Środa 11.09.2019 16:15

Polska szafiarka lansuje się na pokazie Ralpha Laurena. Zaproszenie załatwił jej... luksusowy butik dla celebrytek (ZDJĘCIA)

Karolina Wójcik Viva a viva

Choć szafiarskie blogi istniały od dawna, ich autorki o status celebrytek zaczęły walczyć ok. 2013 roku. Dziewczyny zaczęły pojawiać się na ściankach, a pokazywannie autorskich stylizacji umiejętnie połączyły z brylowaniem na salonach. Szybko zrozumiały, że robienie sobie zdjęć w markowych ubraniach może zastąpić tradycyjną ośmiogodzinną pracę. Pionierkami szafiarstwa w Polsce są oczywiście Maffashion i Jessica Mercedes. Ta pierwsza niedawno "przebranżowiła się" na projektantkę.

Maffashion "zaprojektowała"... BODY I RAJSTOPY dla AliExpress! Reakcja Julii Wieniawy wyraża więcej, niż tysiąc słów... (FOTO)

Julia Kuczyńska i Jess mają wiele naśladowczyń. Jedną z nich jest Karolina Wójcik, znana pod pseudonimem Viva a viva. Na Instagramie śledzi ją już prawie 280 tysięcy internautów, a na youtubowym kanale może pochwalić się ponad 400 tysiącami subskybcji. Przedsiębiorcza 25-latka stara się funkcjonować głównie w branży high fashion. Ostatnio miała okazję pokazać się na New York Fashion Week i jako jedna z 280 wyselekcjonowanych osób pojawiła się na pokazie Ralpha Laurena. Jej stylizacjami zainteresował się między innymi francuski Vogue, a na imprezie zrobiła sobie zdjęcia z Kednall Jenner czy Gigi Hadid.

Nowa polska blogerka modowa pozuje z gwiazdami na Tygodniu Mody w Nowym Jorku! (ZDJĘCIA)

Okazuje się jednak, że za sukces Karoliny nie odpowiadają wcale jej niebanalne stroje czy osobowość a... ekskluzywny sklep dla celebrytek, który wysłał ją do Nowego Jorku w ramach współpracy.

Zobaczcie, jak robiła sobie zdjęcia na sponsorowanym wyjeździe. Jest się czym chwalić?

Karolina Wójcik pojawiła się na New York Fashion Week, gdzie z dumą pozowała w markowych ubraniach.

2Szafiarka