Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati zarzuca Robertowi Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację! Wydała oświadczenie

295
Podziel się

"Proszę media o niepowielanie zmanipulowanego, niezgodnego z prawdą oświadczenia Roberta Śmigielskiego" - apeluje aktorka.

Weronika Rosati zarzuca Robertowi Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację! Wydała oświadczenie
bCHrGuxx

Nic nie wskazuje na to, by miedzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim miało dojść do porozumienia. Po burzliwym rozstaniu z partnerem mama małej Elizabeth postanowiła złożyć wniosek o zmianę nazwiska dziewczynki na Rosati. W ostatni piątek okazało się jednak, że sąd uchylił jej wniosek. Błyskawicznie skomentował to Robert Śmigielski:

Dzisiaj – w piątek trzynastego – sąd w Santa Monica przychylił się do mojego wniosku i uchylił wcześniejsze orzeczenie o zmianie imienia i nazwiska mojej córki Elizabeth. Poprzednie orzeczenie było wydane bez mojej wiedzy i bez informowania mnie przez Weronikę Rosati o rozpoczętym przez nią postępowaniu. Weronika we wniosku wskazała, że ojciec dziecka jest nieznany. Teraz czuję, jakbym odzyskał córkę, która znowu nosi moje nazwisko – Śmigielska. Jestem bardzo szczęśliwy i nie ukrywam wzruszenia.

Prawnik Rosati od razu zapowiedział, że w imieniu swojej klientki ponownie złoży wniosek o zmianę nazwiska jej córki. Teraz Weronika postanowiła wyjaśnić całą sytuację i opublikowała na instagramowym koncie oświadczenie.

bCHrGuxz

Amerykański sąd uznał, iż procedura wszczęta z wniosku o zmianę nazwiska córeczki Weroniki Rosati spotkała się z uchybieniami proceduralnymi dotyczącymi doręczenia pocztą korespondencji sądowej. W związku z tym sąd musiał oddalić wniosek. Nie oznacza to jednak, że odrzucenie wniosku nastąpiło w skutek jakiegokolwiek wprowadzenia sądu w błąd lub kłamstwa - czytamy w piśmie przygotowanym przez prawnika.

Rosati zarzuciła też Śmigielskiemu kłamstwo i manipulację faktami.

Bardzo proszę media o niepowielanie zmanipulowanego, niezgodnego z prawdą oświadczenia Roberta Śmigielskiego, proszę przeczytać oświadczenie mojego amerykańskiego prawnika o sprawie o którą wystąpił RŚ. Ps. Pierwotnym imieniem i nazwiskiem mojej córki była jak widać Elizabeth Walentyna Rosati Śmigielska, a nie, jak twierdzi druga strona Elizabeth Weronika Śmigielska. Dziękuję dziennikarzom, którzy rzetelnie piszą o sprawie.

bCHrGuxF
bCHrGuya
KOMENTARZE
(295)
gość
10 miesięcy temu
Amerykanskiegi prawnika... ona taka amerykanska lol co za cyrk.Dajcie odpoczac...
Gość
10 miesięcy temu
Jeszcze nie zastraszyła sądem?
Gość
10 miesięcy temu
Ja prdl po co ten cyrk? Przecież to się robi już żenujące.
bCHrGuyb
Gość
10 miesięcy temu
Co za wstretna dwulicowa kobita......weź się za coś pozytecznego A nie żyjesz skandalami
Gość
10 miesięcy temu
Szczerze to kogo to obchodzi? Ich dziecko ich nazwiska i ich sprawy a publikują jakieś pisma jakbyśmy nie mogli przeżyć czy Elka Smigielska czy Rosati
Najnowsze komentarze (295)
Gość
10 miesięcy temu
Stop hejtowi
Gość
10 miesięcy temu
Szkoda dziecka
gość
10 miesięcy temu
Ale wy głupie baby nie macie klasy. Ciekawe, czy to pacjentki, czy ex 🤔😃
Romek
10 miesięcy temu
Nie tylko NOCNIK, to już jest KIBEL.
Gośćnn
10 miesięcy temu
Tylko matkisie słucha bieda dziewczyna myśleć nie umie nie powinna wychowywać dziecka
Gość
10 miesięcy temu
Ona jest dziwna a alimenty od oja coeki chce nie gardzi ?
Gość
10 miesięcy temu
Dziwne, że wypisuje oswiadczenia i tlumaczy sie publicznie na jakimś instagramie... Kogo to obchodzi z kim ma dzieci i jak się nazywają..... Dla nas może się nazywać nawet pupecka albo ciunelis... Chyba większości spoleczenstwa tak polskiego jak i amerykanskiego to jest doskonale obojętne, podobnie jak mamusia tego dziecka (i pies)
gość
10 miesięcy temu
Rosati nie może przeżyć że ją rzucił
bCHrGuxT
Gość
10 miesięcy temu
Nie ! Nie rozumiem tej kobiety . Wszystko robi żeby sobie schrzanić życie . Sado masochistka . I po co tem fryz ? Ten makijaż ? Te powiększone usta ? Te piegi zalotne ? Dermotanem posmarowana skóra ! Po co granie latynoski ? Żeby znowu złapać jakiegoś faceta i do sądu z nim wędrować ? Nowa forma studiowania prawa sądowego ? Co to jest so diabła ?
Gość
10 miesięcy temu
To już jest naprawdę niesmaczne
gość
10 miesięcy temu
A dlaczego mamy tobie wierzyć?
gość
10 miesięcy temu
Stara malenka od urodzenia.Lubi starszych facetów aby ich wykorzystać.LUBI SIĘ WŁÓCZYĆ PO SĄDACH ABY ZAISTNIEĆ.Musi czymś zabłysnąć aby być na forum .Nikim była w Ameryce tak jak reszta pseudo celebrytek.Myśli że przez łóżko wszystko załatwi.Jest to toksyczna osoba i z daleka ją trzeba omijać.Wygląda jak stara kobieta po przejściach.Prawnik Amerykański to pewnie jej znajomy.Wyjedz kobieto z Polski i się nie pokazuj bo nikt ciebie nie chce słuchać i oglądać.Z każdego faceta jak najwięcej chcesz wycisnąc forsy.
gość
10 miesięcy temu
Weonka miej klase i nie bierz alimentow, skoro ojciec nieznanay ...
gość
10 miesięcy temu
DNO
...
Następna strona
bCHrGuyv