Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gabi Drzewiecka wspomina wsparcie Agnieszki Woźniak-Starak: "Z moich oczu popłynęły łzy"

95
Podziel się

Nowa prowadząca "Big Brothera" zdradziła, że wpis koleżanki spowodował, że się popłakała.

Gabi Drzewiecka wspomina wsparcie Agnieszki Woźniak-Starak: "Z moich oczu popłynęły łzy"
bDmyzBud

W związku z tragicznymi wydarzeniami w życiu prywatnym Agnieszki Woźniak-Starak dziennikarka zrezygnowała z poprowadzenia drugiej edycji reaktywowanego Big Brothera. Kilka tygodni temu dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, poinformował, że 41-latkę zastąpi Gabi Drzewiecka.

bDmyzBuf

Znana głównie z radia i wywiadów z muzykami 33-latka nie ukrywa, że okoliczności, w jakich dostała szansę poprowadzenia wielkiego telewizyjnego formatu, były dla niej bardzo bolesne. Rzucona na głęboką wodę Drzewiecka mogła jednak liczyć na ciepłe słowo ze strony Woźniak-Starak, która w dniu emisji pierwszego odcinka napisała, że trzyma za nią kciuki.

W rozmowie z Fleszem Gabi zdradziła, co poczuła w momencie, gdy czytała wpis Woźniak-Starak. Okazuje się, ze dziennikarka miała okazję zrobić to dopiero po wyemitowaniu pierwszego odcinka show.

Nie ukrywam, że kiedy przeczytałam te słowa, z moich oczu popłynęły łzy - wyznaje szczerze nowa prowadząca Big Brothera. Agnieszka jest jedną z najbardziej życzliwych osób w polskim show biznesie. Znamy się od co najmniej dziesięciu lat. Nie jesteśmy przyjaciółkami, które chodzą razem na kawę, po prostu czasem widywałyśmy się przy okazji różnych spotkań towarzyskich. Rok temu zaprosiłam ją do inicjatywy "Hau good".

Drzewiecka wspomina, że była to akcja, która wspierała działania na rzecz bezdomnych zwierząt. Agnieszka zaangażowała się w nią na tyle, że przekazała na licytację swój rower.

bDmyzBul

Wiem, że był to dla niej wyjątkowy przedmiot. Niedawno przypomniałam sobie jeszcze jedną sprawę. Dwa lata temu w wywiadzie dla "Vivy" Aga powiedziała, że kibicuje mojej karierze. Zawsze czułam wsparcie z jej strony i to wsparcie bardzo dużo dla mnie znaczy - zdradza prezenterka.

Następczyni Agnieszki powróciła również do momentu, w którym usłyszała propozycję Miszczaka:

Kiedy usłyszałam tę propozycję, zaniemówiłam. Po chwili ciszy powiedziałam: "Dyrektorze, przepraszam, że nie skaczę pod sufit ze szczęścia. To dla mnie bardzo trudna sytuacja. Oczywiście, że zdaję sobie sprawę z tego, jak wielka jest to dla mnie szansa i normalnie bardzo bym się cieszyła, ale w takiej sytuacji trudno o okrzyki radości" - wspomina.

Jak Gabi sprawdza się w powierzonej jej roli?

bDmyzBum
bDmyzBuG
KOMENTARZE
(95)
gość
rok temu
Poważnie ktoś rozpatruje prowadzenie takiego programu jako szansę? Rozmawianie ze stadem wulgarnych ludzi, którzy przyszli tam pojeść i poleżeć?
M
rok temu
Gabi, po co lansujesz się na koleżance w żałobie?! No tak - nie ważne jak mówią, ważne, że w ogóle mówią.
Gość
rok temu
bez przesady a szulimowa to taka niezastapiona jest prosze was jest duzo fajnych dziewczyn ale wiadomo o co chodzi o kase i wplywy
bDmyzBuH
Gość
rok temu
Wdówka wyciska łzy i manipuluje uczuciami innych . Staje się to śmieszne , kiedy pijany milioner zagrażał życiu innych ludzi .
Gość
rok temu
A ta wciąż to samo... kariera podtrzymywana na śmierci Staraka.. obrzydliwe
Najnowsze komentarze (95)
gość
rok temu
a kochanka gdzie???
gość
rok temu
musi zmienić towarzystwo przynosi pecha
gość
rok temu
Wspominać wsparcie....
Gość
rok temu
TVN oplaca newsy o big braderze na pudlu by podniesc ogladalnosc :)
Gość
rok temu
TVN oplaca newsy o big braderze na pudlu by podniesc ogladalnosc :)
marcin dzygał...
rok temu
baha sa
Gość
rok temu
Bardzo mi brakuje tam Agnieszki jej jezyka, aparycji dowcipu. Malo jest takich dziennikarek jaka byla Ona.
Gość
rok temu
Aga to kochana dziewczyna
bDmyzBuz
gość
rok temu
Znowu ta napompowana atencjuszka?
gość
rok temu
fajna laska, konkretna, miła z pazurem! kibicuję jej w 100% do przodu GABI!
gość
rok temu
Niech się nie zesra,
Gość
rok temu
P. Agnieszka jest ładna kobieta. Bardzo jej współczuje. Ale ten nowy blond sprawia, ze jej cierpienie widoczne jest dla wszystkich - nawet dla tych, którzy nie znają jej historii :(
Gość
rok temu
W du...pie z nimi...
antoni
rok temu
jak nas nie chwalą to sami się chwalmy
...
Następna strona
bDmyzBvb