Michał Figurski przeprosił Ewę Minge! Projektantka zdradziła, że myślała o samobójstwie...

410
Podziel się

Choć dziennikarz postanowił przeprosić za swoje słowa, Karolina Korwin Piotrowska nie odpuszcza...

Michał Figurski przeprosił Ewę Minge! Projektantka zdradziła, że myślała o samobójstwie...

Naczelnym problemem polskich celebrytów jest nieumiejętność przyznawania się do błędów. Kiedy już palną jakąś głupotę, często brną w nią dalej i twierdzą, że zostali zaatakowani przez złośliwe media.

W środę szum wywołały słowa Michała Figurskiego, który podczas prowadzonej wraz z Karoliną Korwin Piotrowską audycji posłużył się niewybrednym żartem dotyczącym twarzy Ewy Minge.

Zdziwienie fanów dziennikarza było tym większe, iż Figurski dotychczas - mimo sławetnego żartu z Ukrainek - raczej nie dał się poznać jako komentator świata show biznesu korzystający z prostackich argumentów. Tak czy siak, Michała postanowiła obronić naczelna hipokrytka polskiego show biznesu - Karolina. Znana z prowadzenia Magla Towarzyskiego dziennikarka uderzyła w media kolorowe. Autorytatywnie uznała, iż ataku na Figurskiego dokonały osoby, które "nigdy niczego nie osiągnęły i nie osiągną":

(...) Tabloidy, portale, które wypłacają odszkodowania za pisanie kłamstw i szczucie na ludzi, nagle oburzone, piszą "obrzydliwe", "chamstwo", "dno". Serio, piszą też "poziom", ci, którzy nie osiągneli nic i nie osiągną, choćby nie wiem w jakie anielskie kostiumy teraz się ubrali - pisze Karolina, która wyłączyła możliwość komentowania jej posta na Instagramie. Na Facebooku zdążyła jednak pokłócić się z Ewą w komentarzach:

_**Co do jazdy wszystkich po wszytkich, to przypomnę, że prekursorem tego typu rzucania błotem po ludziach był Magiel Towarzyski -**_ napisała projektantka. Tam także pojawiały się moje rysy twarzy. (...) Proszę już schować ten ton znudzonej nauczycielki, proszę przestać udawać nadinteligentną. Proszę uznać, że fajnie, iż ci, którzy kiedyś się znęcali, dziś zaczynają się temu przeciwstawiać.

Tymczasem sama Minge opublikowała w tym czasie mocne wyznanie. Projektantka przyznała, że miewała w przeszłości myśli samobójcze z powodu hejtu. Jednocześnie przyznała, że Figurski przeprosił ją osobiście:

No cóż...przyznać się? Powinnam chyba, skoro sprawy idą dalej w dyskusję. Będąc z kilku powodów u kresu wytrzymałości, ciężko chora, obdarowana dodatkowo piętnem potwora i "wolnością" słowa zastanawiałam się, czy nie zakończyć tej drogi, zostawiając swoisty testament , który wskazałby palcem na morderców. (...) Figurski mnie przeprosił osobiście. Nie mam siły na walki sądowe i marne odszkodowania za niewymierne straty - wyznaje Minge.

KOMENTARZE
(410)
Gość
8 miesięcy temu
Zawsze zastanawiam się czy ta Korwin Piotrkowska lubi swoje życie. Mam wrażenie, że jest mega nieszczęśliwa
Gość
8 miesięcy temu
Figurski spójrz w lustrzo błaznie jeden
gość
8 miesięcy temu
ale sie teraz beda wszyscu promowac na głupocie
Gość
8 miesięcy temu
- hip hip? - okryzja!!!
Gośćo.
8 miesięcy temu
ZYJCIE I DAJCIE ZYC INNYM.
Najnowsze komentarze (410)
Gość
8 miesięcy temu
Ewa jest bardzo inteligentna, Michał też, niestety bardzo się pogubił, pamiętam go jeszcze z RMFu, miły, fajny chłopak, przeprowadzka do Wawy mu nie wyszła na dobre.
Tratatata
8 miesięcy temu
Współczuję chorób, ale... Mam uwierzyć, że nie było operacji plastycznych?
Gość
8 miesięcy temu
Bardzo lubie pania Ewe. Fajna, madra babka x
gość
8 miesięcy temu
Pani Ewo jest p. piękna, subtelna itd, natomiast p. Figurski nie zna się na urodzie kobiet, kobiet unikatowych
gość
8 miesięcy temu
Panie Figurki spojrzeć w lustro, być samokrytycznym, i nie obrażać perfidnie osób, których Pan osobiście nie zna
Gość
8 miesięcy temu
Karolina Korwin Piotrowska to stara zakompleksiona panna
Gość
8 miesięcy temu
Golizna odwrocila brzydote i marny makeup
ja
8 miesięcy temu
przeciez mial racje.......ale teraz przeciez niemormalnosc jest normalnoscia.......nieprawdaz ?!?!LGBT
marcopolo
8 miesięcy temu
ta audycja w antyradio to dno - tego nie da się słuchać a takie dobre radio to kiedyś było
gość
8 miesięcy temu
ewa jestś piękna .lubię na ciebie patrzeć . renia.
gość
8 miesięcy temu
Pani Ewo, Świetnie Pani wygląda w nowym uczesaniu ! Jest Pani wartościową, mądą i dobrą kobietą, oby jak najwięcej było takich osób wśród nas !
gość
8 miesięcy temu
Figurski i Korwin Piotrowska nie należą do ludzi urodnych. Skąd im przyszło do głowy krytykowanie twarzy innej osoby - nie wiem. Właściwie wiem.
gość
8 miesięcy temu
Mało mu było jednej nauczki od losu?
Gość
8 miesięcy temu
Piotrowska to dno. Figurski przynajmniej sie zreflektowal,a to dno dalej w zaparte. Pani Ewa celnie skomentowala jej postawe.
...
Następna strona