Piątek 09.08.2019 17:30

Anna Wendzikowska gospodynią "Dzień dobry TVN"! Sprawdzi się w roli prowadzącej?

Dzień dobry TVN Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska gospodynią "Dzień dobry TVN"! Sprawdzi się w roli prowadzącej?

W minionym miesiącu Magda Mołek i Marcin Meller, którzy od lat uchodzili za jeden z najpopularniejszych duetów prowadzących śniadaniowe show Dzień Dobry TVN, poinformowali, że z niego odchodzą. W mediach błyskawicznie pojawiły się spekulacje nie tylko na temat tego, kto zastąpi prezenterów, ale również, czy stacja zamierza zakończyć współpracę z innymi prowadzącymi. Wszelkie wątpliwości rozwiała Kinga Rusin, która zapewniła widzów, że to tylko plotki, a w nowy sezon zarówno ona, jak i Piotr Kraśko "wkraczają dziarskim krokiem”.

Zobacz: Kinga Rusin "wkracza dziarskim krokiem" w nowy sezon "Dzień Dobry TVN". Uspokojeni? (WIDEO)

Jak się okazuje, to nie koniec zmian, które dotyczą popularnej śniadaniówki. Według informacji, które podaje portal Wirtualnemedia, od 12 sierpnia Dzień dobry TVN ma być emitowane nie tylko w weekendy, ale również od poniedziałku do piątku. Program ma być nagrywany z plenerowego studia nad Wisłą i oprócz stałych gospodarzy poprowadzą go też inni popularni reporterzy. Okazuje się, że już niebawem w roli prowadzących zobaczymy m.in. Annę Wendzikowską. Oprócz niej w gronie szczęśliwców znaleźli się również: Filip Chajzer, Kinga Burzyńska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska, Gabi Drzewiecka, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger.

Wendzikowska zdradziła, że zadebiutuje jako prowadząca już w najbliższy poniedziałek, a jej partnerem będzie Piotr Kraśko.

Mam tremę, bo choć spotykamy się w Dzień Dobry TVN już od kilkunastu lat, to po raz pierwszy dane mi będzie poprowadzić cały program. Liczę na wsparcie Piotra Kraśki, który jest jednym z najbardziej doświadczonych dziennikarzy w tym kraju. Liczę też na dużo pozytywnej energii od Was - napisała na swoim Instagramie.

Dobra nowina?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

wiecie, co się dzieje w studio @dziendobrytvn w wakacje? Otóż mamy remont, żeby wszystko było piękne i świeże na początek nowego sezonu we wrześniu 🌪 ale już od poniedziałku wracamy z wydaniami codziennymi 💪🏻 i w takim składzie, razem z @p_krasko powitamy Was 12 sierpnia, czyli już w najbliższy poniedziałek z nadwiślańskiej plaży 🌊 mam tremę, bo choć spotkamy się w @dziendobrytvn już od kilkunastu lat 🙈 to po raz pierwszy dane mi będzie poprowadzić cały program.. liczę na wsparcie @p_krasko który jest jednym z najbardziej doświadczonych dziennikarzy w tym kraju. Liczę też na dużo pozytywnej energii od Was 💋 do zobaczenia w poniedziałek. No i oczywiście widzimy się jak zwykle jutro o 10 w @tvn24.pl 🎥 #dziendobrytvn #paniprowadzaca

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)Sie 9, 2019 o 9:39 PDT

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (383)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 383
Odpowiedz
428 22
zgłoś
gość 09.08.2019 17:31
Nie mają nikogo świeżego. Oni są wszyscy tacy wyliniali.
Odpowiedz
370 19
zgłoś
Eva 09.08.2019 17:31
Anna W. prowadzaca🙈🙉🙊
Odpowiedz
682 30
zgłoś
Gość 09.08.2019 17:31
Nie wiem dlaczego ale ona jest bardzo irytujaca wy też tak myślicie?
Odpowiedz
72 21
zgłoś
gość 09.08.2019 17:31
Po TVN nic mądrego nie można sie spodziewać
Odpowiedz
5 18
zgłoś
gość 09.08.2019 17:32
Piyrszo wy civle poloki
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 383