Środa 14.08.2019 21:15

Córka Anny Skury wylała na nią WRZĄTEK. Influencerka pokazała poparzenia (FOTO)

Anna Skura Melody Imaan

Córka Anny Skury wylała na nią WRZĄTEK. Influencerka pokazała poparzenia (FOTO)

Anna Skura zdobyła popularność dzięki prowadzeniu bloga What Anna Wears oraz udziałowi w trzeciej edycji programu Agent-Gwiazdy. O influencerce było głośno także za sprawą przyjęcia zaproszenia od księcia Mohammeda bin Salmana odpowiedzialnego za śmierć saudyjskiego dziennikarza i krytyka politycznego, Dżamala Chaszodżdżiego.

Internauci oburzeni! Popularna polska influencerka przyjęła zaproszenie arabskiego księcia-mordercy

W zeszłym roku Skura powitała na świecie swoją córkę, Melody Imaan. Oryginalne imię, które wybrała dla pociechy, wzbudziło wśród internautów ogromne emocje. W dyskusję zaangażował się nawet mąż influencerki.

Mąż Anny Skury kłóci się z internautkami o imię córki. "Jak się komuś podoba imię Grażyna, to niech nazywa córkę Grażyna"

Skura znana jest z uzewnętrzniania się na swoim instagramowym profilu. Tym razem opowiedziała swoim fanom tragiczną historię, która wydarzyła się w czerwcu tego roku:

Rok temu na świat przyszedł malutki promyczek słońca, który zamieszkuje nasze życie. Melody kończy dziś roczek i jeśli chcielibyście jej podarować prezent, możecie to zrobić czytając do końca. O ty,m jak jedna chwila może na zawsze zmienić życie - zaczęła swój wpis.

Jej córka wylała na nią wrzątek, a oparzenia na nodze pokazała na zdjęciu przy wyznaniu:

23 czerwca, w niedzielny poranek, trzymając malutką Melody na kolanach, jadłam śniadanie. Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi. Ból był ogromny, ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło, bo wiedziałam, że oparzeniu mogła ulec Melodyjka. Jedna chwila mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka. Mieliśmy "szczęście", płyn wylał się tylko na mnie.

Influencerka zachęcała też do wspierania Mateusza. Chłopiec w wyniku pożaru ma poparzone 60% ciała:

Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamiętam, choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem. Was też proszę o większą uwagę. Przez te tygodnie, gdy moje nogi się goiły, usłyszałam od Was setki historii, często ze smutnym zakończeniem. Poznałam też historie Mateusza i od tego czasu nie mogę przestać o nim myśleć.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rok temu na świat przyszedł malutki promyczek słońca,który zamieszkuje nasze życie.Melody kończy dziś roczek i jeśli chcielibyście jej podarować prezent możecie to zrobić czytając do końca.O tym jak jedna chwila może na zawsze zmienić życie.Każdego roku w Polsce oparzeniom ulega od 200 do 300 tyś. osób.75% to dzieci do 3 r. życia a 90% wypadków dzieje się domu.23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie.Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku.Ale nie wypiłam jej nigdy.Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi.Ból był ogromny,ale wtedy jeszcze tego nie czułam.Moje serce zamarło,bo wiedziałam,że oparzeniu mogła ulec Melodyjka.Jedna chwila,mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka.mieliśmy„szczęście”,płyn wylał się tylko na mnie.Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamietam,choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem.Was tez proszę o większą uwagę.Przez te tygodnie,gdy moje nogi się goiły usłyszałam od Was setki historii,często ze smutnym zakończeniem.Poznałam też historie Mateusza i od tego czasu nie mogę przestać o nim myśleć.On nie miał tyle szczęścia.Bliscy chłopca w wyniku pożaru domu umierali dzień po dniu,najpierw mama,potem brat bliźniak,siostrzyczka i tata.A Mateusz ma poparzone 60% ciała i czekają go lata rehabilitacji.Po raz pierwszy to ja chce Was prosić o wsparcie.Miłość Mateuszowi zapewnią dziadkowie,my możemy jedynie zapewnić pomoc finansową.Razem z Melody bardzo Was o takie wsparcie prosimy.wszystkim osobom,które zrobią nawet najdrobniejszy przelew i prześlą mi potwierdzenie my w podziekowaniu „zapłacimy” tym co w social media jest najcenniejsze,czyli serduszkami na Waszych profilach❤️Proszę udostępnijcie dalej!Kliknijcie 2x w to zdjęcie,by miało wiekszy zasięg.Tak strasznie mi na tym zależy,bo nie wyobrażam sobie,jakà tragedie musiał przejść ten mały chłopczyk.Na stories znajdziecie reportaż o nim.Płatności możecie dokonać przelewem,kartą lub blikiem🙏🏾 ADRES ZBIÓRKI F (w bio i na stories)! Za zdjęcie dziękuje @minimaliving a za opiekę medyczną @mdclinic_warszawa @drnagraba A Wam za wsparcie dla Mateusza

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI 🧿 (@whatannawears)Sie 14, 2019 o 9:07 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (330)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 330
Odpowiedz
12 45
zgłoś
gość 14.08.2019 21:17
fajne laczki
Odpowiedz
920 48
zgłoś
Gość 14.08.2019 21:17
I brawo, wykorzystuje zasieg do czegos dobrego
Odpowiedz
13 47
zgłoś
Gość 14.08.2019 21:17
Serio?
Odpowiedz
414 34
zgłoś
Gość 14.08.2019 21:17
Mimo wszystko współczuje 😪
Odpowiedz
7 40
zgłoś
gość 14.08.2019 21:17
szon
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 330