Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anja Rubik zachęca: „NAPISZ DO FRANCISZKA”

173
Podziel się:

Modelce broniącej edukacji seksualnej oberwało się od internauty za brak dzieci. Rubik pokusiła się o kontrę.

Anja Rubik zachęca: „NAPISZ DO FRANCISZKA”
bEJUsaLF

Anję Rubik śmiało określić można zarówno mianem modelki, jak i działaczki społecznej. Coraz częściej słyszy się o jej zaangażowaniu w kwestie społeczne oraz polityczne dotyczące naszego kraju. 36-latka wspierała już między innymi strajk nauczycieli, Czarny Protest, a także Paradę Równości.

Anja intensywnie interesuje się również tematem edukacji seksualnej. Zainicjowała akcję #SexEdPL, w efekcie której na rynku ukazała się książka.

bEJUsaLH

Odkąd w lipcu do Sejmu trafił kuriozalny projekt organizacji "Stop pedofilii", według którego edukacja seksualna osób poniżej 18. roku życia, może być karana nawet pięcioma latami więzienia, niemal każdy wpis w mediach społecznościowych Rubik poświęcony jest tej właśnie kwestii.

bEJUsaLN

Poniedziałkowy post Anja zdecydowała się poświęcić papieżowi, startując z nową akcją "Napisz do Franciszka". Pod udostępnionym zdjęciem głowy Kościoła Katolickiego modelka zamieściła obszerny wpis, w którym wytłumaczyła, o co chodzi:

Jako SexedPL zachęcamy wszystkich wierzących i niewierzących, którym zależy na edukacji, by wzięli udział w akcji pisania wiadomości do Franciszka z prośbą, by uświadomił i wyedukował polskich polityków na temat edukacji seksualnej i tego, jak bardzo jest nam potrzebna - pisze na instagramowym profilu Rubik, powołując się w dalszej części postu na słowa papieża, który stwierdził, że "seks jest darem, o którym należy uczyć w szkołach".

Jak można było się spodziewać, nie wszystkim internautom spodobało się ponowne zaangażowanie Anji. Tym razem jeden z obserwatorów postanowił wytknąć jej… brak własnych dzieci:

Najwięcej szumu w tym kraju robi Pani niemająca potomstwa. Ot - czytamy komentarz internauty, według którego osoba nieposiadająca pociech nie powinna wypowiadać się w kwestiach edukacji seksualnej.

bEJUsaLO

Na odpowiedź modelki nie trzeba było długo czekać:

A co ma potomstwo z tym wspólnego? - spytała zdezorientowana, a jej komentarz spotkał się z aprobatą innych obserwatorów.

Włączycie się do akcji "Napisz do Franciszka"?

bEJUsaLP
bEJUsaMi
KOMENTARZE
(173)
Gosc
2 lata temu
A Kaczynski ma dzieci?! Najwiecej sie wypowiada w sprawie rodziny.
gość
2 lata temu
To nie ma żadnego znaczenia kto ma dzieci a kto nie. Każde dziecko będzie prędzej czy później starszym nastolatkiem i dorosłym. Niewyedukowane dzieci nie rozpoznają symptomów chorób, nie badają się, nie znają zagrożeń i potem z niewiedzy będą łapać choroby i je przekazywać dalej. Nawet wśród wykształconych ludzi można spotkać opinie, że jak facet czy kobieta ładnie ubrani i dobrze zarabiający to nic mi nie grozi przy okazji przygodnego seksu, że chorują menele.
gość
2 lata temu
Nieświadomość niesie za sobą opłakane skutki edukacja w tej swerze powinna być.
bEJUsaMj
KatSz
2 lata temu
Czytając niektóre powyższe komentarze, szczególnie te zdobywające największe poparcie, przestaję się dziwić, że PiS po raz kolejny wygrał wybory w naszym kraju... Ludzie - przeczytajcie książkę Ani zanim ją oskarżycie/potępicie!
Gość
2 lata temu
Super Ania! Nie przejmuj sie tymi beznadziejnym komentarzami na swoj temat.Pisza Ci,ze nie masz dzieci! A co to ma wspolnego?! Niektore matki maja dzieci a nie maja pojecia o wychowaniu! Pewnie Prezesa ch.. strzela jak widzi co robisz! Tak trzymaj 😁
Najnowsze komentarze (173)
MCE
2 lata temu
NA TY TO TRAMWAJ STAJE- PAPIEŻ FRANCISZEK, KOBIETO!!!!!!!
wawa
2 lata temu
Niech pisze do Papieża , ze sodomici żądają praw i chcą edukować dzieci.
Gość
2 lata temu
Po po ślubie trzeba od razu dziecko _ to dopiero zacofanie .
gość
2 lata temu
teraz prawda to hejt która obraża takie czasy!!!!!!
gość
2 lata temu
anorektyczki nie na salony
Mika
2 lata temu
Niech pokręceni ludzie nie mające własnego potomstwa nie wypowiadają się na poważne tematy tylko anorektycznych kiecek
Gość
2 lata temu
Pisałem do Franciszka jeszcze nie odpisał
gość
2 lata temu
bawi mnie hipokryzja niektórych ludzi, Ance mówią że nie powinna uczyć innych o robieniu dzieci, a Ci sami ludzie popierają kler który robi dokładnie to samo, mając UJEMNE pojęcie o temacie.
bEJUsaMb
Wiki
2 lata temu
Ja mialam wychowanie do zycia w rodzinie w liceum i byl to odpowiedni czas , w mlodszych klasach powinni wprowadzic przedmiot kultura a nie edukacja seksualna
Lisa
2 lata temu
Pani Rubik , a może rodzice nie życzą sobie edukacji seksualnej w podstawówce, bo to oni powinni miec ostateczny glos w tej sprawie
gość
2 lata temu
czy ta pani ma dzieci ?
Gość
2 lata temu
Niestety, wyborcy jedynej słusznej partii w tym kraju, idą do łóżka tylko wtedy, kiedy potrzebują kolejnego bombelka, żeby powiększyć sobie budżet 500 plusem zabranym z podatków pracujących na to ludzi.
Gość
2 lata temu
Szkoda gadać...
gość
2 lata temu
Na seksie pewnie zna się jak mało kto
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJUsaMU
bEJUsaMV
bEJUsaMW
bEJUsaMX
bEJUsaMY
bEJUsaMD