychodzi z relacji potłuczona życiowo. A fircyk bawi się dalej
Gość
rok temu
Podobno ludzie nie mają praw autorskich do tego co robią (np z kim wchodzą w jakie związki) tylko do tego co publikują?
gość
rok temu
dno i kilometr mułu
...
Następna strona
bCZmJEKL