Poniedziałek 26.08.2019 14:30

Natalia Kukulska OSIWIAŁA! Chce zwrócić uwagę na ważny problem (FOTO)

Natalia Kukulska hotnews

Natalia Kukulska OSIWIAŁA! Chce zwrócić uwagę na ważny problem (FOTO)

Natalia Kukulska funkcjonuje w polskim show biznesie już od najmłodszych lat. Choć piosenkarka od wielu lat wydaje kolejne płyty i koncertuje, to próżno szukać doniesień na jej temat w kolorowej prasie. Kukulska wielokrotnie udowadniała, że nie podąża za trendami i sama starannie dopracowuje swój wizerunek.

Zobacz: Natalia Kukulska zapewnia: "Nigdy nie zarabiałam na Instagramie"

Mimo sceptycznego podejścia do prasy plotkarskiej, Natalia Kukulska pozostaje stosunkowo aktywna na Instagramie. Piosenkarka co jakiś czas publikuje tam materiały związane ze swoją karierą zawodową i chętnie kontaktuje się z fanami, którzy wciąż czekają na jej kolejne utwory. Tym razem piosenkarka pochwaliła się w sieci wyjątkową metamorfozą, która zaskoczyła jej obserwujących. 

W nowym poście na Instagramie Natalia Kukulska pochwaliła się, że... osiwiała. Piosenkarka pokazała fanom nowe zdjęcie i postanowiła w ten sposób poruszyć ważny temat, który wciąż dotyczy wielu kobiet i od lat generuje kolejne stereotypy. Chodzi oczywiście o siwienie włosów, które przez wielu wciąż uważane jest za efekt zaniedbania, a nie naturalny proces.

Po raz kolejny... osiwiałam! Już w teledysku "Rekonstrukcja" próbowałam przekonać Was, że siwizna to nic złego. Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym. Nie dajmy się zwariować! Siwe włosy mogą być zdrowe, lśniące i pełne blasku - napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Natalia Kukulska próbuje w ten sposób przekonać kobiety, że siwe włosy także potrafią być piękne. Piosenkarka przyznała również, że nie farbowała swoich naturalnych włosów, a jedynie użyła specjalnej aplikacji do uzyskania takiego efektu. Fani zdawali się jednak zachwyceni jej gestem, co wyrazili w komentarzach pod postem.

"Wyglądasz bosko!", "Naturalność przede wszystkim. Fajnie, że o tym mówisz", "Jestem babcią i jestem z tego bardzo dumna" - brzmią niektóre z komentarzy pod postem piosenkarki.

Wygląda korzystnie w takim wydaniu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Po raz kolejny... osiwiałam! Już w teledysku "Rekonstrukcja" próbowałam przekonać Was, że siwizna to nic złego. 😉Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym. Nie dajmy się zwariować! Siwe włosy mogą być zdrowe, lśniące i pełne blasku. Wraz z marką @pantene, której jestem ambasadorką, zachęcam Was do skorzystania ze specjalnego filtra, który pozwoli Wam zobaczyć jak wyglądalibyście w siwych włosach. Sama tego spróbowałam 🤔. Póki co stawiam na naturę, a na tych kilka siwych wcale się nie gniewam. A jak jest u Was? Halo, moje pokolenie... czy „patyniejecie”? Filtr znajdziecie tu: pantene.pl/pl-pl/go-grey #HairBiology #PowerOfHair #PanteneTransformation #MoreWomenMoreGreatHairDays #GreatHairDoCare #PanteneHair #ad

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)Sie 24, 2019 o 11:37 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (165)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 165
Odpowiedz
23 50
zgłoś
Gość 26.08.2019 14:47
Włosy siwe po całości tak ale pojedyncze lśniące pasma wyglądają po prostu brzydko. Płeć nie ma znaczenia
Odpowiedz
223 22
zgłoś
gość 26.08.2019 14:47
Wyglada dobrze, ale nie wszystkim kobietom jest dobrze w siwiźnie. Jest to bardzo zmienne.
Odpowiedz
21 66
zgłoś
gość 26.08.2019 14:48
Ona nie Ma talentu... nie To co jej Matka
Odpowiedz
8 70
zgłoś
gość 26.08.2019 14:48
Szpetna jest
Odpowiedz
8 60
zgłoś
gość 26.08.2019 14:48
Bardzo brzydka
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 165