Poniedziałek 19.08.2019 08:20

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. "Przeszukujemy okolice jeziora Kisajno metr po metrze"

Agnieszka Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. "Przeszukujemy okolice jeziora Kisajno metr po metrze"Od niedzielnego poranka trwały poszukiwania 39-letniego mieszkańca Warszawy, który zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Brali w nich udział policjanci, straż pożarna, ratownicy MOPR-u i funkcjonariusz straży leśnej. Portal Onet donosił, że zaginionym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy producent filmowy i pasierb miliardera Jerzego Staraka. Wirtualna Polska ustaliła, że poszukiwania zostały przerwane po zmroku i wznowione w poniedziałek rano.

- Służby ratunkowe wznowiły działania na jeziorze Kisajno w poniedziałek o świcie. Przeszukujemy okolice jeziora Kisajno metr po metrze – powiedziała w rozmowie z WP oficer prasowa giżyckiej policji asp. Iwona Chruścińska.

Zaniepokojeni fani żony producenta, Agnieszki Woźniak-Starak, starają się ją wesprzeć, pisząc komentarze na jej instagramowym profilu. Prezenterka TVN nie odniosła się jeszcze w żaden sposób do niepokojących doniesień.

Pudelek.pl na Facebooku: