Trwa ładowanie...
Przejdź na

W samochodzie Kamila Durczoka policja miała znaleźć BROŃ PALNĄ!

529
Podziel się:

W grę może wchodzić nawet kolejny zarzut.

W samochodzie Kamila Durczoka policja miała znaleźć BROŃ PALNĄ!

Od piątku nie cichną echa skandalu, którego niechlubnym bohaterem stał się Kamil Durczok. Dziennikarz prowadził samochód pod wpływem alkoholu i jadąc autostradą A1, uderzył w jeden z pachołków rozdzielających jezdnię. Ustalono, że miał 2,6 promila w wydychanym powietrzu.

Dziennikarz tuż po posiedzeniu aresztowym przeprosił wszystkich, którzy "w niego wierzyli".

Jak udało nam się ustalić, prokuratura sprawdza również doniesienia o dodatkowym pasażerze. Z Durczokiem miała podróżować kobieta.

Jak donosi portal wPolityce.pl, policja miała znaleźć w aucie nietrzeźwego dziennikarza broń palną. Co prawda Kamil Durczok w momencie zatrzymania miał mieć przy sobie aktualne pozwolenie na posiadanie broni, jednak okoliczności, w których miał zostać znaleziony pistolet, mogą nieść za sobą konsekwencje, poważniejsze niż tylko utratę "kolekcji militariów". Nawet kolejny zarzut.

W rozmowie z TVP Info rzecznik piotrkowskiej prokuratury odniósł się do informacji opublikowanych przez wPolityce.pl, podkreślając, że w aucie Durczoka nie znaleziono nielegalnej broni:

_Na pewno nie ujawniono nielegalnej broni palnej. J**eśli była to broń zarejestrowana, na którą Kamil Durczok miał pozwolenie i znajdowała się zabezpieczona w pojeździe w kasie pancernej, mogła nie znaleźć się w przekazanym prokuraturze raporcie**_ - mówi Błaszczyk.

Sprawdzamy te informacje.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(529)
Gość
3 lata temu
Rurku...
Gość
3 lata temu
Cała prawda całą dobę 😂
Gość
3 lata temu
Normalnie Lucky Luk z Pana Kamcia 🙂
Gość
3 lata temu
Upadek człowieka 😲
Gość
3 lata temu
Jeszcze jest cos co moze go bardziej pograzyc??zenada roku!!
Najnowsze komentarze (529)
obojetny
rok temu
Dajcie mu wreszcie spokój ....
gość
3 lata temu
Do tego podobno było 1,5 kilo cocolino w bagażniku i na osobistym Durczok miał na sobie damskie stringi i stanik babci.
ewa
3 lata temu
Już, nie maja czym go zranić-- to policja znałazła bron !!!!HAHAHAHA!!! po prostu Kałasznikow !!!! Dlaczego, chcą go zakopac żywcem---- pomimo, że nikomu, nie zrobił krzywdy !!!! Zapijaczona żonę Kalisza ścigajcie --- miałe tyle samo promili i wiozła małe dziecko !!!!
gość
3 lata temu
zaraz znajda ciało rurka, i brudny stół z kałem...
gość
3 lata temu
A bomby atomowej nie znalezli ?
Gość
3 lata temu
To miała znaleźć, czy znalazła?? Chyba nie jestescie pewni, ale napisać trzeba.
Moonia
3 lata temu
To co się dzieje, to jest Twój ratunek dla duszy. Czas na opamiętanie!
Gość
3 lata temu
No i cóż takiego skoro miał pozwolenie dajcie spokoj już podsycacie tylko różnymi szczegółami Ukrac za jazdę po pijanemu np dożywotni zaznacz prowadzenia auta ale nie 12 lat proszę sprawdzić osoby które pod wpływem narkotyków potrącimy śmiertelnie czy dostały tyle lat!!!!!!! Trochę sprawiedliwości to co jak zabijesz człowieka distajesz mniej nizli po pijaku jedziesz SKANDAL tak to hyz w naszym kraju jest !!!!!!
tur
3 lata temu
Każdy może nosić broń o ile ma na nią pozwolenie.
Terra
3 lata temu
Jak mógł to zrobić wchodzacemu w dorosłe życie synowi, tatuś. Nie żal mi Durczoka, mądra żona po rozwodzie wróciła do panieńskiego nazwiska.
Gość
3 lata temu
No chyba w naszym kraju każdy normalny obywatel może posiadać broń jak w USA... Nie rozumiem takiego wzburzenia? Społeczeństwa ??? Ludzie wy się cofacie w rozwoju, trzeba iść z duchem czasu🤔Dwudziestolatki też można przewozić w samochodzie !! Ja zawsze podwozie🤪 w bagażniku 🤪😜😛 i nie tylko.... Proszę o najłagodniejszą formę kary jakieś 100 lat, dla Pana Durczok 😆
JB
3 lata temu
Do paki.do paki.
Czytelnik
3 lata temu
To jest prawda kto jest człowiekiem i trzyma się rodziny oraz pewnych zasad daleko zajdzie. Kto szuka ten znajduje tylko przeciąg. Pozdrawiam.
Gość
3 lata temu
Za każdy dzień picia jeden rok paki dla tego opuchlaka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie