Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik zachęca: „NAPISZ DO FRANCISZKA”

173
Podziel się

Modelce broniącej edukacji seksualnej oberwało się od internauty za brak dzieci. Rubik pokusiła się o kontrę.

Anja Rubik zachęca: „NAPISZ DO FRANCISZKA”
bCZAbPkR

Anję Rubik śmiało określić można zarówno mianem modelki, jak i działaczki społecznej. Coraz częściej słyszy się o jej zaangażowaniu w kwestie społeczne oraz polityczne dotyczące naszego kraju. 36-latka wspierała już między innymi strajk nauczycieli, Czarny Protest, a także Paradę Równości.

Anja intensywnie interesuje się również tematem edukacji seksualnej. Zainicjowała akcję #SexEdPL, w efekcie której na rynku ukazała się książka.

bCZAbPkT

Odkąd w lipcu do Sejmu trafił kuriozalny projekt organizacji "Stop pedofilii", według którego edukacja seksualna osób poniżej 18. roku życia, może być karana nawet pięcioma latami więzienia, niemal każdy wpis w mediach społecznościowych Rubik poświęcony jest tej właśnie kwestii.

bCZAbPkZ

Poniedziałkowy post Anja zdecydowała się poświęcić papieżowi, startując z nową akcją "Napisz do Franciszka". Pod udostępnionym zdjęciem głowy Kościoła Katolickiego modelka zamieściła obszerny wpis, w którym wytłumaczyła, o co chodzi:

Jako SexedPL zachęcamy wszystkich wierzących i niewierzących, którym zależy na edukacji, by wzięli udział w akcji pisania wiadomości do Franciszka z prośbą, by uświadomił i wyedukował polskich polityków na temat edukacji seksualnej i tego, jak bardzo jest nam potrzebna - pisze na instagramowym profilu Rubik, powołując się w dalszej części postu na słowa papieża, który stwierdził, że "seks jest darem, o którym należy uczyć w szkołach".

Jak można było się spodziewać, nie wszystkim internautom spodobało się ponowne zaangażowanie Anji. Tym razem jeden z obserwatorów postanowił wytknąć jej… brak własnych dzieci:

Najwięcej szumu w tym kraju robi Pani niemająca potomstwa. Ot - czytamy komentarz internauty, według którego osoba nieposiadająca pociech nie powinna wypowiadać się w kwestiach edukacji seksualnej.

bCZAbPla

Na odpowiedź modelki nie trzeba było długo czekać:

A co ma potomstwo z tym wspólnego? - spytała zdezorientowana, a jej komentarz spotkał się z aprobatą innych obserwatorów.

Włączycie się do akcji "Napisz do Franciszka"?

bCZAbPlb
bCZAbPlu
KOMENTARZE
(173)
Gosc
11 miesięcy temu
A Kaczynski ma dzieci?! Najwiecej sie wypowiada w sprawie rodziny.
gość
11 miesięcy temu
To nie ma żadnego znaczenia kto ma dzieci a kto nie. Każde dziecko będzie prędzej czy później starszym nastolatkiem i dorosłym. Niewyedukowane dzieci nie rozpoznają symptomów chorób, nie badają się, nie znają zagrożeń i potem z niewiedzy będą łapać choroby i je przekazywać dalej. Nawet wśród wykształconych ludzi można spotkać opinie, że jak facet czy kobieta ładnie ubrani i dobrze zarabiający to nic mi nie grozi przy okazji przygodnego seksu, że chorują menele.
gość
11 miesięcy temu
Nieświadomość niesie za sobą opłakane skutki edukacja w tej swerze powinna być.
bCZAbPlv
KatSz
11 miesięcy temu
Czytając niektóre powyższe komentarze, szczególnie te zdobywające największe poparcie, przestaję się dziwić, że PiS po raz kolejny wygrał wybory w naszym kraju... Ludzie - przeczytajcie książkę Ani zanim ją oskarżycie/potępicie!
Gość
11 miesięcy temu
Super Ania! Nie przejmuj sie tymi beznadziejnym komentarzami na swoj temat.Pisza Ci,ze nie masz dzieci! A co to ma wspolnego?! Niektore matki maja dzieci a nie maja pojecia o wychowaniu! Pewnie Prezesa ch.. strzela jak widzi co robisz! Tak trzymaj 😁
Najnowsze komentarze (173)
MCE
11 miesięcy temu
NA TY TO TRAMWAJ STAJE- PAPIEŻ FRANCISZEK, KOBIETO!!!!!!!
wawa
11 miesięcy temu
Niech pisze do Papieża , ze sodomici żądają praw i chcą edukować dzieci.
Gość
11 miesięcy temu
Po po ślubie trzeba od razu dziecko _ to dopiero zacofanie .
gość
11 miesięcy temu
teraz prawda to hejt która obraża takie czasy!!!!!!
gość
11 miesięcy temu
anorektyczki nie na salony
Mika
11 miesięcy temu
Niech pokręceni ludzie nie mające własnego potomstwa nie wypowiadają się na poważne tematy tylko anorektycznych kiecek
Gość
11 miesięcy temu
Pisałem do Franciszka jeszcze nie odpisał
gość
11 miesięcy temu
bawi mnie hipokryzja niektórych ludzi, Ance mówią że nie powinna uczyć innych o robieniu dzieci, a Ci sami ludzie popierają kler który robi dokładnie to samo, mając UJEMNE pojęcie o temacie.
bCZAbPln
Wiki
11 miesięcy temu
Ja mialam wychowanie do zycia w rodzinie w liceum i byl to odpowiedni czas , w mlodszych klasach powinni wprowadzic przedmiot kultura a nie edukacja seksualna
Lisa
11 miesięcy temu
Pani Rubik , a może rodzice nie życzą sobie edukacji seksualnej w podstawówce, bo to oni powinni miec ostateczny glos w tej sprawie
gość
11 miesięcy temu
czy ta pani ma dzieci ?
Gość
11 miesięcy temu
Niestety, wyborcy jedynej słusznej partii w tym kraju, idą do łóżka tylko wtedy, kiedy potrzebują kolejnego bombelka, żeby powiększyć sobie budżet 500 plusem zabranym z podatków pracujących na to ludzi.
Gość
11 miesięcy temu
Szkoda gadać...
gość
11 miesięcy temu
Na seksie pewnie zna się jak mało kto
...
Następna strona
bCZAbPlP