Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle wyśmiana za hipokryzję: "Błagała, żeby tylko zaistnieć w tabloidach!

155
Podziel się

Brytyjska dziennikarka poczuła się rozbawiona łzawym wyznaniem Meghan, która jest rzekomo zmęczona uwagą mediów. Wyliczyła wszystkie techniki, za pomocą których księżna próbowała zaistnieć w show biznesie.

Meghan Markle wyśmiana za hipokryzję: "Błagała, żeby tylko zaistnieć w tabloidach!
bCYNzREB

Meghan Markle nadal nie może zaznać spokoju od tabloidów, mimo iż sama twierdzi, że niczego bardziej nie pragnie i gardzi showbiznesowym dziennikarstwem. Na odważne wyznanie księżna zdobyła się z okazji kręcenia filmu dokumentalnego przedstawiającego jej podróż do Afryki u boku księcia Harry'ego. W opublikowanym nagraniu możemy zaobserwować, jak załzawiona Meghan wyrzuca brytyjskim tabloidom, że doprowadziły ją na kraniec wytrzymałości psychicznej i fizycznej, zaznaczając przy tym, że jako "naiwna Amerykanka" nie miała pojęcia, w co się tak naprawdę pakuje, godząc się na medialny związek z księciem.

Ckliwe wideo miało za zadanie "uczłowieczyć" wizerunek Meghan, która nie cieszy się na Wyspach najlepszą prasą, jednak pamiętliwi dziennikarze pokrzyżowali jej plany. Królowa amerykańskich plotek Wendy Williams zarzuciła Markle, że doskonale wiedziała, na co się pisze, uwodząc royalsa. Tezę tę potwierdziła w ostatnią niedzielę autorka Katie Hind, która swego czasu pisała dla brytyjskich tabloidów i miała przyjemność poznać się bliżej z Meghan w 2013 roku, jeszcze zanim ta zbliżyła się do rodziny królewskiej.

bCYNzRED

W poświęconym skrajnej hipokryzji Meghan felietonie Hind opowiada, jak była notorycznie nagabywana przez ówczesnego agenta amerykańskiej celebrytki, Neila Ransome'a. Okazuje się, że mężczyzna błagał o spotkanie z jego klientką wszystkie największe nazwiska showbiznesowego dziennikarstwa, w nadziei, że pomogą Meghan zaistnieć w lokalnych tabloidach.

Nie chciałam z początku się z nią spotykać. Neil zdecydował więc poprosić o pomoc naszą wspólną przyjaciółkę, aby spróbowała mnie urobić. Powiedziała, że może pójść ze mną, że możemy zrobić z tego imprezę, na której będziemy miały nieograniczony dostęp do prosecco. Ich desperacja, aby doprowadzić do spotkania z Meghan, była oczywista - wspomina dziennikarka.

bCYNzREJ

Według Hind Meghan posiada wrodzony dar do poznawania nowych osób. Przyszła księżna była w jej towarzystwie niezwykle naturalna, mimo że nigdy wcześniej się nie spotkały. Amerykanka poprosiła ponoć nawet o sercową poradę. O jej względy miał zabiegać wówczas Ashley Cole, słynny angielski piłkarz, znany z licznych kochanek i towarzyskich skandali. Hind doradziła, aby jak najszybciej odrzucić zaloty sportowca, co spotkało się z wielkim rozczarowaniem Meghan.

Pamiętam, jak obserwowałam jej zasmuconą twarz i czułam się źle, że zmiażdżyłam jej marzenie o zostaniu jedną z WAGs - czytamy na stronie Daily Mail.

Spotkanie miało zakończyć się około godziny 11, a w jego wyniku powstał krótki tekst o napiętej relacji miedzy Ashley Colem a Meghan Markle, który Katie zamieściła w prowadzonej przez siebie rubryce. Jak się jednak okazało, to był zaledwie początek imponującej krucjaty Meghan po sławę na brytyjskich wyspach.

bCYNzREK

Tydzień po sączeniu prosecco z showbiznesową dziennikarką przyszła księżna pojawiła się na czerwonym dywanie, opierając się o ramię samotnego modela, co Hind wytłumaczyła jako klasyczny zabieg marketingowy mający na celu zwrócić uwagę paparazzi. Nieco później Meghan wystąpiła na gali charytatywnej, na której pomagała z wydawaniem nagród. Podobno to podczas tej właśnie imprezy Markle zapytała celebrytkę Lizzie Candy, czy nie zna żadnych wolnych, sławnych mężczyzn, których mogłaby zapoznać.

Znasz jakichś sławnych facetów? Jestem singielką i naprawdę kocham Anglików - miała powiedzieć małżonka księcia Harry'ego w 2013 roku.

Jej próby zaistnienia w show biznesie uwzględniły również pojawienie się na premierze filmu, z którym nie miała absolutnie nic do czynienia.

Zaledwie kilkanaście dni temu Meghan i Harry ruszyli na sądową wojnę z tabloidami. Ich przedsięwzięcie wypada jednak dość zabawnie w perspektywie wspomnień desperackich prób zabłyśnięcia księżnej sprzed kilku lat.

bCYNzREL
bCYNzREM
bCYNzRFe
KOMENTARZE
(155)
Gość
11 miesięcy temu
Patrząc na jej wzruszoną minę proszę pamiętać o jednym BYŁA AKTORKĄ
gość
11 miesięcy temu
Uspokój się, co taka rozdygotana jesteś i odpisujesz na każdą krytykę. 3 ligowa aktoreczka nie daje po prostu rady. Tu trzeba inteligencji, obycia a ona z biedy i nizin społecznych. Z czym do gości.
gość
11 miesięcy temu
Parcie na szkło, kasę i sławę...👎
bCYNzRFf
Gość
11 miesięcy temu
Dobrze wiedziała na co się pisze. Chciałaby korzystać z przywilejów a jednocześnie żeby wszyscy ją uwielbiali. Tak się nie da, bo sztuczność od niej bije na kilometr
Gość
11 miesięcy temu
Skończcie te dramy z nią bo to już jest nudne
Najnowsze komentarze (155)
Dezira
8 miesięcy temu
Jako AKTORECZKA przyzwyczajona do gry zapewne nie ma problemu z mimiką w odpowiednich sytuacjach. Jest to wyrachowana beszczelna karierowiczka szukająca rozgłosu, niszcząc nie tylko swoją rodzinę zrobiła ferment w rodzinie Królewskiej do której wlazła przez podstęp i łóżko. Szkoda księcia Harego, że dla d... Y wyrzeka się rodu królewskiego i to dla kogo i jakim pochodzeniem. Książę powinien szybko zapomnieć o czarnej owcy którą wprowadził na dworskie salony. Ona pasuje do filmów porno cwana skandalistką a że ładna? To jak miotłę się ubierze zrobi to również będzie ładna.
Wojski
8 miesięcy temu
Mam plan...wykonam to sam(a).... No, i chyba się udało ("no nie"?).
Gość
11 miesięcy temu
Wszyscy wiedzą lepiej niż sama zainteresowana.
gość
11 miesięcy temu
Meghan ma stope jak mój ojciec :P
Gość
11 miesięcy temu
Szok! 6 lat temu myślała coś innego niż dzisiaj! Oburzające.
Gość
11 miesięcy temu
Od zera do utrzymanki milionera...
Gość
11 miesięcy temu
Łapie się już ostatniej deski ratunku żeby wodzic harrego bronią która jak jest on przeswiadczony zbila jego matkę. Gorszego już nie można się łapać
Gość
11 miesięcy temu
Dostała więcej niż chciała
bCYNzREX
gość
11 miesięcy temu
Ona taka typowa amerykańska pyza, gałkę pewnie robi wyśmienicie ale czy to wystarcza do bycia księżną? Wygląda na to że tak ,więc dziewczyny wszystko przed wami, szkolcie się.
Gość
11 miesięcy temu
Ale to była desperacja z jej strony. Widać, że nie kocha księcia Harry.
Gość
11 miesięcy temu
Bo problem to ZŁA prasa - gdyby dobrze pisali to by sie tak nie załzawiała po prostu jej nie wyszlo bo europejczycy nie są tak durni 😂
gość
11 miesięcy temu
Przeciez wczesniej to byla jej praca. To jak zarzucac kierowcy autobusu, ze siada za kierownica... A teraz nagle zostala wystawiona na zupelnie inny rodzaj zainteresowania mediow. W dodatku dorosła, ma dziecko i nie ma mozliwosci za bardzos ie bronic, bo protkoly itp. jest w potrzasku. Ja tam rozumiem i wczesniejsza chec zaistnienia i obecna lekkiego wyciszenia.
gość
11 miesięcy temu
Żyjmy swoim życiem nie innych !
gość
11 miesięcy temu
karierowiczka. dopięła swego
...
Następna strona
bCYNzRFz