Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mało znany pisarz szydzi z Dawida Ogrodnika. Post polubiła... Krystyna Pawłowicz

224
Podziel się

"A co tu się dziwić, że ten nikomu nieznany aktor "pojechał" po rządzie?" - napisał Jacek Piekara.

Mało znany pisarz szydzi z Dawida Ogrodnika. Post polubiła... Krystyna Pawłowicz
bDzcXfKd

Nie milkną echa po tegorocznej, 44. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, podczas której kilku artystów zdecydowało się publiczne skrytykować obecną władzę za jawne wprowadzenie cenzury w kulturze i sztuce. Swoją dezaprobatę dla rządów PiS wyrazili na głos między innymi Agnieszka Holland oraz Krzysztof Zanussi, który ostrzegł ze sceny, że "populizm morduje wartości".

Największe emocje wzbudziło jednak przemówienie Dawida Ogrodnika, laureata Złotego Lwa za najlepszą rolę męską za film Ikar. Legenda Mietka Kosza. Podczas odbierania nagrody aktor postanowił odnieść się do sprawy filmu Solid Gold, który został wycofany (i niedługo później przywrócony) z konkursu ze względu na kontekst polityczny.

bDzcXfKf

Słowa aktora 33-latka wywołały skrajne uczucia wśród opinii publicznej: jedni pochwalili Ogrodnika za podjęcie walki z cenzurą w branży filmowej, inni zaś uznali jego przemowę za zwykły chwyt marketingowy. W poniedziałek Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła udostępnić na swoim profilu instagramowym komentarz znanego z wdawania się w publiczne konflikty z celebrytami pisarza, Jacka Piekary, który określił wystąpienie Ogrodnika mianem "czystego, wykalkulowanego ruchu biznesowego".

_A co tu się dziwić, że ten nikomu nieznany aktor "pojechał" po rządzie? Przecież trzeba zapłacić "wkupne" na przyszłe kontrakty, podbić rozpoznawalność u reżyserów i producentów. Czysty, wykalkulowany ruch biznesowy, a ktoś myśli, że może chodzi o poglądy..._

Krystyna lubi to - napisała dziennikarka pod zdjęciem, zwracając uwagę na "serduszko" pozostawione pod wypowiedzią przez Krystynę Pawłowicz.

Na post Korwin-Piotrowskiej postanowił odpowiedzieć sam Ogrodnik, pozostawiając krótki komentarz: "Kocham Cię Jacku".

bDzcXfKl

Myślicie, że wystąpienie Dawida Ogrodnika na festiwalu Filmowym w Gdyni faktycznie było jedynie "czystym, wykalkulowanym ruchem biznesowym"?

bDzcXfKm
bDzcXfKG
KOMENTARZE
(224)
Gość
rok temu
Nikomu nie znany? Może miłośnikom seriali, są jednak ludzie, którzy chodzą do kina...
Anja
rok temu
"Mało znany pisarz"... To Pudel pozamiatał. Mhh.. a chociaż o Sapkowskim słyszeliście?
Gość
rok temu
Ogrodnik nie znany aktor😂,co to za pisarzyna takie bzdury wygaduje.
bDzcXfKH
Krys
rok temu
Raczej pan Piekara wykorzystał okazję by się lansować.
Gość
rok temu
Pana Piekary nie czytałam ale mówienie, że jest mało znany jest niedouczeniem i kpiną. Dwa - uważam, że faktycznie nasze celebryckie elity poplynely. Pieprza aby pierzyc ale brudów np. PO nie widza....
Najnowsze komentarze (224)
bmm
rok temu
Pani Krysiu kochana - ch..... w pani d......
Gość
rok temu
Her pawłowicz znowu jadem pluje....leczyc tego babskiego niedorozwoja
fan dobrego k...
rok temu
Jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia, jest to fakt, jakiekolwiek poglądów by nie wygłaszał.
Gość
rok temu
Dokładnie odwrotnie panie Piekara . No chyba ze uważa pan ze badania opinii publicznej są nieprawdziwe . Pan Ogrodnik wykazał się odwaga mówiac co myśli i nie bojąc się ze odbije się to negatywnie na jego karierze . Ludzie się boja władzy PIS , która agresywnie wyraża się o opozycji . Ogrodnik się nie bał.
gość
rok temu
Przepiękna Pawłowicz lubi wszystko co obrzydliwe i podłe, jak ona sama
gość
rok temu
pani pawlowicz takie ,,brudki,, uwielbia.co to za kobieta
gość
rok temu
no i znów jest okazja by komus przywalić...a chłop powiedział prawdę ... .wystarczy połączyć wszystkie wytwórnie i guzik będzie miał reżyser i aktor do gadania....a przecież na to się zapowiada...powrót do prl ...rację ma władza i nikt więcej !!!!!!!!
gość
rok temu
Piekara nie znany ? Hahahaha. Litości.
bDzcXfKz
gość
rok temu
To jest wkupne raczej tego nikomu nieznanego pisarza. "Jak on miał na imię? No, ten, co go Pawłowicz pogłaskała, jak mu tam było? A nazwisko - jakoś nie kojarzę. A co on - pewnie coś napisał, skoro pisarz podobno (tak pisze Pudelek)"
Gość
rok temu
Piekara zakompleksiony typ, ktorego polubila zakompleksiona niszczesliwa pani.
mali
rok temu
Co to za gość ten cały Piekara? Pierwsze słyszę.
gość
rok temu
A tak między nami to co to jest ta piekara?
Gość
rok temu
Pawłowicz ma wilczy uśmiech
Krzywyzab w a...
rok temu
Ogrodnik utrzymanek staruszek aktore
...
Następna strona
bDzcXfLb