Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominka Tajner straszy, że zostanie COACHEM. "Jeszcze są wolne miejsca!"

64
Podziel się:

Jeżeli chcielibyście być pouczani przez kobietę, która wytatuowała sobie gigantyczne imię swojego eks na przedramieniu, możecie wybrać się na warsztaty Dominiki.

Dominka Tajner straszy, że zostanie COACHEM. "Jeszcze są wolne miejsca!"
bEKXjPbF

Dominika Tajner, znana głównie z bycia CZWARTĄ(!) byłą żoną Michała Wiśniewskiego oraz córką Apoloniusza Tajnera, odnalazła właśnie powołanie zawodowe. Celebrytka postanowiła zostać coachem, czyli z grubsza mówić ludziom, jak mają żyć. Oczywiście za taką (nie)przyjemność trzeba sporo zapłacić. Warsztaty motywacyjne, które "gwiazda" będzie prowadzić wraz z tancerką Pauliną Biernat noszą nazwę: _**"Jestem piękna i świadoma i nie boję się o tym mówić"**_. Jeżeli chcielibyście być pouczani przez kobietę, która wytatuowała sobie gigantyczne imię swojego eks na przedramieniu możecie wybrać się do Zaskala. Tajner zawzięcie promuje swój nowy biznes na Instagramie. Okazuje się, że na wydarzenie pozostało jeszcze sporo wolnych miejsc (zaskakujące!).

Już w sobotę 12 października mamy pierwsze warsztaty, które z przyczyn losowych musiałyśmy przełożyć, ale jeszcze są wolne miejsca i bardzo serdecznie zapraszam, będziecie bardzo zadowolone, bo program powiedziałabym jest nawet chyba bym powiedziała trochę poszerzony i chyba ulepszony – reklamowała Tajner na InstaStory. Zapraszam wszystkie dziewczyny, facetów też, jak chcecie się poznać na dziewczynach to tylko u nas - dodała.

Celebrytka zamieściła też "inspirującą" grafikę z cytatem: Czasami kurczowe trzymanie się czegoś sprawia nam większą krzywdę niż odpuszczenie. Te słowa na pewno wziął sobie do serca Wiśniewski, które odpuszczał każde ze swoich czterech małżeństw.

bEKXjPbH

Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą Tajner, możecie napisać pod adres recepcja@american-dreams.pl. Nie to nie żart, to tylko polski show biznes.

bEKXjPci
KOMENTARZE
(64)
Gość
2 lata temu
To nowe zajęcie dla osób bez umiejętności
gość
2 lata temu
i ona chce kogoś uczyć i motywować?
Gość
2 lata temu
Chyba jednak jest z nią coś nie tak skoro została żoną Michała
bEKXjPcj
Gość
2 lata temu
Niech weźmie sobie Justynę Żyłę - będzie bania .
gość
2 lata temu
hahaha zapewne wiele jeszcze tych wolnych miejsc zostało. jedna z żon wiśniewskiego ma mnie uczyć jak mam żyć, pewnie mam sobie zrobić tatuaż z jego imieniem i czekać aż sobie znajdzie inną i kopnie mnie w d... jak to zrobił z d.. jak dominika tajner
Najnowsze komentarze (64)
Gość
2 lata temu
Jak osoba po dwóch rozwodach może radzić ludziom jak mają żyć. Żeby komuś radzić trzeba samemu być w porządku i mieć ustabilizowaną sytuację rodzinną.
gość
2 lata temu
punkt w c.v.- byłam żoną wiśniewskiego, deprecjonuje ją całkowicie w pod względem mądra kobieta.
weteran
2 lata temu
Ona akurat jest ostatnią osobą, której bym posłuchał w tej kwestii.
Barbara
2 lata temu
Następna osoba nie umie ułożyć sobie życia, robi z siebie, nie chcę obrażać a największą krzywdę dziecku no i będzie następna Marta K nauczać jak żyć w rodzinie, tylko płakac
Gość
2 lata temu
Niezbyt urodziwa, matka ładniejsza
Gość
2 lata temu
Chociaz uwielbiam Twoje Michal piosenki... To Dominika stanowczo do Ciebie nigdy nie pasowaka. Kazda inna tak
Gość
2 lata temu
Gruba i brzydka kobieta. I wielka. Wisnia Tym razem za duzo procentow
Gość
2 lata temu
Następna do latwego i lekkiego bytu?......jak można innym dawac rady i uczyć życia jak samemu ma sie to życie niepoukładane?!
bEKXjPcb
Gość
2 lata temu
Tylko ludzie o znikomej ilosci oleju w glowie, lub uzaleznieni pozerzy fejsbukowi moga brac przyklad z takich pseudo nauczycieli zycia
Gość
2 lata temu
Dzięki małoźeństwu z Wiśniewskim mogliśmy ją zobaczyć ale czym ona się zajmuje to juź nikt nie wie.
gość
2 lata temu
ona ma potworne parcie na szklo, dlatego została zoną Michala.
gość
2 lata temu
ci głupkowaci celebryci nie majacy zadnego wykształcenia organizują warsztaty-chyba w swojej komórce. Młotek, kielnia i piła i budujemy psie budy.
gość
2 lata temu
Ten "zawód" jest od lat wyśmiewany (i słusznie). Coraz mniej ludzi się na to nabiera, na szczęście.
gość
2 lata temu
really? jak ktoś jest piękny i świadomy, to NIE POTRZEBUJE o tym mówić;-) to się po prostu czuje... to chyba są warsztaty zaklinania rzeczywistości:-/ PS: nie każdy musi być piękny, żeby być człowiekiem spełnionym, szczęśliwym, wartościowym... szczególnie jak się ma 40 lat to pora do tego dorosnąć!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKXjPcU
bEKXjPcV
bEKXjPcW
bEKXjPcX
bEKXjPcY
bEKXjPcD