Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati zarzuca Robertowi Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację! Wydała oświadczenie

295
Podziel się:

"Proszę media o niepowielanie zmanipulowanego, niezgodnego z prawdą oświadczenia Roberta Śmigielskiego" - apeluje aktorka.

Weronika Rosati zarzuca Robertowi Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację! Wydała oświadczenie

Nic nie wskazuje na to, by miedzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim miało dojść do porozumienia. Po burzliwym rozstaniu z partnerem mama małej Elizabeth postanowiła złożyć wniosek o zmianę nazwiska dziewczynki na Rosati. W ostatni piątek okazało się jednak, że sąd uchylił jej wniosek. Błyskawicznie skomentował to Robert Śmigielski:

Dzisiaj – w piątek trzynastego – sąd w Santa Monica przychylił się do mojego wniosku i uchylił wcześniejsze orzeczenie o zmianie imienia i nazwiska mojej córki Elizabeth. Poprzednie orzeczenie było wydane bez mojej wiedzy i bez informowania mnie przez Weronikę Rosati o rozpoczętym przez nią postępowaniu. Weronika we wniosku wskazała, że ojciec dziecka jest nieznany. Teraz czuję, jakbym odzyskał córkę, która znowu nosi moje nazwisko – Śmigielska. Jestem bardzo szczęśliwy i nie ukrywam wzruszenia.

Prawnik Rosati od razu zapowiedział, że w imieniu swojej klientki ponownie złoży wniosek o zmianę nazwiska jej córki. Teraz Weronika postanowiła wyjaśnić całą sytuację i opublikowała na instagramowym koncie oświadczenie.

Amerykański sąd uznał, iż procedura wszczęta z wniosku o zmianę nazwiska córeczki Weroniki Rosati spotkała się z uchybieniami proceduralnymi dotyczącymi doręczenia pocztą korespondencji sądowej. W związku z tym sąd musiał oddalić wniosek. Nie oznacza to jednak, że odrzucenie wniosku nastąpiło w skutek jakiegokolwiek wprowadzenia sądu w błąd lub kłamstwa - czytamy w piśmie przygotowanym przez prawnika.

Rosati zarzuciła też Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację faktami.

Bardzo proszę media o niepowielanie zmanipulowanego, niezgodnego z prawdą oświadczenia Roberta Śmigielskiego, proszę przeczytać oświadczenie mojego amerykańskiego prawnika o sprawie o którą wystąpił RŚ. Ps. Pierwotnym imieniem i nazwiskiem mojej córki była jak widać Elizabeth Walentyna Rosati Śmigielska, a nie, jak twierdzi druga strona Elizabeth Weronika Śmigielska. Dziękuję dziennikarzom, którzy rzetelnie piszą o sprawie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(295)
gość
3 lata temu
Amerykanskiegi prawnika... ona taka amerykanska lol co za cyrk.Dajcie odpoczac...
Gość
3 lata temu
Jeszcze nie zastraszyła sądem?
Gość
3 lata temu
Ja prdl po co ten cyrk? Przecież to się robi już żenujące.
Gość
3 lata temu
Szczerze to kogo to obchodzi? Ich dziecko ich nazwiska i ich sprawy a publikują jakieś pisma jakbyśmy nie mogli przeżyć czy Elka Smigielska czy Rosati
Mecenas
3 lata temu
Rosati nie pograzaj sie.Zacznij sie leczyc lepiej z toksycznej relacji z mamusia.
Najnowsze komentarze (295)
Gość
3 lata temu
Stop hejtowi
Gość
3 lata temu
Szkoda dziecka
gość
3 lata temu
Ale wy głupie baby nie macie klasy. Ciekawe, czy to pacjentki, czy ex 🤔😃
Romek
3 lata temu
Nie tylko NOCNIK, to już jest KIBEL.
Gośćnn
3 lata temu
Tylko matkisie słucha bieda dziewczyna myśleć nie umie nie powinna wychowywać dziecka
Gość
3 lata temu
Ona jest dziwna a alimenty od oja coeki chce nie gardzi ?
Gość
3 lata temu
Dziwne, że wypisuje oswiadczenia i tlumaczy sie publicznie na jakimś instagramie... Kogo to obchodzi z kim ma dzieci i jak się nazywają..... Dla nas może się nazywać nawet pupecka albo ciunelis... Chyba większości spoleczenstwa tak polskiego jak i amerykanskiego to jest doskonale obojętne, podobnie jak mamusia tego dziecka (i pies)
gość
3 lata temu
Rosati nie może przeżyć że ją rzucił
Gość
3 lata temu
Nie ! Nie rozumiem tej kobiety . Wszystko robi żeby sobie schrzanić życie . Sado masochistka . I po co tem fryz ? Ten makijaż ? Te powiększone usta ? Te piegi zalotne ? Dermotanem posmarowana skóra ! Po co granie latynoski ? Żeby znowu złapać jakiegoś faceta i do sądu z nim wędrować ? Nowa forma studiowania prawa sądowego ? Co to jest so diabła ?
Gość
3 lata temu
To już jest naprawdę niesmaczne
gość
3 lata temu
A dlaczego mamy tobie wierzyć?
gość
3 lata temu
Stara malenka od urodzenia.Lubi starszych facetów aby ich wykorzystać.LUBI SIĘ WŁÓCZYĆ PO SĄDACH ABY ZAISTNIEĆ.Musi czymś zabłysnąć aby być na forum .Nikim była w Ameryce tak jak reszta pseudo celebrytek.Myśli że przez łóżko wszystko załatwi.Jest to toksyczna osoba i z daleka ją trzeba omijać.Wygląda jak stara kobieta po przejściach.Prawnik Amerykański to pewnie jej znajomy.Wyjedz kobieto z Polski i się nie pokazuj bo nikt ciebie nie chce słuchać i oglądać.Z każdego faceta jak najwięcej chcesz wycisnąc forsy.
gość
3 lata temu
Weonka miej klase i nie bierz alimentow, skoro ojciec nieznanay ...
gość
3 lata temu
DNO
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie